|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
więcej -> |
|
List Otwarty
do Prezydenta George W. Busha
|
|

Niniejszy List Otwarty piszę z samego serca. Chciałabym, by wiedział Pan, Panie Prezydencie, że nie jestem ani Demokratką ani Republikanką i że nie jest to próba ataku na Pański rząd.
Panie Prezydencie, uważam, że powinien być Pan pociągnięty do odpowiedzialności za każdy z osobna i za wszystkie razem akty, które zostały popełnione w tragicznych wydarzeniach dnia 11 września 2001 roku.
W miesiącach poprzedzających te ataki, był Pan wielokrotnie informowany o możliwości ich zaistnienia na ziemi amerykańskiej. Podczas Pańskich codziennych sprawozdań z działalności służb wywiadowczych, otrzymywał Pan informacje świadczące o istnieniu bardzo realnych możliwości użycia samolotów pasażerskich przez pewne niepożądane elementy, do zniszczenia budynków. Nigdy nie ostrzegł Pan amerykańskich obywateli o możliwości tego zagrożenia. Kogo zatem Pan [reprezentuje] i chroni? Jest oczywiste, że nie podejmując odpowiedzialności ochrony społeczeństwa przed możliwymi atakami, nie wypełniał Pan swojej przysięgi danej przy przyjmowaniu urzędu Prezydenta. W przysiędze tej ślubował Pan strzec Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Rankiem [dnia 11 września], Pan i członkowie Pańskiego rządu w pełni zdawali sobie sprawę z rozwoju sytuacji, jednak wybrał Pan kontynuowanie zaplanowanego "propagandowego" spotkania w szkole podstawowej im. Emma E. Brooker [w Sarasota na Florydzie]. W czasie, gdy nasz kraj był atakowany, nawet nie mrugnął Pan okiem, nawet nie spłynęła Panu ani jedna łza. Kontynuował Pan swe zaplanowane spotkanie, jak gdyby był to normalny, rutynowy dzień biznesowy.
W kolejnych dniach po atakach 11 września, cały ruch lotniczy został zatrzymany i Amerykanie, w tym również i ja, pozostawieni zostaliśmy sami sobie w przypadkowym miejscu, tam gdzie zastał nas zakaz lotu. Mnie pozostawiono na lotnisku Midway w Chicago, uniemożliwiając podróż na ślub córki w Kalifornii.
Niech Pan, Panie Prezydencie, wyobrazi sobie moje zdziwienie, kiedy pó?niej dowiedziałam się, że w czasie obowiązywania zakazu lotów, pewna ilość osób odleciała z terytorium Stanów Zjednoczonych samolotem [Boeing] 747 z arabskimi napisami na kadłubie. Żadna z tych osób nie była ani przepytana ani przesłuchana przez żadną lokalną, stanową czy federalną władzę. Dlaczego pozwolono im opuścić Kraj i kto tak dokładnie był w tym samolocie? Wiemy dziś o tym na pewno, że niektóre z tych osób były bąd? członkami bąd? powiązane z królewską rodziną Arabii Saudyjskiej oraz członkami rodziny Bin Ladena. Czy dlatego pozwolono im opuścić Kraj, ponieważ Pana, Panie Prezydencie rodzina utrzymuje długofalowe relacje z dwiema tymi rodzinami?
Wierzę, Panie Prezydencie, że celowo dopuścił Pan do zaistnienia wydarzeń 11 września, aby otrzymać poparcie społeczeństwa w "wojnie przeciwko terroryzmowi".
Wojny prowadzone w Afganistanie i Iraku nie doprowadziły do celów, o których Pan mówił. Dlaczego nie schwytał Pan Osama bin Ladena?
Gdzie jest ta "broń masowego rażenia", którą Saddam [Hussain] miał posiadać?
Jedyne co zostało dokonane, to zatwierdzenie przez Kongres 87 miliardów dolarów na odbudowę tego, co rozkazał Pan zniszczyć.
Jako Amerykanka, która straciła najbliższą osobę w tej "wojnie z terroryzmem", modlę się oraz udzielam poparcia naszym żołnierzom, którzy wysłani zostali przez Pana do Afganistanu i Iraku. Żołnierze ci oddają swe życie i będą ginąć za Pańskie kłamstwa. Jako Amerykanka mogę oświadczyć, że wygląda na to, iż osoby powiązane z Pańską rodziną mogą czerpać korzyści z odbudowy Afganistanu i Iraku.
Nadszedł czas, aby zaprzestał Pan kontrolowania nas. Proszę o zaprzestanie blokowania dostępu do dokumentów i dowodów, które były odkryte przez Komisję Śledczą Wydarzeń 11 Września. Pański powód nie ujawniania materiałów tłumaczy Pan sprawami "bezpieczeństwa narodowego". Wydaje mi się jednak, że jest to raczej sprawa Pańskiej wiarygodności i [swojego własnego] bezpieczeństwa, o które Pan zabiega.
