ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...


W Waszyngtonie, w czasie bankietu w klubie Gridiron, w marcu 2001, George Bush zazartowal; "pewnych ludzi zawsze mozna oszkac i wlasnie tacy ludzie sa nam potrzebni", ("You can fool some people all the time and those are the ones you want to concentrate on").
Napisano o tym w "Globalism News," w artykule pod tytulem "Panowanie i Wyprowadzanie w Pole" ("Dominion and Deception") Gillan'a Norman'a. Na wstepie, autor pisze jak wkrotce po skonczeniu 40 lat, Bush wyleczyl sie z pijanjstwa, dzieki nawroceniu sie na fundamentalism protestancki i gleboko uwierzyl w przepowiednie, ze zwyciestwo Izraela nad Arabami jest konieczne dla powrotu Jezusa na ziemie. Bush twierdzi ze Bog teraz kieruje jego czynami i decyzjami, kiedy on urzeduje jako prezydent USA.  

Wobec wyborcow Bush wystepowal jako kontrast, przeciw moralnie skompromitowanemu afera z Monika Lewinsky, Bill'owi Clintonn'owi i jako gorliwy i zaakceptowany przez innych, fundamentalista protestancki -"jeden z nich," wedlug jego wlasnego stwierdzenia. Jako taki dostal poparcie Chrzescijan w kampanii wyborczej. Propagowano go, jako uczciwego przywodce z "Biblia w jednej i flaga w drugiej rece." Wyborcy nie zdawali sobie sprawy, ze na miejsce jednego klamcy, wybrali drugiego, ale tym razem manipulowanego przez nawroconych na syjonizm ideologow trockizmu, ktorzy chca zdominowac swiat, za pomoca amerykanskiej maszyny wojennej, na rzecz "wielkiego Izraela," jak i miedzynarodowej finansjery zdominowanej przez Zydow takich jak bankierska rodzina Rothschild'ow, wedlug Rixon'a Stewart'a, autora artykulu pod tytulem "Komu Naprawde Sluzy George W. Bush," ("Who Does George W. Bush Really Serve"). Autor uwaza, ze trzeba pamietac kiedy media manipuluja Amerykanami a "Bush i jego sjonistyczni sprzymierzency rozniecaja apokaliptyczny konflikt na Bliskim Wschodzie ...Czynia to oni dla zwiekszenia zyskow przemyslu zbrojeniowego i naftowego, przy jednoczesnej budowie coraz wiekszego Izraela."
Manipulantow tych autor nazywa "Illuminati" czyli "oswieconych" wedlug potrzeb masonerii.  

Mydlenie oczu publicznosci przez neokonserwatystow-sjonistow odbywa sie w rozmaity sposob. Sol Schindler oglosil recenzje pod tytulem "Pochlebstwa i Obelgi" ("Terms of Endearment, Terms of Abuse,") w The Wall Street Journal z 3go marca, 2005, na temat ksiazki Irwin'a Stelzer'a "The Neocon Reader" ("O Neokonserwatystach-sjonistach"). Ksiazka ta ma za cel wprowadzac czytelnikow w blad i dezorientacje, na temat celow poczynan neokonserwatystow-syjonistow w spoleczenstwie amerykanskim. Przykladem poszczegolnych spraw poruszanych w tej ksiazce jest "wiara w Ameryke," "krytyka opieki spolecznej," "bezpieczenstwo i wymiar kar" oraz popieranie "wzrostu gospodarczego Ameryki," jak i celowosc "chwilowego zwiekszania zadluzenia USA w celu wygrywania miedzynarodowych rozgrywek strategicznych," oraz "zmiany rezimow za pomoca miedzynarodowej sily policyjnej" niezaleznej od ONZ, ktora to organizacja jest surowo krytykowana w ksiace Stelzera. Stelzer mydli ludziom oczy opowiadajac komunaly o "winie i karze," ale jednoczesnie wybiela Busha jakgdyby on, w przeciwienstwie do Saddama Huseina, byl posluszny prawu miedzynarodowemu oraz ONZ-owi. Autor nic nie pisze o tym ze ze wszystkich czlonkow ONZ, zaden nie pogwalcil tylu rezolucji Rady Bezpieczenstwa, ile razy uczynil to Izrael.  

Inna wersja mydlenia oczu Amerykanow polega na wmawianiu publicznosci ze neokonserwatysci - sjonisci nie roznia sie od tradycyjnych konserwatystow amerykanskich. Faktem jest, ze fundacje, kiedys zbudowane przez tradycyjnych konserwatystow, takich jak Henry Ford, stopniowo zostaly opanowane przez neokonserwatystow-sjonistow i fundusze tych fundacji teraz sa uzywane wedlug ideologii trockistow nawroconych na sjonizm. Tradycyjni konserwatysci amerykanscy, tacy jak Patrick Buchanan, krytykuja ten stan rzeczy.  

Przykladem wprowadzania w blad publicznosci jest lansowanie publicystyki, w ktorej unika sie nazwy "neokonserwatystow" i podstawia sie zamiast niej, takie wyrazenia, jak "ruch konserwatywny" ("movement conservative"). Czyni to William Rivers Pitt w artykule na internecie pod tytulem "Trzecie Stadium Imperium Amerykanskiego" z 1-go marca 2005. W artykule tym autor pisze ze pierwsze stadium rozkwitlo w czasie reorganizacji USA z koncem wojny domowej, w czasie polskiego Powstania Styczniowego. Natomiast drugie stadium weszlo w zycie od czasu interwencji USA w Europie, w kwietniu 1917-go roku i rozwinelo sie w pelni podczas Zimnej Wojny. Trzecie stadium imperium amerykanskiego, wedlug autora jest teraz zdominowane przez "ruch konserwatywny," ktorego polityka przciaza i zadluza gospodarke USA i autor twierdzi, ze dzieje sie to niby bez udzialu konfliktu zydowsko arabskiego Palestynie.  
Jak widac z powzszej tresci, mydlenie oczu publicznosci amerykanskiej odbywa sie rozmaitymi metodami, ale zawsze wedlug dewizy Busha, ktora sprecyzowal on slowami: "pewnych ludzi zawsze mozna oszkac i wlasnie tacy ludzie sa nam potrzebni."  
4 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
Dla biednych nawiedzonych i poszkodowanych nie nadążających za nauką i postępem
sierpień 4, 2005
Gregory Akko
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
Droga do WOLNOSCI?? WOLNOSCI ???WOLNOSCI ?????????????
listopad 17, 2006
emigriusz.z
Strategia
sierpień 21, 2003
Andrzej Kumor
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
"Nieudane Państwa" i "Fasadowe Demokracje"
październik 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do Ludożerców i do samotnie stojącej walizki
sierpień 21, 2005
Wiesław Sokołowski
Churchill, rasista uległy Żydom?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Homoseksualizm w służbie liberalizmu i globalizacji
czerwiec 24, 2008
Dariusz Kosiur
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
Ekonomiczne Siły Kształtujące Dzisiejszy Świat
luty 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Atak na Rydzyka
listopad 26, 2002
Artur Łoboda
Niezdrowe skłonności, czyli co za dużo to nie zdrowo
październik 17, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media