ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA

Szefom największych korporacji USA zostały tylko godziny na złożenie nakazanych przez rząd oświadczeń finansowych, które mają pomóc w przywróceniu zaufania inwestorów po serii skandali księgowych w wielkich koncernach.

Do środy wieczór dyrektorzy generalni i finansowi około 700 z 947 korporacji objętych rozporządzeniem Komisji Papierów Wartościowych i Giełdy (SEC) muszą nadesłać do niej certyfikaty, w których potwierdzą pod przysięgą najnowsze wyniki finansowe swej firmy.

Tym, którzy tego nie zrobią w terminie bez uzasadnionego powodu, albo podadzą błędne bąd? fałszywe dane, grozi kara grzywny i więzienia.

Do wtorku wieczór nadeszło niecałe 300 oświadczeń i w środę od rana inwestorzy na rynkach finansowych wypatrywali w napięciu firm, które zwlekają z ogłoszeniem certyfikatów.

SEC powiadomiła inwestorów, że mogą tropić spó?nialskich, zaglądając na jej stronę internetową (www.edgar-online.com), pokazującą na bieżąco, kto już nadesłał oświadczenie.

Choć na razie nie jest jasne, jak wysokie mają być grzywny i kary więzienia grożące nieposłusznym lub nieuczciwym menedżerom, kara na rynku - w postaci spadku kursów akcji ich firm - będzie natychmiastowa i pewna. Inwestorzy, którzy stracili miliony dolarów wskutek bankructwa firm fałszujących swe wyniki, takich jak WorldCom czy Enron, teraz mają się na baczności.

Nakaz składania oświadczeń wprowadzono 27 czerwca, dzień po ujawnieniu oszustw księgowych na sumę prawie 4 miliardów dolarów w koncernie telekomunikacyjnym WorldCom. W lipcu WorldCom ogłosił bankructwo (było to największe bankructwo w dziejach USA), a kilka dni temu podano, że łączna suma ?le zaksięgowanych pozycji w bilansach firmy wynosi aż 7,1 miliarda dolarów.

W lipcu Kongres USA uchwalił pakiet ustaw zaostrzających kontrolę nad korporacjami. Jedna z nich, która jeszcze nie weszła w życie, zobowiązuje do składania zaprzysiężonych oświadczeń finansowych szefów wszystkich 14 tysięcy firm podlegających nadzorowi Komisji Papierów Wartościowych i Giełdy.
14 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
gnidy
listopad 23, 2005
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bronislaw Geremek nie zyje
lipiec 13, 2008
...
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
Od Republiki Do Imperium i Troski Imperialne
marzec 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Lisiewicz uniewinniony, ale nie daje za wygraną
grudzień 13, 2002
PAP
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
Bezprawne przetrzymanie pasażera w autobusie
czerwiec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media