ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Dyskusja o Pacyfikacji Iraku



Wsrod amerykanskich przeciwnikow „permanentnej wojny o demokracje” rzadu Bush’a, dzialajacego wedlug ideologii neokonsewartstow-sjonistow, jest stale rozwijajaca sie dyskusja tej problematyki. Charley Reese, zanany „pundit,” czyli komentator, oglosil artykul na Antiwar.com 31 grudnia, 2005 pod tytulem “Plusy i Zwlaszcza Minusy” („Pluses but Mostly Minuses”). Ubolewa on nad rozkwitem obecnej falszywej „propagandy zwyciestwa,” majcej na celu podreperowanie, w ostatnich miesiacach bardzo kiepskiej oceny przez Amerykanow, sprawnosci rzadu Busha i jego programu, tak pacyfikacji Iraku, jak i przebudowy Bliskiego Wschodu.  

Napad na Irak, wedlug Reese’a, byl wytoczony pod falszywymi pretekstami, poniewaz, Irak po pierwsze nie mial broni masowego razenia, ani, po drugie nie ponosił zadnej odpowiedzialnosci za zniszczenie wiezowcow nowojorskich 11go wrzesnia, 2001 roku zniszczonych przez terrorystow z Alkaidy. Partia Baath, do ktorej nalezal Saddam Hussein, byla wroga Alkaidzie z ktora nie miala nic wspolnego. Natomiast po wypowiedziach Bush’a, zolnierze amerykanscy mscili sie na Irakijczykach, za „9/11” co doprowadzilo do haniebnych scen w wiezieniu Abu Gharib pod Bagdadem, etc.

Rzad Saddam’a Hussein'a byl nie-religijny i wiekszosc Irakijczykow stanowia Szyici, podczas gdy Alkaida jest fanatyczna religijna organizacja Sunnitow, wrogich Shyitom. Oceny zabitych Irakijczykow, na podstawie danych statystycznych, wahaja sie od 150,000 do pol miliona, podczas gdy ponad 2,200 zolniezy amerykanskich poleglo, a dziesatki tysiecy bylo rannych i okaleczonych przy pacyfikacji Iraku. Do dzis wstepny koszt wojny wynosi 221 miliardow dolarow i jest przewidywanie ze do skonczenia pacyfikacji, wydatki skarbu USA na pacyfikacje moga latwo przekroczyc 1000 do 2000 miliardow dolarow.
Naturalnie rzad Bush’a moze w kazdej chwili oglosic zwyciestwo i pozostawic w Iraku wojna domowa, miedzy wiekszoscia Szyitow i mnmiejszoscia Suinnitow, ktorzy byli przy wladzy za czasow Saddam’a Hussein’a. Niestety dla USA. rzad Szyitow w Iraku jest i bedzie pro-iranski. Ten fakt nie wrozy dobrze wplywom USA na caly bogaty w rope naftowa region Bliskiego Wschodu.

W odpowiedzi na pytanie zolnierza, wiceprezydent Dick Chenney wyglosil propagandowa liste korzysci jakoby osiagnietych przez ludnosc niszczonego i grabionego Iraku. Slowem on nie powiedzial jakie kozysci z tej wojny maja Amerykani.

Dzieki podbojowi Iraku plynne paliwo mialo potaniec na swiecie i ropa naftowa Iraku miala pokryc koszty pacyfikacji, przy jednoczesnym sprywatyzowaniu pol ropy naftowej Iraku, w rece zagranicznych inwestorow, podobnie jak to sie stalo z upadkiem Zwiazku Sowieckiego na terenach komunistycznego „imperium zla.” Jest to, wedlug Reese’a, wysoka cena, za usuniecie od wladzy dyktatora, ktorego przez wiele lat USA zbroilo w czasie agresji Iraku na Iran.

Kuwejt byl dawniej dla Mezopotamii, a dzis dla Iraku dostepem do morza i zostal stworzony przez Brytyjczykow, po pierwszej wojnie swiatowej z powodu znajdujacych sie tam zasobow ropy naftowej. Kiedy Saddam Hussein spytal ambasadora USA, czy moze przylaczyc Kuwejt do Iraku, to otrzymal odpowiedz wymijajaca, ktora zrozumial jako przyzwolenie. Obecnie Irakijczycy od 1991 roku ucierpeli z powody dwu atakow amerykanskich i ostrych sankcji. Zydzi jednoglosnie potepili Saddama za solidarnosci z Palestynczykami i za ambicje zjednoczenia Arabow w programie partii Baath. Reese uwaza ze 90% ruchu oporu w Iraku to powstancy, ktorzy chca sie oswobodzic od okupacji i pacyfikacji, a pozostale 10% to fanatycy, ktorzy uzywaja Iraku do organizowania Alkaidy i jej podobnych organizacji. Wojna permanentna tym razem „o demokracje” zamiast jak dawniej w celu szerzenia komunizmu, toczy sie zgodnie z ideologia trockistow, ludzi nawroconych na radykalny sjonizm, ktorzy stali sie neokonserwatystami w rzadzie Bush’a, w guncie rzeczy wojna ta jest „zaslona dymna,” za ktora stoi szowinizm zydowski i jego chora megalomania dominowania nad innymi w oparciu na tradycji talmudu, ktora twierdzi ze nie-Zydzi to pod-ludzie. Podloze duskusji na temat pacyfikacjii Iraku i innych osiagniec radykalow zydowskich dobrze jest przeanalizowane w ksiazce profesora Kevin’a McDonalda w przekladzie Jerzego Morka pod tytulem „Fenomen Zydowski?” (Wroclaw, wydawnictwo Wektory).  
13 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
Żydowscy osadnicy mszczą się
lipiec 28, 2002
IAR
Czerwona gospodarka
czerwiec 24, 2003
przesłała Elżbieta
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media