ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
więcej ->

 
 

Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek

Nie podlega żadnej dyskusji, że pracownicy Służby Zdrowia (SZ) powinni mieć wyższe wynagrodzenia. Tym nie mniej moment strajków lekarzy i pielęgniarek został dobrany nie przypadkowo i niestety prawie wszyscy jego uczestnicy zostali zmanipulowani i wykorzystani przez antypolski element żydowski i filosemicki zgrupowany w PO i SLD oraz poza parlamentem.

Protesty pracowników SZ mają trzy odsłony: 1. wymierzone przeciw rządzącemu PiS (PiS opcja JudeoUSA),
2. miały skomplikować sytuację wewnętrzną kraju i rządu i tym samym utrudnić PiS-owi negocjacje na unijnym szczycie w Berlinie - proniemiecka opcja PO liczyła na zgodę Polski na wcześniejsze wprowadzenie propozycji Niemiec podwójnej większości w głosowaniach w UE, 3. dążenie do wymuszenia prywatyzacji w SZ (dotyczy wszystkich środowisk antypolskich).
Szkoda, że nikt z przywódców związkowych pracowników SZ nie rozumie (nie ma też pewności, czyje interesy reprezentują w rzeczywistości), że żądania strajkujących ograniczone tylko do podwyżek płac, jeśli nawet będą spełnione, nie zagwarantują im realnego wzrostu wynagrodzeń. Taki wzrost zostanie szybko zniwelowany wzrostem podatków pośrednich, więc cen usług, towarów i innych.
Proszę zwrócić uwagę na perfidię rządzącego żydostwa. Ostatnio obniżono o 2% - 3% składki emerytalne i rentowe, które płacą pracownicy i pracodawcy za pracowników. Pracownik nie odczuje kilku, czy kilkunastu złotych zysku. Pracodawca, zwłaszcza duży i średni będzie miał już jakiś zysk. Jest to kolejny prezent dla zagranicznych przedsiębiorstw dominujących już w polskiej gospodarce. Zmniejszenie tej składki spowoduje zmniejszenie dopływu środków do ZUS i zwiększenie jego deficytu. Zostanie on pokryty z podatków pośrednich, bo ZUS musi przecież wypłacać renty i emerytury - innego wyjścia nie ma, gdy polityka pieniężna poza rządem i sejmem! - nie może być mowy o kredycie inwestycyjnym, czyli o emisji nowych pieniędzy na pokrycie nowo wytworzonego majątku w przypadku, gdy rząd prowadzi politykę rozwoju. Takiej polityki nie można prowadzić w oparciu o lichwiarsko oprocentowane kredyty konsumpcyjne zaciągane w obcych bankach, bo ich spłata pochłonie nie tylko nowo wytworzone dobra, ale i wcześniej wypracowane zasoby (z czym mamy dziś do czynienia - właściciele banków przejmują majątki narodów).
Czyli w wyniku obniżenia składki emerytalno-rentowej pracodawcy nie zwiększą produkcji i nie zatrudnią pracowników, bo popyt nie wzrośnie, raczej zmaleje. Zysk odnotują tylko pracodawcy.

Powyższe przytoczyłem tylko dlatego, żeby uzmysłowić P.T. Czytelnikom celowo prowadzoną od 1989 r. przez wszystkie kolejne rządy degradację Narodu i Państwa. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pracowników SZ potraktować podobnie, tzn. dać im podwyżki i pó?niej opisanym mechanizmem je zabrać. Tylko, że wtedy przez jakiś czas mieliby realnie wyższe dochody i popyt w gospodarce kraju mógłby na krótko minimalnie wzrosnąć. Chodzi jednak o to, żeby polską gospodarkę i Polski Naród niszczyć systematycznie.
Dlaczego nie mówią tego w Radiu Maryja i nie piszą w Naszym Dzienniku?
1 lipiec 2007

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Wykolejenie Konserwatyzmu Amerykańskiego
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pasek na oczach jest syndromem upadku
sierpień 6, 2002
Jacek Zalewski - Puls Biznesu
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Poziomowanie wydziałów" - czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
kwiecień 9, 2003
Artur Łoboda
Dla kogo jest prawo?
kwiecień 16, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia, która niczego nie uczy
maj 6, 2004
Artur Łoboda
Czasami udają, że nie widzą...
grudzień 27, 2002
http://www.dziennik.krakow.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media