ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
więcej ->

 
 

Decyduje rozmowa kwalifikacyjna




Do 15 stycznia wszyscy ci, którzy chcieliby zostać funkcjonariuszami Straży Miejskiej, mogą składać podania o przyjęcie do pracy w krakowskiej SM.

Przewiduje się, że w tym naborze do pracy zostanie przyjętych ok. 40 - 50 osób. Kurs podstawowy dla nich rozpocznie się w marcu.

Warunki, jakie muszą spełniać kandydaci, precyzuje Ustawa o strażach gminnych. Zgodnie z tym aktem prawnym od przyszłych strażników wymaga się, aby mieli: obywatelstwo polskie, skończone 21 lat, wykształcenie co najmniej średnie, uregulowany stosunek do służby wojskowej; ponadto muszą korzystać z pełni praw publicznych, cieszyć się nienaganną opinią, pełną sprawnością pod względem fizycznym i psychicznym, zaś w przeszłości nie mogli oni być karani sądownie.

Kandydaci na strażników - po złożeniu podania o przyjęcie do pracy - będą musieli przejść pozytywnie testy psychologiczne i sprawnościowe. O tym, kto ostatecznie zostanie zatrudniony, zdecyduje komisja podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zatrudnieni aplikanci przejdą trzymiesięczny kurs podstawowy zakończony egzaminami. Od jego wyników będzie zależało przedłużenie umowy o pracę.

20 grudzień 2005

 

  

Archiwum

Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jerzy "I: na celowniku prokuratury na
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Długi szpitali od lat narastały w tempie ok. 1 mld zł/rocznie
luty 3, 2007
Adam Sandauer
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
FBI wystąpiło właśnie do Kongresu o przyznanie 12 mln dolarów na stworzenie ogromnej bazy danych o Amerykanach
czerwiec 22, 2007
aktualności pnlp
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media