|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
więcej -> |
|
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
|
|
Dwie znane mi staruszki w Krakowie, osoby nabożne, abonujące Tygodnik Powszechny i czytające regularnie Gazetę Wyborczą, obecnie są w euforii, z powodu zwycięstwa Tuska, które to zwycięstwo spowodowało przerwanie lustracji, jak również wycofywanie przez rząd Platformy Obywatelskiej, wszelkiej naprawy ustaw obowiązujących w Polsce od czasów komunistycznych.
Co się stało? Jak to możliwe, żeby nabożne katoliczki, popadały w euforię z powodu tego, że nastąpił nawrót do P.R.L.’u i pozwoliły omamiać się do tego stopnia, że jedna z nich powiedziała mi, że „wreszcie słonko zaświeciło” a druga, że „chwała Bogu atmosfera bardzo się poprawiła.” Najwyra?niej panie te są ofiarą zniewalania przez manipulację mediów, zwłaszcza Gazety Wyborczej.
Od czasów P.R.L. panie te tradycyjnie czytają Tygodnik Powszechny i uważają Adama Michnika, za bohatera narodowego, który w czasie „pałowania” studentów przez ZOMO wrzeszczał na całe gardło, że nazywa się Adam Michnik. Nie przyszło im na myśl, że w ten sposób unikał on pobicia pałkami policyjnymi.
Prestiż Michnika bardzo wzrósł odkąd Tygodnik Powszechny, zapraszał go do udziału w debatach teologicznych i w sprawach dialogu Kościoła Katolickiego z Żydami. Wówczas usunięto z łamów Tygodnika Powszechnego prałata, księdza profesora Waldemara Chrostowskiego, za jego realistyczne wypowiedzi w sprawie dialogu z Żydami.
Ciekawe jest jak osoby, których rodziny były ciężko doświadczone przez morderców niemieckich i sowieckich, dały sobie wyprać mózgi tak dalece, że nie razi je drukowanie na całych stronach Tygodnika Powszechnego, artykułów Jana Tomasza Grossa, członka zarządu Fundacji Batorego, sponsorowanej przez Sorors’a, która to fundacja finansowała oszczerczy film „Sasiedzi.” Film ten jest razem z książką Gross’a, pod tym samym tytułem, ważną bronią w anty-polskim arsenale żydowskiego ruchu roszczeniowego.
Ostatnio katolickie wydawnictwo „Znak,” z obozu Tygodnika Powszechnego, zhańbiło się wydaniem następnego antypolskiego paszkwilu Gross’a pod tytułem „Starch,” w którym „Pogrom Kielecki,” zainscenizowany przez NKWD, jest przedstawiany według sowieckiej wersji kompromitowania narodu polskiego w 1946 roku. Naturalnie kłamstwa Gross’a nie są piętnowane przez Tygodnik Powszechny.
Wcześniej na łamach tego pisma hańbił się profesor Szarota i kłamał, że rozbestwiony tłum w Jedwabnem obciął głowę żydowskiemu dziecku i kopał tę głowę tak, jak w grze w piłkę nożną. Żadnych dowodów na tę zbrodnię nie ma.
Moje dobre znajome, dwie poczciwe i pobożne staruszki, skłonne są wierzyć według Gazety Wyborczej, że każdy człowiek krytykujący „apartheid” w Palestynie, i znęcanie się Żydów nad Arabami, tak jak to krytykuje były prezydent USA, Jimmy Carter, jest islamo-filem i antysemitą. Mają one wystarczająco wyprane mózgi, żeby stać uparcie po stronie Izraela i nie przyznawać praw ludzkich Palestyńczykom, rabowanym z ich ziemi ojczystej i bezkarnie mordowanych w egzekucjach bez sądu, tylko na podstawie decyzji administracyjnych Izraela.
Poczciwe polskie „dobroty,” wykołowane przez media manipulowane przez pieniądze George’a Soros’a i jego Fundacji Batorego, wierzą w szlachetne cele Gazety Wyborczej, która jest tak skuteczna w praniu ich mózgów, że nawet nie pamiętają, jak pismo to szkalowało dobre imię Polaków, pisząc o Powstaniu Warszawskim, i oczerniało powstańców oskarżając ich fałszywie o dokonywanie masowych mordów na Żydach.
Michnik wsławił się w USA, głosząc perfidnie, że pogrom kielecki był największą zbrodnią w historii narodu polskiego. Działa on jak typowy trockista nawrócony na radykalny syjonizm z chwilą upadku komunizmu. Teraz popiera on z całego serca żydowski ruch roszczeniowy, który w imieniu żydowskich klubów w USA, żąda od Polski takich sum jak 65 miliardów dolarów, co ma być równoważne do proporcji 20% udziału Żydów, w polskim majątku narodowym przez wojną.
Faktycznie pogrom kielecki był jednym z kilkunastu pogromów na terenie państw satelickich, w 1945-47, kiedy Sowieci pomagali zaludnić Palestynę wypędzonymi z Europy wschodniej Żydami, żeby móc stworzyć państwo Izrael, tak jak tego żądał w imieniu Sowietów, Andrej Gromyko w ONZ, w marcu 1947 roku. Wówczas Związek Sowiecki był pierwszym państwem, które oficjalnie poparło stworzenie państwa Izrael w części Palestyny.
Naturalnie polskie „dobroty” nie wiedzą, że w samym Budapeszcie Sowieci zainscenizowali cztery pogromy i że ostatni wielki pogrom Żydów odbył się na przedmieściach Bratysławy w sierpniu 1946, ani że następnie, kilka lat pó?niej, syjoniści zainscenizowali kilkanaście pogromów na terenie państw arabskich, jak to opisuje jeden z bojówkarzy syjonistycznych, urodzony w Bagdadzie, Naeim Giladi, w jego książce pod tytułem „Skandale Ben-Guriona, Jak Hagana i Mossad Likwidowały Żydów.” W książce autor ten opisuje jak Żydzi zabijali Żydów, w czasie tworzenia państwa Izrael.
W Polsce sprawdza się przepowiednia George’a Orwell’a, komunisty nawróconego na anty-komunizm w 1948 roku. Autor ten w książce „1984” przepowiedział manipulacje mediów i rozpowszechnianie nielogicznych nonsensów, które w rezultacie powodują stratę logicznego myślenia przez zdominowanych ludzi, zniewolonych przez manipulacje mediów.
|
|
24 luty 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
|
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
|
Patrick J. Buchanan
Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
|
bezrobotny
wrzesień 5, 2006
michal
|
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
|
Sumy Babilońskie
kwiecień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Islam zmieni Europę?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne
maj 23, 2003
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nowa sztuka: „Dogadywania, czyli mowa trawa”
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Stosunki Polsko-Krzyżackie (wypracowanie szkolne)
czerwiec 1, 2002
szkolne wypracowanie
|
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
|
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
|
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Seksualna anarchia
grudzień 16, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|