ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
więcej ->

 
 

Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE

Szwecja, otwierając rynek pracy po poszerzeniu Unii Europejskiej, zastosuje system dodatkowych zabezpieczeń, chroniący przed niekontrolowanym napływem siły roboczej z nowych krajów Unii. Wprowadzenie nowych zabezpieczeń zapowiedział w Sztokholmie premier Goeran Persson.

Premier Szwecji po raz pierwszy poruszył kwestię zmian w ochronie szwedzkiego rynku pracy. Na arenie międzynarodowej Szwecja starała się dotychczas być postrzegana jako orędownik poszerzenia Unii, odżegnujący się - jako jeden z nielicznych krajów Piętnastki - od okresów przejściowych dla siły roboczej z nowych krajów.

Zapowiadając na miesiąc przed wyborami zaostrzenie walki z bezrobociem, Goeran Persson uspokaja wyborców, że swobodny przepływ siły roboczej z nowych krajów członkowskich do Szwecji będzie tylko częściowo swobodny.

Po poszerzeniu Unii osoba, która będzie chciała podjąć pracę w Szwecji i znajdzie pracodawcę w tym kraju, będzie mogła rozpocząć pracę tylko po uzyskaniu specjalnego pozwolenia szwedzkich władz. Tamtejszy urząd pracy sprawdzi także dane każdej takiej osoby.

Obserwatorzy podkreślają, że prawdopodobnie zapowiedzi szwedzkiego premiera nie są tylko przedwyborczymi obietnicami.
19 sierpień 2002

IAR 

  

Archiwum

Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
"Demokracja to odwaga pojedyńczego człowieka"
marzec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Czy Przyszedł Czas na Rokownia Między USA i Iranem?
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Będzie lepiej, chociaż gorzej"
maj 23, 2003
Piotr Kublicki
Sąd nad Rządem, czy Rząd nad Sądem
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
Edelman!Otakim antysemityzmie Ty glmosisz!
maj 3, 2006
przysłaŁ mik4
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media