ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
więcej ->

 
 

Kolaboracja Syjonistów z Nazistami


Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
(51 dokumentów)


Lenni Brenner zredagował książkę pod powyższym tytułem ("51 Documents, Zionist Collaboration with the Nazis," ISBN: 1-56980-235-1; Barricade Books Inc. 185 Bridge Plaza , Suite 308A, Fort Lee, NJ 07024). Jest to ważne wydarzenie ponieważ ludobójstwo Żydów jest najbardziej opisywanym i dyskutowanym tematem w historii. Mimo tego większość ludzi, tak Żydów jak i innych, jest zupełnie nieświadoma powiązań Syjonistów z Hitlerem i Mussolinim.
Ten stan rzeczy jest hańbą Syjonizmu i z tego powodu jest przemilczany.

Książka Brennera pokazuje historyczne dokumenty udowadniające starania Syjonistów nawiązania kontaktu z Nazistami przed i w czasie Holocaustu. Niektóre z tych dokumentów były opublikowane wcześniej (także w mojej książce p.t. "Jews in Poland" Hippocrene Books Inc. New York, drugie wydanie 1998); niestety książki te są mało komu znane. Wiele z dokumentów jest opublikowane w książce Brennera po raz pierwszy.

Przykładem tych dokumentów jest list Syjonistów niemieckich z 1933 roku, w którym jest zdanie: "Rozwiązaniem sprawy żydowskiej pozytywnym dla [niemieckiego] państwa narodowego jest kolaboracja [z rządem hitlerowskim] żydowskiego ruchu [syjonistycznego], który dąży do socjalnej, kulturalnej i moralnej odnowy Żydostwa..."


"Banda Sterna" ("Stern Gang") wystosowała w 1941 roku propozycje do Nazistów:

"Założenie historycznego państwa żydowskiego na bazie narodowej i totalitarnej, związanego traktatem z Trzecią Rzeszą, co zapewniłoby podtrzymanie i wzmocnienie pozycji siły Niemiec na Bliskim Wschodzie."

W powojennym wywiadzie prasowym Adolf Eichmann oświadczył:

"Wielokrotnie mówiłem Żydom, z którymi miałem do czynienia, ze gdybym był Żydem, to byłbym fanatycznym Syjonistą. Nie wyobrażam sobie niczego innego; po prostu byłbym najbardziej oddanym Syjonistą jakiego można sobie wyobrazić."

51 opublikowanych dokumentów pokazuje prawdę historyczną i udowadnia, że ruch syjonistyczny zdradził ludność żydowską w godzinie jej katastrofy. Lenni Brenner jest autorem książek: "Syjonizm w epoce dyktatorów" (Zionism in the Age od the Dictators); "Ściana z Żelaza: Rewizjonizm Syjonistyczny od Zabotynskiego do Szamira" (The Iron Wall: Zionist Revisionism from Jabotinsky to Shamir); "Żydzi w dzisiejszej Ameryce" (Jews in America Today), jak i "Mniejsze zło, historia [amerykańskiej] partii demokratycznej" [zdominowanej przez Żydów].

Jak wiemy, propaganda komunistów i oddanych im liberałów od dawna szafuje w Polsce określeniem "faszysta." Otóż jest ciekawe, że w przedwojennej Polsce podczas demonstracji ulicznych widziało się tyle samo "faszystów" nie-Żydów co Żydów, ale przecież nie-Żydów było w Polsce dziesięć razy więcej niż Żydów, co by wskazywało na to, że Polsce przedwojennej było dziesięć razy więcej Żydów-faszystów niż wśród reszty ludności.
28 lipiec 2003

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
Czy Islam zmieni Europę?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Gdyby Kopernik był poprawny politycznie
marzec 31, 2006
Dariusz Kosiur
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)

listopad 14, 2003
Artur Łoboda
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Zabójstwo ośmieszone
listopad 18, 2007
Artur Łoboda
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu
listopad 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media