|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
więcej -> |
|
Zbyt kosztowna,
|
|
Zbyt kosztowna, zbyt rozrzutna, ?le zorganizowana.
To oczywiście nasza służba zdrowia. Niby darmowa, a przecież składaliśmy się na nią dziesięciolecia. Dziś także na nią płacimy. A jutro za wszystkie lata składkowe, może się okazać, że zapłacimy po raz drugi. Bo tak chce paru pazernych cwaniaków.
Podnosi się krzyk od kilku już lat, że służba zdrowia jest niedofinansowana, zadłużona, (stale się zadłużają) , że lekarze i cały personel zarabiają grosze, że to jałmużna a nie płaca. Że lekarz nie po to studiował kilka lat by zarabiać tyle co przeciętny Polak. I niektórym z nich maży się tu w Polsce Ameryka. Coś niecoś słyszeli i tak też chcą mieć jak tamci za oceanem. Też słyszeli panią Hilary Clinton, która publicznie skarżyła się, że aspiryna podana w szpitalu to koszt 20$ dla podatnika amerykańskiego. Dla podatnika, bo pacjent płaci jeszcze więcej, a to dla tego, że firma ubezpieczeniowa nigdy nie pokrywa w całości kosztów leczenia. Dziesięć lat temu dzień w szpitalu kosztował 3 500 $, dziś dochodzą mnie słuchy, że już 20 000 $. Tu nie ma granicy, pułapu, ponad który nie wzrosną koszta. Zawsze będzie mało.
A u nas? Też by tak chcieli.
Zachorowałeś? Masz dom? Potrzymają cię tydzień w szpitalu i dom idzie na licytacje, na pokrycie kosztów leczenia. Wspaniała sprawa. To się nazywa Ameryka, to słynne USA. My lekarze, zwolnimy się i zaczniemy swoją prywatną służbę zdrowia. A ty człowieku będziesz miał wybór, między doktorem a grabarzem, między leczeniem a pochówkiem.
Nasza służba zdrowia ile jej by nie dać, zawsze będzie miała mało, zawsze będzie miała zadłużone szpitale i niezadowolony personel medyczny.
A jak to wygląda od kuchni, tylko z tego co sam zaobserwowałem.
Mam znaczny ubytek słuchu jednego ucha i nieco mniejszy drugiego.
Raz na 5 lat mam prawo do nowego aparatu słuchowego. Nie wiem ile płaci NFZ, wiem że te rzekomo lepsze, za które musiałbym dopłacić są po 4 500 zł i więcej. W Ameryce średnia cena takich aparatów jak mój jest w cenie ok. 2 400 $. To wiem dzięki Internetowi. Ale też znalazłem firmę, która sprzedaje je za 9. 95 $ ( 9 dolarów i 95 centów). A sprzedała już takich tanich aparatów 90 milionów na cały świat. Aparat jest douszny, posiada 5 wymiennych gumowych końcówek o różnym rozmiarze. Urzędnicy z NFZ, względnie z Ministerstwa Zdrowia mogliby je wprowadzić do sprzedaży za pośrednictwem aptek. Oczywiście ja miałbym ich zakup refundowany. Bo 9. 95 dolca to około 30 zł. Ktoś się oburzy, że chcę by mi refundowano 30 zł. A przepłacać o 2000 zł, to można?
W tym miesiącu zatwierdzono urządzenie, dzięki któremu będę mógł słuchać radio, lub telewizję poprzez słuchawki na uszy. Żona nastawi telewizor tak jak to będzie jej pasowało, a ja dzięki słuchawkom będę i tak słyszał. Koszt urządzenia coś ponad tysiąc złotych, ale tu będę musiał dopłacić ponad stówę. Sprawdziłem w internecie ile takie słuchawki kosztują w Ameryce. Okazuje się, że tylko 34 $. 95 centów. Zatem czy tu dopłacę 150 czy tam z przesyłką tyle samo, na jedno wychodzi. Tyle, że nie na jedno dla budżety państwa.
A przy okazji skoro już musiałem pójść do odpowiedniego biura złożyć podpis, pod tym co mi przyznali, przejrzałem broszurkę ze sprzętem rehabilitacyjnym.
Zdarzyło się kilka lat wstecz mojej teściowej złamać nogę w biodrze. Zoperowali i nie było by sprawy gdyby czas jakiś pó?niej nie złamała drugiej nogi. Tej już nie zestawili. Powód, kobieta miała nadmiar, czy może niedobór cukru we krwi. Noga pozostała poza miednicą ( biodrem). Od tego momentu upłynęło już pięć lat. NFZ wydał na sprzęt rehabilitacyjny ponad 5 000 zł. Jakieś krzesełko z nocnikiem, najpierw chodzik na kółkach, że się przewracała, dostała pó?niej chodzik bez kółek, pedały z kręciołkiem, but wydłużający nogę, wózek inwalidzki, itp. A noga nie zoperowana, przesuwa się coraz to do góry. Od czasu do czasu kobieta pada. Rozbija głowę, kaleczy się. Żona wzywa pogotowie, zabierają ja na dzień lub dwa. Robią całą serię badań, prześwietleń, odwożą do domu. Tak już pięć lat. Jej ojciec też miał połamane nogi, ale jemu kości poszczepiali platynowymi gwo?dziami, dali drewniane kule i żył dziadek do 94 lat. Teściowej do tego wieku brakuje coś około dziesięciu lat. Ale kobieta jest żywotna, to po przodkach.
