ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

Arsenał Pakistanu "Solą w Oku" Izraela





Brodaci naukowcy pracujący w programie nuklearnym Pakistanu, modlą się pięć razy dziennie i głosują na konserwatywnych polityków islamskich. Gorąca wiara nie dyskwalifikuje ich od pracy w ściśle tajnej produkcji broni nuklearnych. Fanatyzm religijny, natomiast dyskwalifikuje od takiej pracy, ponieważ dyscyplina w utrzymywaniu tajemnic nuklearnych musi być zachowana.

Począwszy od stycznia 1972 roku ówczesny rząd premiera Zulfiqar’a Ali Brutto uruchomił program budowy broni nuklearnej, w celu obrony przed programem nuklearnym Indii, z którymi Pakistan ma spór graniczny w Kaszmirze, etc. Wyznaczono inżyniera metalurga, nazwiskiem Munir Ahmad Khan, na szefa Komisji Energii Atomowej Pakistanu, uprzednio pracującego dla podobnej komisji ONZtu we Wiedniu.

W 1974 roku nastąpił pierwszy wybuch nuklearny Indii, zakodowany jako „Uśmiechnięty Budda.” W tym samym roku uruchomiono pakistański Projekt-706. Wkrótce po drugim wybuchu w Indiach 26 maja 1998, Pakistan dokonał pięciu próbnych eksplozji nuklearnych, pod ochroną samolotów myśliwskich w powietrzu, przeciwko eskadrom izraelskim stacjonowanym w Indiach, w celu bombardowania miejsc prób atomowych w Pakistanie. Izrael, zaprzyja?niony z Indiami, próbował nie dopuścić do zaistnienia „islamskiej bomby nuklearnej.”

M. A. Khan jest nazywany „ojcem bomby nuklearnej Pakistanu,” jako szef DTD (Dirsctorate of Technical Develpment), który od 1983 do 1990 roku przeprowadził 24 „zimne elektroniczne testy bez eksplozji” rozmaitych typów broni nuklearnej, włącznie z typem „bomby w miniaturowej” w 1987 roku, nadającej się do przewozu przez lotnictwo Pakistanu i rakiety. Rakiety te mają nośność 500kg głowicy i zasięg do 300 km. Natomiast w przygotowaniu Pakistan ma typy rakiet o zasięgu do ponad 2400 km. z głowicami o wadze do 1200kg.

W przeszłości naukowcy pakistańscy, sprzedawali technologię nuklearną innym państwom. M. A. Khan był aresztowany na rozkaz generała Muszaraf’a i przyznał się do udziału w tym handlu, po czem został on ułaskawiony i żyje pod aresztem domowym. Dwu innych naukowców atomowych było aresztowanych po 2001 roku, pod zarzutem, że spotykali się z Osamą bin Laden’em. Generał Muszaraf powiedział, że rząd Bush’a zagroził mu zniszczeniem „do stanu epoki kamiennej” i że dlatego współpracuje z USA w „wojnie przeciwko terrorowi.” Pakistan jest uzbrojony w broń z USA, włącznie z samolotami, które stale potrzebują części zastępczych ze Stanow Zjednoczonych i tak długo mogą latać jak długo otrzymują te części.

Od końca 2001 roku USA „pomaga” Pakistanowi, kosztem 100 milionów dolarów, strzec broń nuklearną, jak też materiały radio-aktywne, głowice i laboratoria. „Personalny Program Rzetelności” w programie nuklearnym Pakistanu, jest zorganizowany według modelu amerykańskiego. Nowym dowódcą sił zbrojnych Pakistanu jest generał Ashfag Kayani, który był szefem wywiadu pakistańskiego. Przeszedł on przeszkolenie w Leavenworth w Kasas w USA gdzie „studiowali” tacy politycy, jak Anastasio Osmoza, brutalny dyktator w Nikaragua.

Obecnie wobec destabilizacji rządu generała Pervez’a Muszarraf’a, USA i Izrael śledzą rozwój sytuacji w Pakistanie. Według raportów prasowych o procesach o szpiegostwo w USA, niema tajemnic w Pentagonie, które by nie były dostępne służbom izraelskim. Teraz, kiedy USA zabiega o stawianie wyrzutni „Tarczy” na terenie Indii, ważna jest sprawa złych stosunków Indii z Pakistanem, którego „islamskie” bomby nuklearne są „solą w oku” Izraela.

Peter Woncott jest autorem artykułu w The Wall Street Journal z 29 listopada pod tytułem: „Wysiłki Pakistanu w Ochronie Broni Atomowych, Wśród Kłopotów Politycznych Reżym Sprawdza Zapał Religijny Naukowców,” wydrukowanego obok artykułów Jay’a Slomon’a „Nadzieje na Demokrację Rosną w Pakistanie,” oraz: „Arabia Saudyjska Ma Wpływy w Pakistanie Dzięki Sharif’owi.” Chodzi o byłego premiera Nawaz’a Sharif’a, który jest bliski rządowi w Riyadh w poglądach na przepisy islamu o prawach, polityce ekonomicznej i inicjatywach strategicznych.

Po raz pierwszy w historii Pakistanu, generał, który dokonał puczu w 1999 roku i obalił demokratycznie wybranego prezydenta, obecnie podał się do dymisji z wojska i zatrzymał urząd prezydenta. Muszarraf zgodził się na przeprowadzenie w 2008 roku wolnych wyborów w kraju, który ma ponad 160 milionów mieszkańców. Połowa z nich jest bliska etnicznie Afganom i jedna trzecia składa się z bardzo pobożnych muzułmanów.

Narazie Pakistan jest koniecznym aliantem w pacyfikacji Afganistanu przez USA, ale jest potencjalnym ?ródłem kłopotów, zwłaszcza, że połowa terenu tego kraju jest zaludniona przez ludność sprzyjającą Talibanom. Tymczasem arsenał Pakistanu jest „solą w oku” Izraela, który ma duże wpływy w Waszyngtonie, rządzonym przez neokonserwatystów-syjonistów.

WWW.pogonowski.com
30 listopad 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wojna ideologiczna?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
Bidulek
wrzesień 30, 2004
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Glemp zna telefon do Pana Boga
kwiecień 15, 2003
prymas Józef Glemp
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
Konstytucja zagłady
marzec 8, 2005
Tomasz Ja?wiński - Nowa Myśl Polska
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
AKT Nasza Lektura „Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media