|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
więcej -> |
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
|
|

Judaizacja Oświęcimia i sprawa oskarżania Polaków o zbrodnię na Żydach w Jedwabnem jest działaniem żydowskiego ruchu roszczeniowgo. Ruch ten dziś atakuje Polskę i Polaków. Jest to ruch zakorzeniony w Judaizmie rabinów, którego prawa talmudyczne, zostały stworzone po zburzeniu świątyni w Jerozolimie, głównie w opozycji do Chrześcijaństwa, w latach 220 do 600 w Babilonie. Tak więc dziś Judaizm dominujący wśród Żydów na świecie, nie jest Judaizmem Biblijnym, ale anty-chrześcijańskim, młodszym od chrzescijaństwa, Judaizmem rabinów, który też jest ideologią państwa Izrael, jak również ideologią żydowskiego ruchu roszczeniowego.
Judaizm rabinów, czyli Judaizm klasyczny, rozwinął się w walce z chrześcijaństwem, o dziedzictwo po Judaizmie Biblijnym. Według historyków żydowskich, takich, jak sławny historyk Cecil Roth, przez ponad tysiąc lat po Chrystusie, żródła pisane o Żydach, pochodziły prawie wyłącznie od Chrześcian („The World Hstory of the Jewish People.” volume 11, Dark Ages, Rutgers University Press, 1966, printed in Israel). Cecil Roth twierdzi, że z pierwszego millenium po Chrystusie, praktycznie nie ma tekstów w języku hebrajskim.
Żydzi rozproszeni na terenach dawnego Imperium Rzymskiego, przetrwali w większej grupie w Iraku, gdzie uczyli się medycyny w języku arabskim i głównie handlowali niewolnikami. Handel ten był żródłem ich bogactwa w Hiszpanii arabskiej, której gospodarka opierała się na pracy niewolników. Talmud był podręcznikiem nienawiści i pogardy wobec nie-Żydów, jako narzędzie w obronie żydowskiej tożsamości, w ramach Judaizmu rabinów, zwanego też Judaizmem klasycznym.
Warto wspomnieć, że tysiąc lat ostrego terroru rabinów skończyło się dopiero w połowie dziewiętnastego wieku. Następnie terror rabinów był zastosowany w komunistycznym aparacie terroru i nadal jest stosowany przez radykalnych sjonistów rządzących w Izraelu. Sjoniści wkrótce po wojnie rozwinęli fałszywą mitologię, że Hitler zaczął Druga Wojna Światowa przeciwko Żydom, a nie żeby dokonać podbojów terytorialnych.
W czasie Drugiej Wojny Światowej, rząd polski w Anglii, był jedynym rządem alianckim, który (10go grudnia, 1942 roku) zwrócił sie z apelem do rządu Roosevelt’a w Waszyngtonie i rządu Churchilla w Londynie, by zniszczyć atakami z powietrza koleje dojazdowe, komory gazowe i krematoria, w niemieckich obozach śmierci i w ten sposób przerwać ludobójstwo dokonywane przez Niemców. Żadna żydowska organizacja w USA i w W. Brytanii, nie poparła apelu polskiego premiera Władysława Sikorskiego.
Niemcy wymordowali, głównie ubogich Żydów, w czasie Drugiej Wojny Światowej, tak że z ponad 8 milionów Żydow w Europie, tylko trzy i ćwierć miliona Żydów, żyjących na zachód od Żelaznej Kurtyny, pobrało do 1965 roku, osobiste odszkodowania, za prześladowania ich, do 1945 roku, przez hitlerowski rząd Niemiec.
Rząd Zachodnich Niemiec wypłacił nowo-powstałemu państwu Izrael sto miliardów marek. Natomiast rząd USA, w ramach pomocy dla Izraela, podarował temu państwu około 150 miliardów dolarów, nie licząc prywatnych przekazów od Żydów w Ameryce do Żydów w Izraelu i państwa izraelskiego, które to przekazy są odejmowane w USA od opodatkowywanych dochodów. Po uzyskaniu ponad miliarda dolarów od banków szwajcarskich, przyszła kolej na Polskę i z tego powodu Żydzi starają sie zjudaizować Oświęcim i fałszywie wykazać polską współwinę w zbrodni dokonanej przez Niemców w Jedwabnem.
