|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Mylące Mity o Unii Europejskiej
|
|

Artykul Bert'a Stephens'a pod tytulem "Mit a Rzeczywistosc w Europie" w "The Wall Strreet Journal" z 6go czerwca 2005, ma podtytul "Dlaczego Unia Europejska przedstawia znacznie mniej, niz suma potencjalu jej panstw czlonkowskich." Wedlug tego autora ostatnie odrzucenie przez Francje i Holandie tekstu konstytucji Unii Europejskiej bylo spowodowane tym, ze przeszlosc Europy miala dac uzasadnienie istnienia Unii Europejskiej, a przeszlosc ta nie daje wskazowek, jak rozwiazac dzisiejsze problemy.
Mity, ktore byly podlozem tworzenia Unii okazuja dzis sie nie sprawdzaja.
Mit pierwszy i fundamentalny przy tworzeniu Unii Europejskiej, faslszywie przekonywal ze historycznym powodem konfliktow europejskich byl nacjonalizm. Mimo tego, ze Hitler byl skrajnym nacjonalista i spowodowal ruine materialna i moralna Europy w Drugiej Wojnie Swiatowej, totalitaryzm Hitler'a, a nie jego nacjonalizm, byl glownym powodem wywolanej przez niego katastrofy.
Mit drugi falszywie przekonywal, ze poniewaz nacjonalizm spowodowal katastrofe, wiec nastapila koniecznosc "europeizacji" i indoktrynowania mieszkancow Europy propaganda "europeistyki." Nawet Tony Blair twierdzil w roku 2002, ze konieczna jest konstytucja europejska, poniewaz wedlug niego, w krajach wlaczanych do Unii, nastepowala ogolna poprawa.
W rzeczywistosci, dopiero po poprawie gospodarczej we Francji i w Niemczech zaczeto budowac Unie Europejska.
Kluczowe znaczenie mial upadek Zwiazku Sowieckiego, ktory to upadek uwolnil Europe od konftrontacji z komunistycznym "imperium zla." Niestety Unia Europejska nie poprawila problemu bezrobocia i nie spowodowala modernizacji gospodarki panstw czlonkowskich.
Trzeci mit falszywie twierdzi, ze Unia Europejska jest zdolna poprawic sytuacje panstw czlonkowskich. Tony Blair powiedzial ze "dzieki czlonkowstwu w Unii, nastapil dobrobyt w Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, i Grecji przez ostatnie 20 lat i wobec tego panstwa srodokowo- wschodniej Europy powinny starac sie wstepowac do Unii." Stephens nie zgadza sie z ta opinia i wspomina ze dwa najbogatsze panstwa europejskie Szwajcaria i Nowegia, wogole nie sa czlonkami Unii, a natomiast Irlandia, ktora weszla do Unii w 1973 roku, pozostawala w zastoju gospodarczym mimo subsydiow, do czasu kiedy zmodernizowano jej gospodarke w latach 1980. Reformy warunkow pracy powstalych w czasie Zimnej Wojny w zachodniej Europie, odklada sie jako zbyt ryzykowne politycznie. Zamiast reform rzady Francji i Niemiec glosza hasla "paneuropeizmu".
Jedynym sukcesem Unii byla chwilowa poporawa polityki monetarnej przez wprowadzenie "euro," ktory to pieniadz byl lepiej regulowany, niz uprzednio byly regulowane pieniadze w poszczegolnych krajach czlonkowskich. Sukces ten nie byl dlugotrwaly - obecnie podnosza sie glosy we Wloszech, zeby Wlochy wrocily do sojejgo pieniadza litra, poniewaz od czsu wprowadzenia euro do tego kraju stopa zyciowa spadla i ceny poszly bardzo w gore.
Czwarty mit falszywie postuluje, ze Unia Europejska przedstawia znacznie wiecej, niz suma potencjalu jej panstw czlonkowskich, podczas gdy w rzeczywistosci Unia Europejska przedstawia znacznie mniej, niz suma potencjalu jej czlonkow. Traktat zawarty w Mastricht przy okazji ustalenia monety euro, narzucil ograniczenia deficytow budzetowych panstw czlonkowskich, co stwarza trudnosci przy probach zmniejszania podatkow. Panstwa czlonkowskie Unii Europejskiej cierpia na bardzo wysokie bezrobocie, w skali podobnej do bezrobocia podczas wielkiego kryzysu lat 1930.
Teraz odrzucenie konstytucji Unii Europejskiej przez Francje i Holandie pokazuje, ze wyborcy tych panstw przestali wierzyc w mity Unii Europejskiej. Mowi sie, ze mity w ktore ludzie wierza, maja sile taka jak gdyby byly rzeczywistoscia. Mity, w ktore ludzie przestaja wierzyc, staja sie pustymi frazesami. Odzucenie mylacych mitow i rozczarowanie w stosunku do propagandy unijnej, "europeizacji" i szerzenia orientacji wedug "europeistyki," byc moze, da podstawy do realizmu i lepszej obrony interesow ludnosci panstw czlonkowskich.
|
|
7 czerwiec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
|
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
|
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
|
Izrael niebezpieczny dla polityków w USA
marzec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
|
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory w 2005r. Podjęło się rządzenia bez większości parlamentarnej...
październik 13, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
|
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
|
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
|
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|