A ja sobie myślę, czy by nie założyć sprawę sądową, za tą jej niezłożoną nogę. Za każdy rok jej udręki, za opiekę jaką musi być otaczana. Tak po 10 tysięcy za rok. To już byłoby 50 tysięcy na konto Służby Zdrowia, ale z jej budżetu.
A w tej broszurze, o której wspomniałem wyżej, są wózki inwalidzkie, takie jak ma teściowa, lecz z napędem elektrycznym w cenie 15 tysięcy, 17 tysięcy, 21 tysięcy. Duży wybór modeli, chociaż wszystkie podobne do siebie. No, ale 21 tysięcy to coś jakby w cenie Fiata Tico, może Poloneza. Kupa pieniędzy, a przecież taki wózek to metalowe krzesełko, dwa małe kółka z tyłu, jeszcze mniejsze kółka z przodu, tani silniczek elektryczny i 2 akumulatory w komplecie. Piszę tani silniczek, bo pewnie o mocy 500W, taki jak w wiertarce za 29 zł z Praktikera. A wiertareczka ma przekładnię w lewo – prawo, regulację prędkości obrotów i jeszcze uderzenie udarowe do wiercenia widią w betonie. Czemu więc te wózki inwalidzkie w takiej cenie? Czemu kosztują 21 tysięcy zamiast np. 1200zł. Odpowied? jest prosta. Bo płaci Służba Zdrowia. Niefrasobliwi faceci, którzy wydadzą każdy pieniądz, zadłużą każdy szpital. Ostatnio ci od organizowania strajku lekarzy, zauważyli publicznie, że człowiek, który obsługuje urządzenie za pół miliona dolarów zarabia dziesięć złotych. Zarabia właśnie tylko tyle, bo urządzenie, które obsługuje najprawdopodobniej nie jest warte nawet jednej dziesiątej podanej ceny. Tylko, że ktoś, te pół miliona dolarów lekką ręką wydał. A skoro tworzy się argumenty, że zarobki winny być powiązane z urządzeniem, to ile powinny zarabiać kobiety z nocnej zmiany sprzątające pałac Kultury? Też pracują na urządzeniu.
A może lepiej, jeśli odniesiemy zarobki lekarzy do średniej dochodów tych, których leczą. Rencista 650 zł, 750 zł, emeryt 1200 zł, więc dać pracującemu lekarzowi 30% więcej niż ma pacjent. Za mało? Nie, nie za mało. Lekarz ma staż dziesięć, dwadzieścia lat, emeryt średnio czterdzieści.
Piszę i myślę sobie, że Służba Zdrowia dostaje olbrzymie środki, tyle tylko, że je marnotrawi, ?le nimi gospodaruje i jedynie co potrafi to krzyczeć o więcej. A sami lekarze? Tak jak my wszyscy, czasem pracujemy rzetelnie, czasem na odwal, czasem sobie wypijemy, naciągniemy lub sfałszujemy np. dokumentację i ogólnie jesteśmy stale niezadowoleni, z zarobków, z szefa, z samych siebie.
I to jest niestety czasami problem nie tyle społeczny, co polityczny. I żeby go rozwiązać, bo znale?ć rozwiązanie trzeba, najlepiej przyjąć w sejmie ustawę zabraniającą strajków w sektorze budżetowym. A jeśli ktoś z dyplomem nie chce pracować jako lekarz, to przecież nie musi. Może stanąć do konkursu na prezesa banku, wybudować fabrykę nawozów sztucznych, lub leków, albo zacząć pisać programy komputerowe. Wystarczy przestać liczyć na budżet państwa, a zacząć liczyć na siebie i swoje rzeczywiste zdolności zarabiania dużych, naprawdę dużych pieniędzy.
Stać się producentem jest trudno, zacząć żerować na cudzym nieszczęściu znacznie łatwiej. I dla tego mamy strajk. W tym kontekście zapowied? premiera o możliwości przeprowadzenia referendum z zapytaniem czy chcemy mieć prywatną służbę zdrowia, szokuje i budzi przerażenie. Nie taką Polskę PIS nam obiecywał.
|
|
4 czerwiec 2007
|
|
. (bez podpisu)
|
|
|
|
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
|
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
|
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
|
Kwaśniewski na czele zjednoczonej lewicy?
styczeń 17, 2006
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Epoka Terroru" w Drugiej Kadencji Bush'a?
listopad 8, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
|
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
|
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
|
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
|
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
|
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
|
Przepraszacze
czerwiec 11, 2005
przesłała Elzbieta
|
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|