Obecnie żydowski ruch roszczeniowy chce uzyskać od Polski 65 miliardów dolarów pod pretekstem odszkodowania, za własność posiadaną przez Żydów w Polsce, przed wojną. Własności te, nie mają obecnie spadkobierców, według prawa dziedziczenia, tak że teraz są one polską własnością państwową. Wobec tego, Żydzi starają się stworzyć „prawo moralne,” na podstawie którego żydowski ruch roszczeniowy w USA i w państwie Izrael żąda 65 miliardów dolarów, ze skarbu państwa polskiego z podatków obywateli polskich, bez względu na to, ile Polacy, nie-Żydzi i Polska jako państwo, ucierpiała z rąk Niemców i Sowietów. Jak wiemy działo się to za pomocą aparatów terroru, w których to aparatach służyło wielu Żydów.
Auschwitz, obóz główny, był obozem zagłady inteligencji polskiej, począwszy od 14go czerwca 1940 roku, do 27go stycznia 1945 roku, dziś stanowi muzeum. Obóz śmierci Brzezinka, czyli Birkenau, zbudowany kilka kilometrów od głównego obozu, przy bocznicy kolejowej, na terenach zniszczonych pięciu wsi, był obozem zagłady głównie Żydów i Cyganów, podczas gdy „Buna” w sąsiednich Manowicach był ciężkim obózem pracy. Komory gazowe w Birkenau zostały zniszczone na podstawie rozkazu Himlera z 29go listopada, 1944 roku.
Ludobójstwo Żydów europejskich Hitler ogłosił w styczniu 1942 roku i wtedy gównym celem mordów niemieckich stali się Żydzi i dopiero wtedy inteligencja polska, przestała być głównym celem mordów przez niemiecki aparat terroru. Hitler zrozumiał po klęzce pod Moskwą, że nietylko może mu się nie udać podbój ziem słowiańskich, żeby stworzyć wielkie Niemcy na następne 1000 lat, ale również, że Żydzi mogą masowo najechać na pokonane Niemcy po przegranej przez nie wojnie i być ciężarem dla ludności Niemiec. Taką logiką posługiwali się Niemcy pod koniec wojny w czasie egzekucji tysięcy wę?niów obozów koncentracyjnych w tak zwanych „marszach śmierci.”
Zakonnice Karmelitanki, w klasztorze przy głównym obozie w Oświęcimiu, pracowały przy utrzymaniu obozu i modliły sie za ludzi zabitych w tym obozie, głównie nie-Żydów, w większości Polaków katolików. Żydzi zażądali usunięcia Sióstr Karmelitanek, w ramach propagandowej judaizacji całego zespołu obozów w Auschwitz. Polacy zrozumieli, że Żydzi grożą wrogimi wystąpieniami publicznymi przeciwko Janowi Pawłowi II, w czasie jego pielgrzymek po świecie. Z powodu tej grożby, kościół w Polsce przeniósł zakonnice, ale nie zgodził się usunąć krzyża. Wówczas Żydzi zaczęli kilkuletnie przygotowania do oszczerczego oskarżenia Polaków, jako wspólników Niemców, w zabijaniu Żydów w Jedwabnem.
Polityka przeprosin i skruchy na arenie międzynarodowej, prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, dała żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu jakoby podstawę „prawną i moralna,” do żądania od Polski odszkodowania w wysokości 65 miliardów dolarów. Kwaśniewski, którego ojciec Sztoltzman, był Żydem, nie tylko zaszkodził Polakom oszczerczymi przeprosinami za niemiecką zbrodnię w Jedwabnem, ale również brał on udział w wyprzedaży za bezcen, polskiego majątku narodowego w ramach prywatyzacji.
Jest rzeczą uzasadnioną, żeby oficjalnie nazwać obóz śmierci w Brzezince: „Były Niemiecki-Nazistowski Koncentracyjny Obóz Auschwitz-Birkenau,” za który to obóz, jak i za inne zbrodnie niemieckie, Niemcy są odpowiedzialni, a nie Polacy, na których mścił się Hitler, w pierwszych latach wojny, bardziej niż na Żydach. Zmiana nazwy obozu w Birkenau wobec oszczerstw przeciwko Polakom, rozpowszechnianych na świecie przez żydowski ruch roszczeniowy.
www.pogonowski.com |
|
4 kwiecień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
|
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
|
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
|
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
|
Jeżeli wygram wybory zapożyczę białoruski model !
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
|
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
|
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
|
Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
październik 8, 2006
Józef Bizoń
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Profesor Poznański w Toronto
luty 6, 2005
|
Hordy zdziczałych psów
kwiecień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
2+2=
luty 13, 2003
Artur Łoboda
|
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
|
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
więcej -> |
|