ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
więcej ->

 
 

Eksperci od manipulacji

Eksperci : Polakom powodzi się lepiej

Mimo że ostatnio szybko drożeje żywność, paliwa i prąd, Polakom żyje się coraz lepiej. Za średnią pensję możemy dziś kupić znacznie więcej dóbr konsumpcyjnych niż dziesięć lat temu. To efekt wzrostu naszych zarobków i spadku cen niektórych towarów, takich jak sprzęt RTV, AGD czy komputery.

Od 1995 roku niemal trzykrotnie, w relacji do płac średnich, staniały pralki, kuchenki czy odkurzacze - mówi Tomasz Bonek, szef portalu Money.pl, który gruntownie przebadał zasobność Polaków.


W połowie lat 90. na zakup nowej pralki trzeba było przeznaczyć ponad 1, 30 przeciętnej pensji, podczas gdy dziś tylko 40 proc. średniej klasy samochód też jest łatwiej dostępny; w roku 1995 odkładaliśmy na niego równowartość 26,5 średnich wynagrodzeń, teraz zaś wystarczają zarobki z 8,5 miesiąca. Więcej też za średnie wynagrodzenie kupimy chleba, mleka, sera, masła , cukru, warzyw, owoców, jajek czy drobiu.

Mniej kosztują nas nałogi: za przeciętną pensję kupimy dziś 436 paczek papierosów średniej klasy, podczas gdy12 lat temu 429. Zdecydowanie staniała też wódka: średnio zarabiającego Polaka stać obecnie na 147 butelek wódki, podczas gdy w 1995 r. mógł kupić tylko 44 butelki. Dlaczego więc narzekamy, skoro wydatki na żywność nie spędzają nam snu z powiek? Bo coraz więcej wydajemy na utrzymanie mieszkania i usługi. Podrożały - głównie ogrzewanie (o 10 proc. w stosunku do cen z 2001 r.), woda, prąd, gaz. Więcej wydajemy również na inne usługi związane z codziennym życiem: opłaty pocztowe, transport, higienę osobistą, ochronę zdrowia, kulturę, sport czy wypoczynek. To powoduje, że zaczynamy chwytać się za kieszeń, choć już nie należymy do narodów ubogich.

Aż 85 proc. ankietowanych uznało, że podwyżki cen żywności i innych kosztów utrzymania są na tyle znaczące, że będą musieli oszczędzać - mówi Grzegorz Ogonek, ekonomista w ING Banku Śląskim.

Większość z nas nie zamierza jednak zrezygnować z wygód, do których przywykło przez ostatnie lata.

Raczej poszuka mniej kosztownego pensjonatu na wakacje, zmieni żarówki na słabsze i poszuka stacji z tańszym paliwem.

Ile kupisz za średnią pensję

kawa (250g) 531 paczek kupisz dziś, 121 kupowałeś w 1995 r.
benzyna - 709 litrów kupisz dziś, 541 kupowałeś w 1995 r.
chleb - 1695 bochenków dziś, 990 - w 1995 r.
pralka - 2,25 kupisz dziś, 0,75 proc. jednej pralki kupowałeś w 1995 r.

Beata Sypuła
POLSKA Dziennik Zachodni
8 marzec 2008

 

  

Archiwum

Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Bp. Głód?: Kotański miał iskrę Bożą
sierpień 20, 2002
PAP
Bagno rozpływa się coraz szerzej
październik 25, 2004
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
POLAND AGAINST STAMPEDE TO EU
styczeń 25, 2003
Help those who need help
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Piesni Wajdeloty unacześniona na Rok 2009
grudzień 31, 2008
Marek Głogoczowski
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Pazerzy nieprzyjaznego państwa
kwiecień 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media