Po wydarzeniach 11 września przegłosowano Ustawy Patriot Act i Homeland Security. W ramach obydwu tych Ustaw, rząd otrzymał prawo podsłuchiwania naszych rozmów telefonicznych, przeszukiwania domów i konfiskowania czegokolwiek, jeśli tylko będzie czuł taką potrzebę. [Rządowe agencje] mogą czynić to bez rozpatrywania sprawy przez sąd i bez decyzji sądu. Jestem przekonana, że jest to sprzeczne z naszymi prawami zapisanymi w Konstytucji i Karcie Praw (Bill of Rights).
My, rodziny ofiar wydarzeń 11 września domagamy się odpowiedzi na następujące pytania:
Dlaczego 29 stron z raportu przygotowanego przez Komisję 11 Września było osobiście cenzurowanych na Pańskie polecenie?
Gdzie znajdują się "czarne skrzynki" z samolotów Lot Numer 11 i Lot Numer 175?
Gdzie znajdują się magnetofony nagrywające d?więk (Voice Recorders) z samolotów Lot Numer 11 i Lot Numer 175?
Dlaczego zabrania się nam dostępu do kompletnych nagrań rozmów pomiędzy kontrolą ruchu lotniczego a samolotami Lot Numer 11 i Lot Numer 175?
Gdzie znajdują się taśmy z nagraniami video z odprawy pasażerów wchodzących do tych tragicznych samolotów?
Kiedy kompletne listy pasażerów wszystkich samolotów [uczestniczących w wydarzeniach 11 września] będą dostępne?
Dlaczego Pański brat, Jeb Bush, Gubernator stanu Floryda, udał się do biur szkoły kształcenia pilotów Hoffman Aviation School i rozkazał, aby wszystkie dokumenty zostały stamtąd usunięte? Dokumenty te były pó?niej umieszczone na samolotach rządowych C-130 i odleciały poza granice Kraju. Gdzie zostały one wywiezione i kto rozkazał dokonanie tego?
Minęło już ponad dwa lata [od tamtych wydarzeń], a setki naszych najukochańszych osób nie zostało jeszcze zidentyfikowanych. Szczątki tych osób umieszczone zostały na terenie wysypiska śmieci Fresh Kills [na Staten Island, w stanie Nowy Jork]. Chcemy, aby ci nasi bohaterowi zostali przywiezieni z powrotem i aby złożono ich w publicznym i honorowym miejscu, gdzie moglibyśmy uczcić ich pamięć . Od momentu kiedy zabrano ich tego tragicznego wrześniowego poranka, nigdy nie dano tym niewinnym ludziom takiej możliwości.
Ellen M. Mariani
Ellen M. Mariani, straciła 11 września 2001 roku swego męża Louis Neil Mariani, który był jednym z pasażerów samolotu Lot Numer 175.
Dnia 12 września 2003 roku E. Mariani wniosła pozew do sądu przeciwko wysokim funkcjonariuszom Białego Domu i innym funkcjonariuszom państwowym.
Oskarżonymi są:
Prezydent i Dowódca Armii Amerykańskiej George W. Bush,
Wice-Prezydent Richard Cheney,
Generalny Prokurator John Ashcroft,
Minister Obrony Donald H. Rumsfeld,
Dyrektor CIA George J. Tenet,
Minister Transportu Norman Y. Mineta,
Przewodniczący Council of Foreign Relations, Peter G.Peterson,
Doradca do spraw Bezpieczeństwa Narodowego Condoleezza Rice,
były Dyrektor CIA George H. Bush,
Szef Funduszu Ofiar Wydarzeń 11 Września Kenneth R. Feinberg,
oraz "inni, byli i obecni przedstawiciele i prywatni konsultanci [rządu] Stanów Zjednoczonych Ameryki".
Oskarżenie dotyczy między innymi odmawiania kooperacji w sprawie przeprowadzenia oficjalnego śledztwa wydarzeń 11 września.
Wniosek (Mariani vs. Bush, Numer 03-5273) wpłynął do Sądu w stanie Pennsylwania (United States District Court for the Eastern District of Pennsylvania) dnia 26 listopada 2003 roku.
Utworzono specjalną stronę internetową (http://www.911forthetruth.com/) śledzącą nadchodzący proces. Tam też można wysłać petycję popierającą Ellen Mariani.ˇ
|
|
17 sierpień 2004
|
|
Przesłał Marek Rowicki
|
|
|
|
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
|
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
|
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
|
Civitas dei
październik 5, 2007
...
|
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
|
Bush: położymy kres tyranii na całym świecie
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.
marzec 11, 2006
słowianofil
|
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
|
Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List Otwarty Obywatela Amerykańskiego do Pana Perzydenta R.P. Lecha Kaczyńskiego
sierpień 31, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Nacjonalizacja banków przez rząd Francuski i Niemiecki
październik 17, 2008
ZIEMKIEWICZ
|
Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
|
Bankowcy mają wątpliwości...
sierpień 5, 2002
B. Tomaszkiewicz, A. Morawiecka - Puls Biznesu
|
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
|
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
więcej -> |
|