|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
więcej -> |
|
Apartheid in Isarel
|
|

Jimmy Carter, były prezydent USA jest autorem książki: „Palestine Peace not Apartheid” i dzielnie broni prawdy nie tylko w mediach amerykańskich ale też na terenie uniewrsytetów. Ostatnio widziałem jego wystąpienie na terenie żydowskiego Bradeis University, gdzie jako świadek naoczny opisywał on stosowanie przez Żydów metod apartheid wobec Arabów na okupowanych nielegalnie ternach Palestyny.
Carter opisywał jak nielegalni żydowscy osadnicy zbudowali na nailepszych skrawkach ziemi Arabów, nielegalne osiedla i połączyli je siecią dróg, na której to sieci ustawili około 500 punktów kontrolnych, które mają regulować ruch Arabów. Żydowscy posterunkowi przepojeni są propagandą pobdboju Palestyny i prześladują Palestyńczyków w celu doprowadzenia ich do ucieczki z ich ziemi ojczystej.
Codziennie tysiące Arabów są upokażne i prześladowane najrozmaitszymi szykanami. Tysiące opornych Arabów jest w więzieniach izraelskich, w których Żydzi stosują tortury na Arabach. Oprawcy foografują wię?niów w upokarzających sytuacjach w celu szantażowania tych ludzi, za pomocą gro?by pokazywania tych „kompromitujących” fotografji w środowisku torurowanych.
Ściana ghetta Sharona i Olmerta wysokości czterech pięter na wielu odcinkach, jest zbudowana całkowicie na terenach arabskich i wrzyna się głęboko w ziemie Palestyńczyków, których ekstremiści żydowscy traktują tak jak Niemcy traktowali Żydów w czasie Drugiej Wojny Światowej.
Długość ściany ghetta jest trzykrotnie większa niż legalna granica państwa Izrael, która to granica była uznana przez ONZ i trwała przez blisko 20 lat do 1967 roku, do początku nielegalnej okupacji ziem Paletyńczyków przez Izrael. Blisko 400,000 Palestyńczyków jest odcięta ścianą ghetta, od reszty ziem arabskich tylko w okolicy Jerozolimy.
Palestyńczycy na tych obszarach muszą ubiegać się po „pozwolenie na pobyt” w ich własnych domach, misteczkach i wioskach. W lipcu 2004 Międzynarodowy Sąd ONZtu wydał wyrok potępiający tę ścianę ghetta określaną jako ścianę segregacji Żydów od Arabów, zbudowaną w głębi ziem arabskich, niby jako system „samoobrony żydowskiej.”
Wyrok tego sądu nakazuje natychmiastowe przerwanie budowy tej zbrodniczej ściany i rozbiórkę już zbudowanych odcinków tej ściany na ziemiach arabskich, jak też nakazuje wypłatę odczkodowania przez skarb Izraela na rzecz Paletyńczyków, którzy ponieśli starty z powodu budowy tej nielegalnej konstrukcji.
Ściana ghetta niszczy dostęp do wielu miejsc ważnych dla chrześcian i na przykład oddziela kościół i klasztor Świętej Marty od parafian, którym Żydzi nie pozwalają na przekraczanie ściany ghetta i chodzenie na Mszę Św. Proboszcz ksiądz Claudio Ghilardi powiedział: „Przez 900 lat żyliśmy pod władzą Turków, Brytyjczyków, Jordańczyków i pod okupacją Izraela i dotąd nikt nie zabraniał ludziom modlić się. To jest skandal! Ściana ta nie oddziela Palestyńczyów of Żydów, ale odziela Palestyńczyków od Palestyńczyków.”
Skandaliczne pogwałcania praw człowieka przez Żydów w Palestynie jest ukrywane przez media kontrolowane przez Żydów, którzy starają się narzcać nie-Żydom swoją wyższość. Jest to pod wieków udokumentowne w protokułach zebrań kahalnych jak i w instrukcjach dla żołnierzy izraelskich. Izrael Shahak opisuje tę „wyższość żydowską” jak i inni „sprawiedliwi Żydzi.”
Organizacje działające w obronie praw człowieka twierdzą że od 1967 roku ponad 630,000 Palestyńczyków było więzionych, których wymiany ilustrują stopień ciemiężenia Arabów przez Żydów. Na przykład w 1985 roku wynieniono trzech Żydów za 1,150 Arabów, w 1996 roku wymieniono 123 Libańczyków za dwu Żydów i w 2004 roku wymieniono zwłoki trzech Żydów i jednego Izraelczyka za 433 Palestyńczyków..
Obecnie Żydzi stosują wobec Arabów politykę apartheid w ramach której Żydzi całkowicie dominują Arabów i stłumiają wszelkie protesty. Za pomocą przemocy Żydzi pozbawiają Arabów praw człowieka i traktują Arabów jako ludzi niższej kategorji podobnie jak to nakazuje Talmud w stosunkach Żydów z nie-Żydami. Palestyńczycy mają żyć za drutami i być kontrolowani przez jak wię?niowie i być sprawdzani w 500 punktach kontrolnych. Jest to system podobny do gett pod okupacją niemiecką.
Charakterystycznie dla zydowskiej polityki w USA po spotkaniu z byłym przezydentem USA Brandais University natychmiast kontynuowło ten sam temat z Allenem Dershowitzem, znanym polakożercą który pisał o Kardynale Wyszyński jako jednym z kryminalistów kardynałów polskich. Podczas gdy prezydent Carter nawołuje do sprawiedliwego pokoju między Żydami i Arabami, Dershowitz broni stosowania tortur i praktyk apartheid’u nz terenie Palestyny.
www.pogonowski.com |
|
30 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Prezydent Bushcheney, Iran i Ceny Paliwa
styczeń 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
„Fiasko w Iraku”
lipiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
|
Skałka nie dla Miłosza (II)
grudzień 18, 2004
Wojciech Wła?liński
|
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
|
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
|
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
|
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
|
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
|
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Zagadka
maj 18, 2005
Bez komentarza
|
Poza Unią jest życie
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
Profesjonalizm
czerwiec 6, 2005
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|