ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
więcej ->

 
 

Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek


Aleksander Kwaśniewski pokazał, nie po raz pierwszy, jaki ma szacunek dla prawa. Pokazał też jak zaczyna i jak kończy prawdziwy polityk polskiej lewicy. Ułaskawianie bandytów (Vogel -2000r.) i gro?nych dla polskiej racji stanu przestępców (Sobotka- 2005) stało się wizytówką człowieka, który od samego początku: kłamał, uciekał z Sejmu po drabinie, schlał się w Rosji na oficjalnej wizycie państwowej, kazał ministrowi Siwcowi całować ziemię- drwił w ten sposób z papieża Jana Pawła II, nie stawiał się przed oblicze komisji, itp. Incydentów, których autorem był omc (o mało co) magister wyliczać można więcej.

W piątek ułaskawił Sobotkę, który -jak szepczą tu i tam- ma na prezia haka stąd aż do szwajcarskich kont...

Za kilka dni mija druga kadencja prezydenta Kwaśniewskiego. Obie wpisały się skandalizującymi działaniami i decyzjami. Jest takie powiedzenie: czasem sztuka jest tak słaba, że sama nie może zejść ze sceny.
Skandaliczne zachowania osób z kręgów prezydenckich miały miejsce za czasów Wałęsy; jednak Kwaśniewski ustanowił prawdziwe mistrzostwo świata.

Silnie związany z lewicą prezydent jest współodpowiedzialny za większość afer w tym kraju. Afery, które rozpoznawały dwie komisja śledcze mają większy charakter gatunkowy ni?li afera Watergate, a mimo to nie trafiły bezpośrednio w Kwaśniewskiego. Afera Kwaśniewski - Ałganow nie została jeszcze rozpisana, ale nie wyklucza się, że kulisy tych działań na szkodę państwa polskiego ujrzą światło dzienne w roku 2006.

W tym miejscu należy przypomnieć, że nie mniej skandalicznym zachowaniem i działaniem popisywała się małżonka głowy państwa- Jolanta Kwaśniewska. Jej zuchwałość przed komisją śledczą świadczyć mogła tylko o jej desperacji. Do dnia dzisiejszego nie została udostępniona opinii publicznej (komisji śledczej także) lista darczyńców jej fundacji(!) Podobny problem był z księgą wejść i wyjść do Pałacu prezydenckiego. To pozwala domniemywać, że w pałacu oprócz oficjeli i gości proszonych przebywały persony podobne do Ałganowa?

Aleksander Kwaśniewski pseudonim Łaskawy odchodzi, nie w glorii chwały. Odchodzi z cieniem wielkiego skandalu i jeszcze nie wyjaśnionych afer. Ostatnią (miejmy nadzieję, że naprawdę ostatnią) decyzją sprofanował do końca polski wymiar sprawiedliwości. Wcześniej wielokrotnie czyniła to ekipa sojuszu lewizny pseudodemokratycznej - SLD.

Zbliża się okres świąt, zbliża się Noc Wigilijna, w którą to - wg wierzeń - przemawiają zwierzęta? Może tym razem stanie się odwrotnie i zamilknie wszelakie polityczne tałatajstwo? Zbliża się Sylwester, a z nim Nowy Rok i karnawał. Czy Aleksander Łaskawy już pobiera naukę tańca? Czy kiedykolwiek zatańczy „mazura” i zaśpiewa niczym „słowik” w sobot(k)ę?

Klimat polityczny zdaje się być mniej łaskawy dla przestępczych działań, które starałem się wyżej przedstawić w kilku słowach, kreśląc to, co najniebezpieczniejsze dla prawa i obyczajowości. Tak jak wielu moich współobywateli oczekuję od nowego rządu, aby ten dał wyraz pełnej swojej dezaprobaty dla działań poprzedniej ekipy. Oczekuję ujawnienia, kto posłał Rywina do Michnika? Oczekuję odpowiedzi, czy Kwaśniewski dał Kulczykowi pełnomocnictwo w sprawie nazwanej aferą „Orlen” i jaką rolę odgrywał w tym wywiad rosyjski, być może i inne?

To, czy lobbysta Dochnal wsypie najważniejsze persony w Polsce, czy Rywin powie kto go posłał do Agory, a Mazur odpowie na czyje polecenie zlecono zabójstwo gen. Papały, jest ważne dla bezpieczeństwa wewnętrznego (zewnętrznego również) naszego kraju.


Starogard Gd. 17 grudnia 2005.
17 grudzień 2005

Marek Olżyński 

  

Archiwum

13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
Nowe prawo upadłościowe umożliwi stosowanie procedury naprawczej
sierpień 13, 2002
PAP
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
Podróż po starym lądzie (2)
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media