|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
więcej -> |
|
Kto z Was ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS? (2)
|
|
Nabieranie przekonania - co do słuszności własnych przekonań to - u osoby myślącej - proces długotrwały.
Logika wymusza na nas krytyczną analizę wysnutych z przemyśleń - wniosków.
Kiedy jednak w setkach przypadków okazuje się, że miało się samemu rację a oponenci nie raczyli przyznać się do błędu powstaje obraz chorego - opanowanego przez "pomiędzynarodówkę agresywnego durnia i nadętego półgłówka" Świata - w którym żyjemy.
Cóż z tego, że dziś przypominam iż już w 1992 roku przestrzegałem przed polityką ówczesnego rządu. Cóż z tego że przestrzegłem przed zorganizowanymi grupami przestępczymi - działającymi w środowisku żydowskim, które prowadzą do destabilizacji Świata i niechybnej wojny światowej.
Dziś nikt tego nie chce pamiętać.
Zdrada ma różne oblicza.
Zdradą jest również beztroska naiwność i podsuwanie nam wroga - jako wiarygodnego partnera.
Zdradą jest wykrzykiwanie, że ratunek dla Polski znajdzie się w jakiejkolwiek istniejącej partii politycznej.
Blisko pół roku sprawuje rządy w Polsce PiS, który nie wykonał ani jednego ruchu - w kierunku poprawienia sytuacji Państwa.
Wręcz przeciwnie - kontynuuje rozpoczęte jeszcze w czasie rządów AWS - hołoty (niektórzy politycy PiS należeli do tej antypolskiej struktury), destrukcyjne dla Państwa Polskiego działania gospodarcze.
Nie będę ich wyliczał bo ludzie myślący doskonale je widzą a głupcom i tak niczego się nie wytłumaczy.
Aby nie było niedomówień,. że coś kiedyś pisałem - dziś mówię wprost : rządy PiS to kolejna antypolska hucpa w świecie polityki.
I jeżeli jakiś pseudopatriota - nie zgadzający się z tą opinią - ma odwagę cywilną, to podpisze się własnym nazwiskiem pod krytyczną do mojej wypowiedzi uwagą.
A jeżeli nie znajdzie się taki, to doświadczymy - jakie morale prezentują agresywni ludzie wspierający PiS i mający czelność nazywać siebie "patriotami".
|
|
22 kwiecień 2006
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
|
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
|
Żydokomuna
listopad 8, 2004
Artur Łoboda
|
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
|
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
|
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
styczeń 24, 2005
Gregory Akko
|
Obejrzyj film "Terror Storm" w sieci
grudzień 26, 2006
Kormak za Prison Planet
|
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
|
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
|
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
więcej -> |
|