ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
więcej ->

 
 

Zamach Stanu w Polsce


Wczoraj skorumpowane grupy dokonaly zamachu stanu co mozna bedzie ujrzec na stronie Teraz My ! Sprawa dotyczy obalenia rzadow PiS.Jako niezalezny,a nawet przeciwny wielu posunieciom PiSu dostrzegam w tych dzialaniach Zamach na Polskosc,przy uzyciu perfidnej w swych poczynaniach Renaty Berger(jej oszustwa nie zostaly jeszcze osadzone) jak tez kryjacych sie za tym ugrupowan politycznych,takich jak PO, PSL i znacznej mierze kryminalni komunisci kryjacy sie pod szyldem zjednoczonego przeciw Polsce !
Manipulacja przeprowadzona przez te antypolska TVN,sprowadzila,podzjrzewam,ze szantazem,Renate Berger do zaproponowania ministrom PiS przejscie poslow samoobrony do PiSu,co zostalo sfilmowane ukryta kamera ! Do czego sa jeszcze zdolne te skorumpowane,kryminogenne (pamietacie panstwo te EURO ukradzione,a odebrane z prywatnego domu) grupy,trudno jest przewidziec ! Pozostawiam pod rozwage Panstwa,te afere,ktora z taka gorliwoscia ukazali zyd Morozowski i ten drugi wrog Polski !
Sprawa dotyczy rozwiazania sejmu,przy tym manipulujac nas ukazywaniem w tak bezszczelny sposob,godny jedynie prymitywnych kryminalistow,ktorzy proszac sad o lagodny wymiar kary,gdyz sa sierotami,a dokonali zbrodni na wlasnych rodzicach.Sytuacja jest identyczna,a laczy sie z ugrupowaniami,ktore sie polaczyly,celem dalszego zniewolenia Narodu Polskiego ! Apeluje o rozsadek jak tez,gdy dojdzie do przedterminowych wyborow,
NIE POZOSTAWMY DZIELA OCZYSZCZENIA POLSKI ZAPOCZATKOWANEGO PRZEZ PIS TYM PSEUDODEMOKRATOM ! Dla przyspieszenia w wyjasnianiu tych afer,powiezmy swoj glos dla LPR.Kto Polak na bagnety ! Lepszego wyjscia jak na razie,to nie widac !
Ta sprawa,powinien zajac sie minster sprawiedliwosci,w trybie natychmiastowym z odizolowaniem Renaty Berger! Kukla w sejmie jest zbytkiem,przeniesc ja do aresztu,czas najwyzszy.Lepera pozostawiam pod osad tych,ktorzy mu zawierzyli! Mik4
PS.Prosze o mozliwie szybkie zamieszczenie tego,mojego
uzasadnienia wczorajszego reportazu Teraz My
27 wrzesień 2006

mik4 

  

Archiwum

Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
APEL głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007 List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
WYPRZEDAŻ MAJˇTKU KOMUNALNEGO POLAKÓW Samorządowcom ku rozwadze!
lipiec 28, 2007
Dariusz Kosiur
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
Czym kończy się powrót do polityki?
grudzień 31, 2007
Gregory Akko
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media