ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

Czy potrafią?



Polską rządzi amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia George Soros, abp. Stanisława Wielgusa "zabili" duchowni i świeccy - to kolejne wypowiedzi o. Tadeusza Rydzyka ujawnione w niedzielę przez tygodnik "Wprost".

Na swoich stronach internetowych "Wprost" zapowiedział, że w poniedziałek umieści w internecie kolejne nagrania z fragmentami kwietniowych wykładów o. Rydzyka dla studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej. W niedzielę tygodnik opublikował fragmenty stenogramów.

W ubiegły tygodniu "Wprost" ujawnił nagrania z wykładów o. Rydzyka, podczas których dyrektor Radia Maryja mówił m.in. - według tygodnika - "oszust" o prezydencie Lechu Kaczyńskim i "czarownica" o żonie prezydenta.



Jak pisze "Wprost", z kolejnych ujawnionych materiałów wynika, że "o. Tadeusz Rydzyk coraz odważniej odcina się od hierarchii kościelnej w Polsce". "Słyszałem, że ksiądz prymas podobno powiedział, że katolicy nie mogą narzucać poglądów innych, bo w Polsce są też inaczej wierzący, ateiści. Ktoś mi mówił, bo ja nie słucham tego" - czytamy w opublikowanym stenogramie. "Znam takiego arcybiskupa, całe kazanie nie ma słowa Pan Bóg. To jest bardzo niebezpieczne" - miał również powiedzieć o. Rydzyk.

Jak podaje tygodnik, zdaniem o. Rydzyka w spisku wymierzonym w abp. Wielgusa brali udział duchowni. "Ksiądz arcybiskup Wielgus? Ach, fantastyczne rozumienie rzeczywistości! Dlatego go zabili. Robili to i świeccy i duchowni razem. Nie mam tego wyssanego z palca, ale trzeba jeszcze poczekać. Za to go zabili. Chcą mieć ludzi miernych, ale wiernych. Takie BMW: bierni, mierni, ale wierni" - takie słowa o. Rydzyka przytacza tygodnik.

Zdaniem "Wprost", o. Rydzyk przyznaje, że w prywatnej rozmowie abp Wielgus przyznał mu się do podpisania dokumentu o współpracy z bezpieką. "Na abp. Wielgusa znale?li jakieś świstki. On zresztą powiedział, że podpisał. I mówił to do mnie: - Po co ja pojechałem do tych Niemiec. Tak mnie napadł wtedy! I podpisałem. To był kontrwywiad! Ale nikomu nie zrobiłem nic złego. Słuchajcie, nawet małżeństwo, jeśli jest zawierane pod przymusem, to jest nieważne" - mówił dyrektor Radia Maryja.

Jak podaje tygodnik, o. Rydzyk udzielił swym słuchaczom odpowiedzi na pytanie, kto w Polsce rządzi.

"To Amerykanin żydowskiego pochodzenia George Soros. To są konie tylko różne, ale te wszystkie konie do jednego należą. Czasem te konie się gryzą miedzy sobą, ale to jest jedna siła. Nie możemy patrzeć na świat tylko przez pryzmat Polski. Czy to nie Soros? W Polsce jaką on rolę odgrywa? Jak tak patrzę: pan prezydent, kto, jacy doradcy. Premier. Ta partia, ta partia. Wszyscy to Sorosa! W Polsce ładnie nazwano to fundacją Batorego. Tak patriotycznie, historycznie, po polsku: Batory. Tak jak wódka Chopin" - relacjonuje słowa o. Rydzyka "Wprost".

Jak wynika z ujawnionych przez "Wprost" materiałów, o. Rydzyk opowiadał też studentom jak udało mu się poniżyć szefa IPN Janusza Kurtykę. "Kazałem odwołać zaproszenie jakiś czas temu, temu z IPN szefowi. Powiedziałem mu, że to jest nieludzkie, wbrew jakiejkolwiek logice i wbrew prawu. To, co zrobił z abp. Wielgusem, to jest absolutny szwindel. (...) To jest działanie przeciwko Kościołowi. (...) Jacy to katolicy. Handlowi. Taki to ich katolicyzm. Biznes! Taki liberalizm"- miał powiedzieć o. Rydzyk.

"Wprost" przytacza wypowied? o. Rydzyka o słuchaczkach jego radia: "Jak te kobiety rzucały się na mnie! Odpychałem je, mówiłem: nie tutaj, nie teraz A one: Proszę ojca! Jedna szła ze mną i szło pełno tych mikrusów. Co miałem zrobić?".

Po opublikowaniu pierwszych fragmentów w zeszłym tygodniu, na prośbę przełożonego generalnego zakonu redemptorystów o. Josepha Tobina, redakcja "Wprost" przekazała zapis taśm z wykładów o. Rydzyka do Rzymu.

W piątek o. Tobin powiedział PAP, że w nadchodzącym tygodniu zapadnie decyzja w sprawie o. Rydzyka w związku z jego obra?liwymi wypowiedziami pod adresem prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony.

Z kolei dyrektor Radia Maryja powiedział w wywiadzie dla "Naszego Dziennika", że jest mu "bardzo przykro", "jeśli dziennikarze wypaczyli jego wyrażenia i pani prezydentowa cierpiała czy cierpi".
15 lipiec 2007

PAP 

  

Archiwum

Nowe mocarstwo nad Wisla
listopad 23, 2008
RP
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Płażyński przypuszcza, że w Polsce jest korupcja
luty 11, 2003
Piotr Mączyński
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"On umrze na serce i pomogą mu w tym..."
marzec 13, 2006
Tadeusz Samitowski
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
Manipulacja w sprawie Kobylańskiego
sierpień 6, 2004
Jerzy Achmatowicz
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
Jakie przesłanki takie wnioski
listopad 1, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media