|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
więcej -> |
|
Nie lubimy odmienności
|
|
Na tle innych krajów europejskich jesteśmy bardzo nietolerancyjni. Szczególnie pod względem odmienności seksualnej. Inaczej jest z innymi rasami. Nie mamy z nimi do czynienia, więc nie ma też większego problemu - powiedziała w wywiadzie dla "Trybuny" filozof i etyk Magdalena Środa.
Na pytanie "Trybuny", czy wytrzymamy próbę tolerancji w związku z rychłym wejściem Polski do Unii Europejskiej, a granice zostaną otwarte, które będą sprzyjać napływowi ludzi z innych krajów i kontynentów, Środa uważa, że przetrzymamy.
Jej zdaniem, że przy wprowadzeniu do szkół religii istniały obawy prześladowania niekatolików. Nic takiego nie miało miejsca. "Nie mamy złych doświadczeń z cudzoziemcami. Wielu traktujemy bardzo dobrze, np. Wietnamczyków i Chińczyków. Nie obawiałabym się reakcji na przybyszów o innym odcieniu skóry. Ale nie powiem też, że im będzie ich więcej, tym staniemy się bardziej tolerancyjni" - podkreśliła Środa.
Na tle innych krajów europejskich jesteśmy bardzo nietolerancyjni. Szczególnie pod względem odmienności seksualnej. Inaczej jest z innymi rasami. Nie mamy z nimi do czynienia, więc nie ma też większego problemu - powiedziała w wywiadzie dla "Trybuny" filozof i etyk Magdalena Środa.
Na pytanie "Trybuny", czy wytrzymamy próbę tolerancji w związku z rychłym wejściem Polski do Unii Europejskiej, a granice zostaną otwarte, które będą sprzyjać napływowi ludzi z innych krajów i kontynentów, Środa uważa, że przetrzymamy.
Jej zdaniem, że przy wprowadzeniu do szkół religii istniały obawy prześladowania niekatolików. Nic takiego nie miało miejsca. "Nie mamy złych doświadczeń z cudzoziemcami. Wielu traktujemy bardzo dobrze, np. Wietnamczyków i Chińczyków. Nie obawiałabym się reakcji na przybyszów o innym odcieniu skóry. Ale nie powiem też, że im będzie ich więcej, tym staniemy się bardziej tolerancyjni" - podkreśliła Środa.
(Trybuna)
Komentarz
Ostatnio, bardzo często, poucza się nas, wymawiając nam nasze rzekome ułomności.
Wedle wszelkiej maści hochsztaplerów, od początku państwowości Polskiej byliśmy nietolerancyjni. Szczególnie kiedy pozwalaliśmy osiedlać się na naszych terenach Żydom, Niemcom,. Rusinom, Francuzom, Szkotom, Włochom i wielu innym nacjom. Tym bardziej, że działo się to również w czasach, kiedy cała zachodnia Europa płonęła stosami innowierców i Żydów.
Jeżeli jednak pani "etyk" tak bardzo kocha pedałów, to niechaj zaprosi ich do domu i zamieszka w nimi wspólnie. Po kilku latach wspólnego zamieszkania proszę potwierdzić swoją tolerancje.
Homoseksualizm to niebezpieczna dla cywilizacji choroba.
Upadek Cesarstwa Rzymskiego jest wystarczającym ostrzeżeniem, że nie należy jej bagatelizować.
Jeżeli jakaś osoba nie chce leczyć się z wrzodów to jest to jej prywatna sprawa. Nie życzę sobie jednak, aby manifestowała swoją chorobę na moich oczach.
Nie życzę sobie również, aby pedały ściskały się na widoku moich dzieci. A do tego dąży ostatnio pseudo-cywilizacja, pseudo-tolerancji reprezentowana przez ideową kontynuatorkę Trybuny Ludu.
(Adam Zieliński)
|
|
15 grudzień 2003
|
|
|
|
|
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
|
"Przedsiębiorcy powinni nauczyć się zasad unijnego gospodarowania"
grudzień 27, 2002
PAP
|
Kaliningrad a "Tarcza" w Polsce
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dziesięć milionów hektarów
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
OLIGARCHIA - RODOWÓD
czerwiec 8, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
|
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|