ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
więcej ->

 
 

„Fiasko w Iraku”


Miarodajna kronika wojskowa wojny w Iraku jest w przygotowaniu do sprzedarzy pod niedwuznacznym tytułem „Fiasko: Przygoda Wojsk Amerykańskich w Iraku.” Autorem jest znany analityk spraw wojskowych i polityki Thomas E. Ricks. Publikuje on swoją pracę po przestudiowaniu blisko 40,000 dokumentów dotyczących decyzji ataku, podboju i pacyfikacji Iraku. Autor ma doświadczenie z przygotowywania reportaży w działań wojsk amerykańskich w Somalii, Haiti, Koreji, Bośni, Kosowie, Macedonii, Kuwaicie, Turcji, Afganistanie i Iraku, naprzód dla The Wall Street Journal a obecnie dla The Washington Post.

Ricks wystąpił przed kamerami telewizyjnymi kanału NBC w niedziele 23go lipca, 2006. Mówił o swoim wielkim nakładzie pracy w terenie i w archiwach. Opisuje on sposób narzucenia wojsku amerykańskiemu akcji przeciwko Irakowi, na podstawie „strategicznej ślepoty” powodowanej w pierwszym rzędie preokupacją polityków żeby z ich akcji skorzystał w pierwszym rzędzie Izraela a nie Stany Zjednoczone. Gniew wielu starszych dowódców amerykańskich jest otwarcie opisywany i z tego opisu wynika, że poza znanym oporem szefa sztabu generała Erik’a Shinseiki, wielu innych wysokich rangą oficerów w Pentagonie i w armii USA podzielało jego krytyczną opinię.

Słowa krytyki dotyczące tak przygotowań jaki i wykonania planów inwazji, okupacji i pacyfikacji Iraku pochodzą wprost a ust głównych dowódców, którzy w tych akcjach brali udział i zgodzili się wypowiadać otwarcie wobec Richs’a. Przez długi czas oficerowie ci pod naciskiem dyscypliny nie udzielali wywiadów. Z poczatku niektórzy z nich nie chcieli wierzyć jak dalece niekorzystnie dla USA rozwijała się sytuacja w Iraku. W miarę upływu czasu musieli oni widzieć konflikt interesów USA i Izraela. Stan rzeczy w Iraku niekorzystny dla USA był jednocześnie korzystny dla Izraela.

Ricks opisuje wypowiedzi wojskowych i podaje je w perspektywie własnego doświadczenia. W rezultacie „Fiasko” jest opisem katastrofy operacji amerykańskich w Iraku, której całokształt na światową skale jest trudny do podsumowania, jak o tym wielokrotnie mówił generał William Odum były szef NSA (National Security Agency) od początku planowania i dokonywanuia napadu na Irak a następnie w czasie pacyfikacji tego kraju.

Ruch oporu, który uformował się kilka miesięcy po upadku rządu Saddam’a Hussein’a ośiągnąl wielkie rozmiary z powodu błędnego postępowania, według Richs’a. W wysokim i szokującym stopniu rozmiar partyzantki był wynikiem działalności planistów wojny przeciwko Irakowi, takich jak Paul Wolfowitz i Douglas Feith, zaciekłych sjonistów, neokonserwatywnych członków rzadu Bush’a.

Oficerowie amerykańscy, którzy wykazywali błędy strategiczne, nierealne prognozy jak i naiwne przliczenia się w prowadzeniu wojny i okupacji, byli niszczeni przez sjonistów i wyrzucani ze stanowisk, tak, że ich kariery nagle kończyły się. Zacietrzewienie sjonistów na kluczowych stanowiskach politycznych i wojskowych doprowadziło do tego, że słowa krytyki nie były tolerowane.

Ważne jest też, żeby książka Ricks’a była ostrzeżniem wobec zniszczeń mających miejsce w Libanie. Obecnie tak Izrael jak i sjonisci oraz fundamentalisci protestanccy w USA, planują podobne lub nawet gorsze fiasko w Libanie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna ponieważ media w USA są w żydowskich rękach stale i powtarzają że „Izrael ma prawo bronić się.” Media te wydają się uważać za rzecz normalną że Izraelczycy zabijają dziesięciu Libanczyków za każdego Żyda, zabitgo przez rakiety Hezbolli. W obliczu tragicznej sytuacji w Libanie książka „Fiasko” Thomas’a Ricks’a może będzie mogła służyć jako ostrzeżenie przed podobnym lub gorszym fiaskiem w Libanie i na całym Bliskim Wschodzie.

www.pogonowski.com
24 lipiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

"Łapaj złodzieja" - według Tuska
wrzesień 27, 2007
PAP
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
Ex-Mossad Chief Calls For World War After London Attack
lipiec 9, 2005
przysłał Krzysztof Cieplisz
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Cracks in Zionism
sierpień 10, 2007
by Charley Reese
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
grudzień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Pozwolilem sobie skopiowac ten wiersz
sierpień 1, 2004
jasiek z toronto
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media