ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
więcej ->

 
 

Polityka pod grozą oskarżenia o antysemityzm


„Samobójcze rządy Bush’a” są opisane, na tle „Demagogii Waszyngtonu,” w artykule profesora Zbigniewa Brzezińskiego, pod tym że tytułem („George W. Bush’s suicidial statecraft; Washington demagoguery,” 13go pa?dziernika, 2005. W artykule tym jest zacytowana opinia Arnolda Toynbee, z przed 60 lat, z książki „Studium Historii” („A Study of History”), że głównym powodem załamania się imperium są „somobójcze rządy.” Opinia ta, według Brzezińskiego stosuje się do polityki Bush’a, zwłaszcza po ataku na wieżowce w Nowym Jorku i na Pentagon 11go września, 2001 i po ponownym podsumowaniu tej że polityki, w przemówieniu Bush’a 6go pa?dziernika, 2005.


Prawdziwe powody ataku USA na Irak, zalecanego przez neokonserwtystów-sjonistów an korzyść Izraela, jeszcze dotąd nie były wyjaśnione publicznie w USA. Na temat tych powodów, Bush używa demagogii i fałszywych „dowodów.” Podbój i pacyfikacja Iraku okazały się bez porównania bardziej kosztowne niż się obiecywali planiści w Pentagonie, tacy jak wiceministrowie obrony USA, Paul Wolfowitz i Douglas Feith.


Napad na Irak wywołał oburzenie na całym świecie, a na Bliskim Wschodzie USA stalo się partnerem (lub narzędziem) Izraela i następcą kolonializmu brytyjskiego w gnębieniu Arabów. Wszyscy muzułmanie są tego zdania. Stwarza to potrzebę uformułowania na nowo celów USA w Iraku, zwłaszcza że rząd Bush’a nie wnika w powody akcji terrorystów, a opowiada, że głównym powodem terroryzmu jest „nienawiść wolności.” Jeśli naprawdę tak by było, to tak Sztokholm jak i Rio de Janeiro byłyby na równi zagrożone jak Nowy Jork. Tymczasem ofiarami byli Australijczycy w Bali, Hiszpanie w Madrycie, Żydzi w Tel Awiwie, Egipcjanie na Synaju i Anglicy w Londynie, ludzie ktorych rządy popierają pacyfikację Iraku.



Według profesora Brzezińskiego, nikt się nie rodzi terrorystą, ale terrorystów tworzą takie czynniki, jak zdarzenia, doświadczenia, wrażenia, nienawiść, mity, fanatyzm i pranie mózgów, przy jednoczesnym oburzeniu tych ludzi na upokarzanie i brutalizacje muzułmanów, codziennie dokumentoweanych w reportażach telewizyjnych. W rezultacie zaciekła nienawiść przeciwko Izraelowi, USA i Wielkiej Brytanii stwarza

terrorystow nie tylko z Bliskiego Wschodu, ale także z tak dalekich krajów jak Etiopia, Marokko, Pakistan, Indonesia i nawet z wysp na Morzu Karaibskim.



Autor uważa że polityka dyktowana przez sjonistów szkodzi w ograniczaniu broni nuklearnych. Słabość, jaką USA okazało wobec Korei Północnej, która przyznała się publicznie do posiadania bomb nuklearnych w czasie przygotawań do ataku na Irak, przekonała Iran, że broń nuklearna jest temu państwu potrzebna, w obliczu dotyczasowego monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie. Jednocześnie USA pomaga rozwijać program nuklearny Indii, w celu zyskania od Indii poparcia na pacyfikację Iraku i jednoczesnie tworzenia z Indii przeciwwagi dla Chin. Taka dwulicowość utrudnia rozwiązania sprawy zbrojeń nuklearnych Iranu, ktory jest uważany przez Izrael, za śmiertelnego wroga.



Dr. Brzeziński ubolewa nad degradacja moralnego prestiżu USA na świecie z powodu poparcia dla pogwałcania praw człowieka przez Izrael w Palestynie i stosowanie tortur („stress interrogation”) w Bagdadzie, Guantanamo, Afganistanie i innych miejscach przez siły USA. Kompromitujący jest fakt, że USA sprzeciwia się stworzeniu międzynarodowego sądu kryminalnego. Amerykański budżet wojskowy i budżet na bezpieczństwo kraju jest większy niż reszty świata razem wziętej. Kolosalne rozmiary tego budżetu są powodem, że USA jest najbardziej zadłużonym krajem na świecie. Koszty pacyfikacji Iraku rosną i uszczuplają fundusze, potrzebne żeby utrzymać pierwszeństwo Ameryki, jako super potęgi. Ten stan rzeczy zachęca do tworzenia regionalnych bloków niezależnych od Ameryki.



Rosja korzysta, ze skierowania złości muzułmanów na USA, mimo sowieckich i Rosyjskich zbrodni w Afganistanie i w Czeczenii. Rosji byłoby wygodne anty-islamskie przymierze z USA. Chinom jest też na rękę osłabianie Ameryki obliczu nadal nie rozwiązanego konfliktu o Taiwan. Tak więc, w ciągu ostatnich czterech lat, rząd neokonserwtystów-sjonistów Bush’a, osłabił światową pozycję USA pacyfikacją Iraku, ktora to pacyfikacja, staje coraz większą międzynarodową kompromitacją.



Według profesora Brzezińskiego poprawa sytuacji nietylko wymaga zaniechania strategii zwycięstwa, ale wręcz jaknajszybszego wycofania się sił USA z Iraku. Im szybciej to nastąpi, tym szybciej Szyici, Kurdowie i Sunnici, albo dojdą do porozumienia, albo jakieś ugrupowanie zdobędzie wśród nich przewagę. Po okupacji Iraku, bardziej konstruktywna polityka USA, będzie możliwa na Bliskim Wschodzie, według tego autora. Jest to trudna sprawa kiedy polityków obydwu partii amerykańskich krępuje zagrożenie oskarżeniem o antysemityzm.


www.pogonowski.com
15 październik 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Równiarze
czerwiec 26, 2003
Andrzej Kumor
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
Komu dzisiaj można ufać?
lipiec 20, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
Narzędzie Ujarzmiania
styczeń 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
PL.Jokes ..A + B = B + B..???? ??? ??? Z WORLDNETDAILY.COM przekład lu?ny....
czerwiec 26, 2007
o.p
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media