|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
więcej -> |
|
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
|
|
http://jta.org/page_view_breaking_story.asp?intid=6284
Brazylijskie pismo Jornal do Brasil, dziennik wydawany od 1891 roku w Rio de Janeiro, publicznie zobowiązało się do wyeliminowania czasownika od słowa "Żyd". Odpowiadając na reakcję żydowskich czytelników pisma, którzy zaprotestowali przeciwko użyciu w tytule jednego z artykułów czasownika od słowa "Żyd", pismo zobowiązało się do "nie używania antysemickich określeń". Jeden z protestujących, prof. Israel Blajberg pochwalił stanowisko pisma mówiąc, że: "Jest to ważny wkład w walce przeciwko dyskryminacji".
W języku portugalskim, czasownik od rzeczownika "Żyd" oznacza "?le obchodzić się", "psuć", "oszukiwać", "udawać". Pismo Jornal do Brasil zamieściło artykuł zatytułowany: "Co robić kiedy wprowdzenie czasu letniego "zażydza" twój umysł i ciało?"
KOMENTARZ BIBUŁY: Poprawność polityczna aż do bólu! Ale czy ci, co tak gorąco protestują nie chcą zastanowić się dlaczego w różnych językach świata, niezależnie od siebie, istnieją i są używane podobne określenia? Przecież etymologia słów z czegoś konkretnego wynika, nowo tworzone słowa jest często efektem powszechnego zjawiska, odczuwanego podobnie przez różne grupy ludzi na przestrzeni dziejów. Jeśli chce się uniknąć takich sytuacji, trzeba eliminować zjawiska kształtujące słowa, a nie zakazywać używanie słów.
|
|
4 styczeń 2007
|
|
bibula- pismo niezależne
|
|
|
|
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
|
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
|
Broń Masowego Oszustwa a Sprawa Kielc 1946
kwiecień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
|
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Krytyka
wrzesień 29, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
|
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
|
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa
i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
|
Do Pracowników Ochrony Zdrowia
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur 1605.2006
|
Edukacja "rozwolniona" (liberalna) dla potrzeb społeczeństwa o „dwóch szybkościach”
listopad 7, 2005
Marek Głogoczowski
|
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
|
więcej -> |
|