ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
więcej ->

 
 

Sąd wywoła wojnę

.
Kandydatura Roberta H. Borka na sedziego Sadu Najwyzszego za prezydenta Reagana zostala zwalczona przez zydowska mafie w Partii Demokratycznej dlatego, ze profesor, dozywotnio osadzony w Sadzie Najwyzszym, rozbilby Olympian Project, tj. zakusy tajnej elity do globalnego zydowladztwa.

W ub. tygodniu ukazala sie sensacyjna ksiazka:

Robert H. Bork
"Coercing Virtue: The Worldwide Rule of Judges"
"Zmuszanie do cnoty: swiatowe rzady sedziow"

Sedzia Bork znowu jest w centrum uwagi intelektualnych bojownikow o prawdziwa demokracje, lub rzady odpowiadjace kulturom narodowym.
____________________________________ ______________________

O czym jest ta ksiazka?

Miedzy innymi, tematami Olympian Project, przejetego przez sady do rozpowszechniania jest aborcja, normalizacja homoseksualnosci, intensywna wrogosc wobec religii, ograniczenie lub zarzucenie kary smierci i antyamerykanizm nawet w Ameryce.

Olympianizm demonstruje zarowno radykalny indywidualizm i radykalny egelitaryzm ? i choc zwykle mysli sie, ze one sa antagonistyczne ? oba przyczyniaja sie do erozji tradycyjnych hierarchii i wartosci.

Sad Najwyzszy w Izraelu jest pierwszym w naduzyciu wladzy jurydystycznej. Izraelski Sad dzialal bez upowaznienia w tylu przedmiotach, ze w krotkim tu streszczeniu nawet nie mozna zaczac wyliczenia calego bouquet. I wszystko to zrobiono bez podstawy w konstytucji. Sad uzywal Prawo Podstawowe jak gdyby ono bylo konstytucja: - godnosc czlowieka i wolnosc ? ktore sa ekstremalnie abstrakcyjne.

Wcale nie jest jasne czy Prawo Podstawowe (Basic Law) mialo byc raczej ostrzegawcze. Ono zostalo wprowadzone przez Kneset w srodku nocy pod nieobecnosc wiekszosci czlonkow. Nie bylo dyskusji wskazujacej, ze konstytucja zostala adoptowana, a z pewnoscia brakowalo zrozumienia, ze Sad Najwyzszy winien byc najwyzszym arbitrem w rozstrzygnieciu co Prawo Podstawowe implikuje.

Prawo mowilo, ze "nie bedzie pogwalcenia uprawnien pod Prawem Podstawowym, za wyjatkiem uprawnien dogodnych dla wartosci Panstwa Izrael, a te, zdeklarowano, beda wartosciami Izraela jako zydowskiego i demokratycznego panstwa." Deklaracja, ktora okazala sie bez znaczenia i bez sensu.

Wyobraz sobie, jezeli mozesz, taki Sad Najwyzszy, ktory osiagnal (miedzy innymi) wladze nad wyborem wlasnych czlonkow; a tych - majacych nieograniczona wladze nad prokuratorem naczelnym, tak ze rzad nie moze przedlozyc swojego stanowiska sadowi, jezeli prokurator nie zgadza sie z madroscia polityki i wnoszonej skargi; taki Sad, ktory - z pominieciem innych branz - egzekwuje rowniez wladze nad podjeciem dzialan obronnych.

Izraelski Sad Najwyzszy dopuscil sie nie tylko tego, ale i wiecej.

Prezes Sadu, Aharon Barak, stwierdzil, ze Sad jest upowazniony do orzekania, czy powolac wojsko do akcji w czasie wojny. On powiada, ze prawo rzadzi wszystkim, nawet odmowa Knesetu wpowadzenia prawa, z tym rezultatem, ze zarowno postepowanie rzadu jak i postepowanie prywatne sa sprawa Sadu.

Gorzej, Barak napisal, ze "zydowskie wartosci" winny byc interpretowane na najwyzszym poziomie abstrakcji ? wolnosc, rownosc, sprawiedliwosc ? tak zeby zydowskie wartosci nie dalyby sie odroznic od demokratycznych wartosci. Wiec, izraelski sad nie podtrzymuje partykularystycznych zydowskich praw i ich zakresu ustanowionego przez zalozycieli Syjonizmu. Sad orzekal regularnie przeciwko Ortodoksyjnym Zydom i prawom, ktore oni zainspirowali.

Od 1978 roku sila napedowa byl prezes sadu Aharon Barak, ktorego obecnie wielu uwaza za najbardziej wplywowa osobe w izraelskim zyciu publicznym.

Sad Baraka przechwycil kontrole nad urzedem prokuratora naczelnego, dajaca jemu nieograniczona wladze. Ona czesto podminowywala zdolnosc rzadzenia przez premiera.

Duch Olympianizmu jest jasno sprecyzowany. Prezydent Barak napisal, ze kiedy wartosci panstwa Izrael nie mozna pogodzic z jego wartosciami jako demokratyczxnego panstwa, wybor nalezy uczynic zgodnie z "zapatrywaniami oswieconej zbiorowosci (enlightened community) w Izraelu". Oswiecona zbiorowosc jest metafora szczegolnego zbioru wartosci, ktore sa tego pokroju, jakie narzuca sie w Ameryce i Kanadzie. "Oswieceni" stanowia niezdefiniowalny zbior ludzi rozpoznawalnych przez kod pocztowy, socjalna afiliacje i lojalnosc partyjna.

Kiedy ogolna publicznosc woli wartosc specyficzna dla judaizmu, nadzierzga sie na dana sprawe liberalny poglad na swiat czy ktos go chce czy nie.

Dodatkowym niebezpieczenstwem jest chec Sadu do mieszania sie w podjete akcje obrony narodowej. Ze te wspomniane rzeczy rozniosly sie inwazja wsrod inteligencji izraelskiej jest powaznym zagrozeniem, ale zeby cos takiego zapanowalo w imperialistycznym Sadzie Najwyzszym, to to moze obrocic sie w dezaster.

Smutna ironia jest, ze Sad Najwyzszy dzialajacy na podstawie Prawa Podstawowego, stwierdzajacego, ze wartosci Izraela sa i zydowskie i demokratyczne, dziala jak gdyby jego intencja bylo wyprodukowanie Izraela, ktory nie jest zydowski ani demokratyczny. I-n-t-e-r-n-a-c-j-o-n-a-l-i-z-a-c-j-a.

Widzi sie to we wszystkich jurydystycznych sektorach narodow, ktore pozwolily swoim sedziom posiasc ostateczna wladze. Jest to wiec zwlowrogi omen, ze internacjonalizacja prawa odbywa sie z fenomenalna szybkoscia i drapieznoscia.

Minogue napisal: "Olympianizm mozemy zdefiniowac jako wizje ludzkiego ulepszania, majaca spelnic sie w skali globalnej przez zespolenie wszystkich ludzi swiata w jedna spolecznosc oparta na uniwersalnym korzystaniu z praw czlowieka . . . Olympianie daja nauki smiertelnym, sami ich sie nie sluchaja."
.

16 wrzesień 2003

Konstanty Koniecpolski 

  

Archiwum

Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
Spółdzielcza ciuciubabka
luty 8, 2009
Witold Filipowicz
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
Portret szmaty
lipiec 22, 2004
PAP

marzec 26, 2003
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Korupcja
wrzesień 2, 2003
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Napisz Millerowi co myslisz!!
Akcja mailingowa!

luty 28, 2003
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media