ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury






Nowy raport o potajemnych lotach CIA, pod tytułem „Pod radarem: tajne loty do tortur i znikania” Wiliam’a Fisher’a, został opublikowany przez Amnesty International w czasie podróży sekretarza stanu USA Condoleezzy Rice i brytyjskiego ministra spraw zagranicznych Jack’a Straw do Bagdadu w celu wyperswadowania Irahimowi al-Jaafari (popieranego przez Turcję), żeby zrezygnował on ze stanowiska premiera Iraku. Jest to część „przemeblowywania” Bliskiego Wschodu w celu kontroli eksportu ropy naftyowej, broni i pieniędzy, przy jednoczesnym „zabezpieczaniu” Izraela.

Żeby podkreślić trudności USA w „wlace o serca i umysły” na Bliskim Wschodzie Asia Times opublikowało fotomontaż twarzy pani Rice, który pokazuje ją w arabskim nakryciu głowy w stylu Arafata przy tytule „Poszukiwanie napastników kryjących sie w ciemnościach.”

Jednocześnie Rosja zagrożona „między-cywilizacyjnym konfliktem” reaguje za pomocą zbliżenia z Arabią Saudyjską i „odnowienia przyja?ni” z Egiptem i Syrią. Rosja uzyskała pozycję obserwatora przy Organizacji Konferencji Islamskich (OIC) i Ligi Arabskiej, przy jednoczesnych kontaktach z Hamasem i popieraniu Iranu przez Moskwę.

Sergiej Lawrow, rosyjski minister spraw zagranicznych oświadczył że „Rosja nie da się wciągnąć w konflikt z islamem i że wartość strategiczna ‘odstraszania’ bronią nuklearną zmniejszyła się, podczas gdy znaczenie energetyki wzrosło.” Natomiast Putin powiedział na spotkaniu Ligi Arabskiej 28go marca 2006, że obecny konflikt w Palestynie powinien być rozładowany na podstawie granic z 1967 roku w ramach uchwał ONZ (#242, #338, #1397 i #1515) i stwierdził on że jednostronna interwencja USA sprawę komplikuje.

Jewgeni Primakow, kiedyś mentor Saddama Husseina, przewodniczył w konferencji Ruso-Islamskiej o Strategicznej Sytuacji na Świecie, w której to konferencji brały udział takie państwa jak Arabia Saudyjska, Pakistan, Turcja, Indonezia, Egipt etc. Bandar bin Sultan, szef rady bezpieczeństwa Arabii Saudyjskiej dyskutował sprawę Palestyny, Syrii, Libanu, Iranu i Iraku oraz „zacieśnił” stosunki z Rosją.

Turcja stara się być „pomostem między Bliskim Wschodem i Zachodem,” i razem z Rosją podejrzewa, że USA nie ma zamiaru ewakuować się z Iraku, który de facto jest kolonią amerykańska i w którym Waszyngton buduje „demokrację fasadową.” USA obawia się że Turcja zmienia sie w „nową Malazję,” po uzyskaniu przez Turka pozycji sekretarza generalnego w Organizacji Konferencji Islamskich (OIC), w dużej mierze dzięki oziębieniu się stosunków Turcji z Izraelem z powodu manipulowania przez Izrael sprawą Kurdów.

Paradoksalnie obecna sytuacja przypomina niektórym czas po Pierwszej Wojnie Światowej opisany przez David’a Fromkin’a w książce pod tytułem „Układ Pokojowy Wykańczający Na Zawsze Możliwości Osiągnięcia Pokoju” („A Peace to End All Peace”). Wówczas Churchill zgodził się na podział Kurdystanu między Turcje, Syrię, Irak i Iran.
Dwa problemy polityki USA wobec Iranu są w konflikcie ze soba. Z jednej strony jest sprawa broni nuklearnych i zmiany reżymu w Teheranie a z drugiej strony jest sprawa dialogu USA z Iranem na temat stabilizacji sytuacji w Iraku, na której to stabilizacji bardziej zależy Waszyngtonowi niż Teheranowi.

Pomoc Iranu dla USA przeciwko Talinbanom w Afganistanie w 2001 była „przeoczana” przez Waszyngton i w 2002 roku Bush włączył Iran do „osi zła.” Logicznie biorąc USA może mieć nadzieję na pomoc Iranu w stabilizacji Iraku wtedy, kiedy stosunki USA z Iranem poprawią się na podsawie wzajemnego zrozumienia. USA musi jasno sformułować swoją politykę wobec Iraku, czy chce mieć tam kolonię i kontrolować ropę naftową tego kraju? Czy obecność wojsk USA w Iraku ma również szachować Iran i działać „odstraszająco i zastraszająco” na Iran? Jednocześnie obydwa państwa nie chcą wojny domowej w Iraku i mogą się zgodzić żeby doprowadzić do stablizcji i pokoju w obecnie pacyfikowanym przez USA Iraku. Potęga USA nie może sama doprowadzic do stabilizacji Iraku i dlatego potrzebuje uczciwego porozumienia z Iranem, mimo akumulacji wzajemnych pretensji. Dlatego tak jak w sprawie broni nuklearnej Północnej Koreii dialog USA z Iranem powinien być wielostronny i sprawa stabilizacji Iraku będzie zrozumiana na tle realistycznej polityki w sprawie programu nuklearnego Iranu.

www.pogonowski.com
9 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
Obłędne Plany "Tarczy"
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to jest służba Narodowi?
lipiec 18, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Diabelska Gra"
styczeń 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hegemonia dolara?
grudzień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezprawne Opłaty Sądowe
kwiecień 22, 2006
Andrzej Grabowski
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
Bezsensowna śmierć
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA - UNIA 10
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media