|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
więcej -> |
|
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
|
|

Kariera obydwu tych prezydentów ma korzenie w KGB, z tą różnicą, że Putin wykazł się być patriotą rosyjskim, a Kwaśniewski, podopieczny Władimira Ałganowa z KGB oczerniał i eksploatował Polskę, na rzecz elity komunistycznej i żydowskiego ruchu roszczeniowego. Pamiętam zadowolenie Żydów w USA, ze zdobycia przez Sztolcmana-Kwaśniewskiego stanowiska prezydenta Polski. Było to wielkie zwycięstwo elity post-komunistycznej żydowskiego ruchu roszczeniowego. Zostało to dobrze udokumentowane w artykule profesora Marka Jana Chodakiewcza, pod tytułem „Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego.”
Zbrodnicza przeszłość Wladimira Putina jest opisywana przez neokonserwatystów w USA przy każdej okazji – ostatnio w związku z ukazaniem się książki byłego szefa biura w Moskwie, pisma brytyjskiego „The Economist,” Edward’a Lucas’a pod tytułem „Nowa Zimna Wojna.” Przeszłość Putina w KGB, mistrza judo i autora pracy dyplomowej na temat strategicznego stosowania zasobów paliwa na scenie międzynarodowej, bardzo różni się przeszłość Kwaśniewskiego.
Aleksander Kwaśniewski zaczynał swoją karierę w satelickim aparacie terroru na usługach obcego państwa, które uzyskało władzę nad Polską, dzięki zdradzie aliantów w Teheranie w 1943 roku i budowało w Polsce, w oparciu o Żydów, sowiecki aparat terroru. Powojenne lata zbrodniczego terroru Jakuba Bermana, zapoczątkowały dekadę władzy Żydów, zdrajców Polski, na służbie Moskwy.
W spadku po tamtych czasach mamy dziś postać bratanka Jakuba Bermana, Marka Bermana-Borowskiego, przewodniczącego komisji sejmowej do współpracy z Polonią, po wygraniu wyborów przez koalicję premiera Tusk’a, przeciwko której to koalicji głosowała większość Polonii. Pierwszym krokiem zemsty było stworzenie „czarnej listy” wybitnych patriotów polskich na emigracji, przez ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, który naraża Polskę na zniszczenie nuklearne, popierając instalacje w Polsce amerykańskich wyrzutni „Tarczy,” położonych tylko o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy.
Wcześniej nie-sportowiec Kwaśniewski dosłużył się stanowiska komunistycznego ministra sportu i dał się poznać jako sprytny aferzysta, pijaczyna i obżartuch, który dzięki pomocy obcych agentur w mediach, został w latach 1995-2005 prezydentem Polski. Wówczas bronił on interesów elity komunistycznej za pomocą weta przeciwko wszystkim ustawom jej niewygodnym.
W 2001 roku Kwaśniewski służył żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, przyjmując na Polaków, winę za zbrodnię niemiecką w Jedwabnem w 1941 roku, za pomocą oficjalnych fałszywych przeprosin i skruchy. Występował on wówczas w jarmułce i ignorował fakt, że część ofiar żydowskich zginęła od kul karabinowych, a Polacy karabinów nie mieli. Kwaśniewskiego kompromitowała jego przeszłość w komunistycznych służbach specjalnych i z tego powodu nie udały mu się starania o pozycję sekretarza ONZ.
Według amerykańskiego ruchu obrony praw człowieka, Kwaśniewski udostępnił więzienia polskie w okolicy lotniska Szymany, w celu łamania konwencji genewskich i dokonywania tortur, na ludziach przywożonych przez CIA. Polskie władze powinny przeprowadzić śledztwo i ukarać Kwaśniewskiego za jego udział w tych zbrodniach, o które oskarża go amerykański ruch obrony praw człowieka.
Do zbrodni Putina należy prowokacja i krwawa pacyfikacja w czasie drugiej wojny w Czeczenii, poprzedzona wybuchami w bloku mieszkalnym w miejscowości Ryazin. Wówczas standartowa baryłka ropy naftowej kosztowała dziewięć dolarów a obecnie kosztuje sto dolarów, dzięki napadowi neokonserwatywnego rządu Bush’a na Irak oraz zagrożeniu Iranu atakiem osi USA-Izrael. Agresywna polityka USA doprowadziła do największej sensacji 21go wieku, a mianowicie do wojskowego przymierza Rosji z Chinami, czego nikt w Azji nie spodziewał się.
Skreślanie przez rząd Bush’a traktatów rozbrojeniowych doprowadziło do wyścigu zbrojeń i zagraża światu „wojną ostateczną,” w obecnej epoce nuklearnej. Po rządami Putina, według Edward’a Lucas’a i jego książki pod tytułem „Nowa Zimna Wojna,” „Rosja staje się gigantyczną, nuklearnie uzbrojoną Arabią Saudyjską,” której polityka jest bez porównania mniej wojownicza niż polityka osi USA-Izrael.
WWW.pogonowski.com |
|
27 luty 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
|
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
|
Sukcesy rządu łajdaka półTuska
czerwiec 3, 2008
Artur Łoboda
|
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
|
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
|
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
|
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dwa grona gniewu
wrzesień 12, 2006
Remigiusz Okraska
|
Ameryko, obud? się!
październik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chwila, czasem dwie...
listopad 1, 2005
Marek Olżyński
|
„Program Partii programem Partii”
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|