ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Płażyński: zmiany pokłosiem kryzysu w rządzie

Szef Platformy Obywatelskiej Maciej Płażyński uważa, że zmiany w rządzie są pokłosiem kryzysu w gabinecie Leszka Millera. Za słuszny uznał wniosek o odwołanie Barbary Piwnik z szefa resortu sprawiedliwości.

Premier Leszek Miller poinformował w piątek na konferencji prasowej, że Grzegorz Kołodko zostanie nowym ministrem finansów, Waldemar Dąbrowski - szefem resortu kultury, a Grzegorz Kurczuk - ministrem sprawiedliwości.

Kurczuk zastąpi minister Barbarę Piwnik, Dąbrowski - Andrzeja Celińskiego, a Kołodko - Marka Belkę.

Po niespodziewanej dymisji Marka Belki mówiliśmy, że to nie jest wypalenie się jednego ministra, tylko kryzys rządowy i wyra?nie różnice koncepcji wewnątrz rządu - powiedział Płażyński. Te dwie dalsze zmiany (obok ministra finansów) to pokłosie kryzysu w rządzie. To nie tylko problem zmęczenia ważnego ministra. Kłopoty rządu są dużo większe, brakuje spójności - dodał.

Na pewno nie będziemy płakać nad panią minister Piwnik - powiedział szef Platformy. Dodał, że Platforma zastanawiała się nad złożeniem wniosku o odwołanie Piwnik. Według Płażyńskiego, w czasie swojej działalności, Piwnik miała raczej same wpadki.

Zdaniem szefa Platformy, Celiński miał różne zaskakujące pomysły. Ale raczej ludziom kultury się naraził niż będzie dobrze wspominany - ocenił.

Płażyński powiedział, że Platforma ma duże obawy związane z działaniami Kołodki na stanowisku ministra finansów. Kołodko - to nie jest zmiana, z której bylibyśmy zadowoleni - dodał.

Pamiętamy Kołodkę z wcześniejszych działań, pamiętamy jego wiele kontrowersyjnych poglądów, on ma chyba socjalistyczne podejście do finansów publicznych - uważa polityk PO. Podkreślił, że w Polsce jest czas na bardzo twarde pilnowanie finansów publicznych.
5 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
Kiedy logiczne myślenie przerasta możliwości delikwenta
lipiec 26, 2008
Artur Łoboda
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
List Otwarty do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
22 lipiec
lipiec 23, 2003
Piotr Szubarczyk
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media