|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
więcej -> |
|
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
|
|
Kaczyński i Tusk kończą kampanię / Agencja SE/East News
Kandydat PO na prezydenta Donald Tusk uważa, że "lepiej wygrać taką Polskę, którą popierają i Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, niż taką, którą popiera Andrzej Lepper i ojciec Rydzyk".
- Nie ma takiej alternatywy - ripostuje kandydat PiS Lech Kaczyński. Na dwa dni przed wyborami i dzień przed ciszą wyborczą obaj politycy debatowali w Radiu Zet.
- Zdecydowanie wolę trudną, czasami różniącą się Polskę Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego niż Polskę Andrzeja Leppera i ojca Rydzyka - oświadczył Tusk. - Nie ma w tej chwili takiej alternatywny i to jest kolejne minięcie się przez pana z prawdą - odpowiedział Kaczyński. Kwaśniewski, choć nie wprost, wsparł Tuska, jednoznacznego poparcia udzielił mu były prezydent Lech Wałęsa. Lepper z kolei poparł Kaczyńskiego.
Kto z kim przestaje...
Jak powiedział Kaczyński, nie dziwi się, że Kwaśniewski wyraził poparcie dla Tuska. Według niego, żadna z dwóch kandydatur nie jest "bardzo bliska sercu Kwaśniewskiego", ale jednak bliższa jest kandydatura Tuska. Podkreślił też, że zaniemówiłby ze zdziwienia, gdyby Kwaśniewski go poparł.
Kaczyński zapowiedział, że jego polityka nie będzie polityką kontynuacji prezydentury Kwaśniewskiego. Przypomniał, że PiS ma projekt polityczny pod nazwą IV Rzeczpospolita, który jest "zespołem przedsięwzięć".
Tusk: Co Kaczyński obiecał Lepperowi za poparcie?
Tusk zaznaczył, że poparcie Kwaśniewskiego i Wałęsy przyjmuje z satysfakcją, bo ludzie o tak różnych biografiach widzą w nim "gwaranta Polski zgodnej".
Tusk przytoczył też fragment listu, który lider Samoobrony Andrzej Lepper przesłał przed II turą do obu kandydatów. Jak powiedział Tusk, w liście Lepper deklaruje swoje poparcie, pod warunkiem m.in. zatwierdzenia renegocjacji Traktatu członkowskiego Polski w UE. Zdaniem Tuska, Lepper zgłosił poparcie dla Kaczyńskiego, po uzyskaniu od niego pozytywnej odpowiedzi.
Kaczyński wierzy w siebie
- Czy pan czytał moją odpowied?? - zapytał Tuska Kaczyński. I podkreślił, że "w tej odpowiedzi, która tutaj jest, na temat renegocjacji nic jednoznacznego nie ma". Jak zaznaczył, "pewnego rodzaju warunki, które uzyskaliśmy jeśli chodzi o rolnictwo to warunki, które z punktu widzenia polskiego rolnika zbyt dobre nie są". Według niego, "jeżeli byłaby możliwość wprowadzenia tu jakichś zmian, to byłoby bardzo dobrze".
Kaczyński zapewnił również, że nie będzie żadnej rządowej koalicji PiS i Samoobrony. Zaznaczył także, że od Platformy "zależy szybkość powstania rządu Marcinkiewicza i Rokity".
Tusk podsumował kampanię
Tusk ponadto wskazywał, że nie wie z jakiego powodu nie można było dokonać wyboru Bronisława Komorowskiego na marszałka Sejmu. Kaczyński ripostował, że kandydatura Komorowskiego "z punktu widzenia PiS jest do zaakceptowania bardzo trudna". - Wy Komorowskiego wysunęliście specjalnie po to, aby tworzyć kłopoty - ocenił kandydat PiS.
Według Tuska, wadą braci Kaczyńskich jest to, że "coś razem zbudować przychodzi im niezwykle trudno, natomiast podzielić, pokłócić, powalczyć, przychodzi im z ogromnym talentem".
Z kolei Kaczyński obawia się, że kiedy Tusk "będzie działał w stresie, to będzie bardzo niedobrze, bo wtedy traci panowanie nad sobą i staje się człowiekiem niemiłym".
Kandydat PiS zarzucił Tuskowi, że próbuje straszyć Kaczyńskim. - Dzisiaj pana taktyka to: straszyć i przerywać, przerywać i straszyć. - Fe, co panu do głowy przychodzi - żartował Tusk.
Tusk zauważył też, że podczas debaty Kaczyński więcej mówi. Kandydat przerwał swoją wypowied? i prowadząca debatę Monika Olejnik zachęcała Tuska do odpowiedzi. - Proszę mówić, prezydent (Warszawy- red.) milczy - zachęcała. - Sprawdzam, ile wytrzyma - żartował Tusk.
Kaczyński uważa, że "przeminą obolałości", jakie powstały między obydwoma politykami podczas kampanii. Jak dodał, przez lata byli z Tuskiem "dobrymi kolegami". Tusk zaznaczył, że kampania jest "pojedynkiem, wymianą ciosów", ale - jak zadeklarował - jest człowiekiem gotowym zapomnieć "nawet czasem przesadne gesty".
|
|
21 październik 2005
|
|
PAP
|
|
|
|
Pomóżmy Komedzie Głównej Policji!
kwiecień 8, 2008
tłumacz
|
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
CASA runęła na ziemię
styczeń 24, 2008
Marek Olżyński
|
Odwracanie kota ogonem - próby reform podatkowych Balcerowicza
sierpień 17, 2005
|
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
|
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
|
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
|
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
|
Gdzie te niskie ceny?
sierpień 13, 2004
hhh
|
http://prawo.uni.wroc.pl/~kwasnicki/EkonLit/13809.htm
marzec 29, 2006
|
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
|
Kres rządu Millera bliski.
styczeń 9, 2003
Piotr Mączyński
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
więcej -> |
|