|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
więcej -> |
|
Przetargi o warunki pokoju w Afganistanie
|
|

Pokojowa propozycja Arabii Saudyjskiej w celu zakończenia wojny w Afganistanie zawiera członkostwo Talibanów w rządzie w Kabulu. Waszyngton stara się nie dopuścić Rosji do udziału w układzie pokojowym mimo tego, że Moskwa ubiega się taki udział. Indie chciałyby skorzystać z nowych dostaw paliwa na wypadek konstrukcji przez USA rurociągu przez teren Afganistanu. Iran oponuje przeciwko budowie takiego rurociągu. Najmniej do powiedzenia w tej sprawie wydają się mieć w tej chwili mieszkańcy Afganistanu.
Robert Gates, minister obrony USA, powiedział, że ostateczne rozwiązanie konfliktu w Afganistanie musi polegać na zgodzie z Talibanami. Już w pa?dzierniku wódz Talibanów, Mullah Omar proponował odseparowanie Talibanów od Al-Qaidy oraz wyprosić Osama bin Laden’a z Afganistanu, w zamian za uznanie rządu Omar’a w Kabule przez USA. Oferta ta była wówczas zignorowana przez Waszyngton i USA dokonało ataku w ramach „wojny przeciwko terrorowi.”
Jeżli Talibani złożą zapewnienie o ich rozłące z AlQaidą i nie będą upierać się, że siły NATO muszą natychmiast opuścić Afganistan, to Arabia Saudyjska popierałaby takie warunki pokoju. Wobec kryzysy gospodarczego wojna, w Afganistanie jest zbyt kosztowna, podczas gdy w rzeczywistości wojna ta ma mało wspólnego z podstawowymi interesami USA i walki polityczne Afganów dotyczą głównie sporów lokalnych, na które Talibani mają duży wpływ.
Stworzenie marionetkowego reżymu w Kabulu pod władzą prezydenta, na modłę USA, nie rozwiązuje problemu pacyfikacji, która wymaga zdobycia poparcia wodzów plemion afgańskich i uformowania popularnego reżymu, wyra?nie niezależnego od kontroli obcych. Taki reżym popierany i gwarantowany n.p. przez ONZ doprowadziłby do pokoju.
Tymczasem pacyfikacja Afganistanu przez USA i przez pierwszą poza-europejską akcję NATO odbywa się w sąsiedztwie uzbrojonych w broń nuklearną Pakistanu i Indii oraz Chin. USA pacyfikuje Afganistan w celu zdobycia kontroli terenu potrzebnego dla budowy rurociągu paliwa z regionu kaspijskiego - rurociągu niezależnego od Rosji i Iranu. Naturalnie Moskwa i Teheran sprzeciwiają się i dowodzą, że cel ten jest nie do zrealizowania w obecnym „wielo-biegunowym” świecie w przeciwieństwie do „jedno-biegunowego” planu USA polegającego na „prywatyzacji wojny przeciwko terrorowi.”
Z końcem września 2008 Moskwa krytykowała fakt, że Rosja i jej sprzymierzeńcy nie są dopuszczani ani do udziału w stabilizacji Afganistanu ani do otwartego zwalczania handlu narkotykami eksportowanymi z tego kraju. Rosja twierdzi, że ma prawo brać udział w tej akcji. Natomiast Iran, który na początku pomagał w ataku USA na Afganistan, obecnie krytykuje rolę USA w destabilizacji tak Afganistanu jak i Pakistanu oraz twierdzi, że USA łamie konwencje genewskie w walce z terroryzmem.
Zbliża się otwarcie produkcji największych rezerw paliwa regionu kaspijskiego w Kaszaganie w Kazakstanie w 2013 roku. Wtedy Waszyngton ma nadzieję przerwać bliską współpracę Kazaków z Moską, zwłaszcza, że rozgrywka o rurociągi na Kaukazie jest obecnie wygrywana przez Moskwę. Dlatego wielką rolę w planach USA odgrywa Afganistan i Pakistan jako tereny strategiczne, w przyszłym eksporcie paliwa z Azji Centralnej. Mimo obecnego kryzysu gospodarczego oraz wielkich strat materialnych w pacyfikacji Iraku, kolos amerykański nadal walczy o hegemonię nad Afganistanem.
Wojna w Iraku i w Afganistanie są najdłużej trwającymi wojnami w historii USA. Plan włączenia Talibanów w strukturę rządu w Kabulu obecnie jest popierany przez USA, W. Brytanię i Arabię Saudyjską. Natomiast rząd Indii widzi w Talibanach uosobienie „islamskiego terroru” pochodzącego z Afganistanu.
W rezultacie najazdu na Irak, Iran stał się bardzo ważną potęgą regionalną i wraz z Rosją opiera się hegemonii USA nad Afganistanem. Na takim tle odbywają się obecne przetargi o warunki pokoju w Afganistanie oraz ustalenie roli Talibanów w rządzie w Kabule.
WWW.pogonowski.com |
|
15 październik 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
|
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
|
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie
o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
|
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
|
LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!
grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
|
Nie oglądajcie się
marzec 13, 2003
zaprasza.net
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|