ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
więcej ->

 
 

Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco

- cel rzeczywisty, którym, wedle wszelkich znaków, jest wstęp do osaczenia Rosji poprzez zbliżenie instalacji wojskowych USA do jej granic, co jest zamierzeniem zwłaszcza grupy neokonserwatywnych jastrzębi (pogląd taki głosi wybitny polityk amerykański, ostry krytyk polityki neokonserwatystów, Pat Buchanan); zupełnie zrozumiały jest w takim wypadku sprzeciw Rosji i perspektywa permanentnie złych stosunków w regionie w razie realizacji projektu, wystawienie Polski na pierwszą linię "frontu" oraz gro?ba destabilizacji istniejącego status quo w dziedzinie zbrojeń

- cel polskich zwolenników instalacji tarczy, cel jawnie antyrosyjski tj. doprowadzenie do faktycznego zerwania stosunków z Rosją, poprzez politykę "ostrza noża" (np. podkreślanie, że tarcza ma nas chronić przed Rosją, ciągłe utarczki w dziedzinie handlowej itp.; nota bene - kilka dni temu min. rolnictwa Sawicki zwrócił uwagę, że Ukraina stosuje wobec Polski podobne lub większe restrykcje w dziedzinie gospodarczej, jednak o tym się nie mówi), która na dłuższą metę jest dla Rosji nie do zaakceptowania, Polsce naturalnie nie przyniesie żadnych korzyści, ale to zdaje się, nie jest przedmiotem troski zwolenników tarczy, których polityczny plan wyczerpuje się w programie negatywnym wobec Rosji oraz w bezwarunkowym popieraniu dążeń obozu pomarańczowo-banderowskiego na Ukrainie, którego interesy są dla polskich polityków reprezentujących kierunek antyrosyjski, priorytetowe

- prawdopodobna zmienność rozłożenia akcentów w polityce amerykańskiej po wyborach; jeśli nowe władze USA zrezygnują z dotychczasowej postawy konfrontacyjnej wobec Rosji, antyrosyjska Polska stanie się uciążliwą zawadą na drodze do znormalizowania stosunków USA-Rosja

Druga istotna sprawa - gazociągi. Bez deklaracji Polski w sprawie tarczy, Rosja z pewnością nie poczyni żadnych kroków w sprawie ewentualnego wstrzymania budowy gazociagu północnego, ale nawet w takiej sytuacji należy szukać wyjścia. Może nim być, na razie bez entuzjazmu przyjęty przez Rosję, pomysł gazociągu Amber przez kraje bałtyckie i Polskę, powrót do drugiej nitki gazociągu jamalskiego, przez Białoruś i Polskę, lub nawet zastanowienie się nad możliwością włączenia się w inwestycję gazociągu północnego w myśl zasady "nic o nas bez nas".

Reasumując, pierwszy krok na drodze do przełomu został wykonany. W dużej mierze od samego Donalda Tuska zależy, jak, przygotowany wizytą grunt pod przyszłe rozmowy, wykorzysta. Oby wykorzystał ów grunt jak najlepiej dla Polski mając na uwadze, że dominantą polskiej polityki, co wynika z naszej historii, powinno być ugruntowanie spokojnych i pokojowych stosunków przede wszystkim z sąsiadami. Rosja zaś jest bez wątpienia naszym sąsiadem najpoważniejszym.
9 luty 2008

Adam Smiech 

  

Archiwum

Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Silnik przemian a dywersyjna Poczta Polska
listopad 27, 2004
Mirosław Naleziński
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
"Gospodarka działa normalnie"
kwiecień 1, 2004
PAP
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wizja Polski według PO
czerwiec 19, 2005
PAP

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
Hydraulik wita w Krakowie
marzec 24, 2006
Civitas dei
październik 5, 2007
...
Yad Vashem
lipiec 12, 2008
PAP
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media