|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
więcej -> |
|
Krytyka jako broń Żydów
|
|
Profesor Kevin MacDonald, psycholog na University of California w Long Beach, opublikowal trzy-tomowa analize taktyki oporu przeciwko asymilacji, uzywanej przez Zydow-intelektualistow, w krajach zachodniej cywilizacji w dwudziestym wieku ("Osobne Plemie," 1994, "Odosobnienie i Jego Skutki," 1998, "Kultura Krytyki," 2005, "A People That Dwell Alone," "Separation and its Discontents," "The Culture of Critique," wydawnictwo Praeger i recenzja Stanley'a Hornbeck'a dostepna jest na internecie, w wyszukiwarce "Google"). Autor uwaza, ze Zydom udalo sie wziac kierowniczy udzial w pradach intelektualnych dwudziestego wieku, ktore to prady zmienily podstawowo spoleczenstwa europejskie i dopowadzily te spoleczenstwa do demoralizacji i straty zaufania we wlasne sily.
Konkluzje zawarte w wielkim dziele profesora MacDonalda napewno oburzaja w pierwszej chwili ludzi dziesiejszych, wychowanych w drugiej polowie dwudziestego wieku, w duchu tolerancji i wspolczucia dla tragedii zydowskiej czasow wojny. Ludzie dzis sa nieswiadomi faktycznego ogromu zbrodni dokonanych w dwudziestym wieku. Tak w dyskusjach o zbrodniach komunistow jak i nazistow, jestesmy przyzwyczajeni do propagandy wybielajacej terror socjalityczny i zatajajacej role Zydow w tym terrorze. Wogole malo komu trafia do przekonania dyskusja o Judaizmie, jako wyjatkowo skutecznej strategii obrony tozsamosci Zydow. Natomiast dzielo jakim jest trylogia profesora MacDonalda, zawiera bardzo dokladne i przekonywujace dowody na ten sukces Judaizmu. Niestety ludzie dzis sa wytresowani za pomoca tresury wzmacnianej przez wielokrotne powtarzanie, co dobrze ilustruja przyslowiowe psy Pawlowa.
Tom pierwszy MacDonald'a ("Osobne Plemie," 1994, ") analizuje zydowskie poczucie wylacznosci i wyzszosci, ktore to poczucie dalo Zydom moznosc zachowania odrebnosci socialnej i genetycznej. Tom drugi "Odosobnienie i Jego Skutki," 1998,) jest analiza historii stosunkow Zydow z nie-Zydami, ktora to analiza wykazuje, ze glownym powodem antysemityzmu byla handlowa i intelektualna dominacja spoleczenstw nie-zydowskich przez Zydow, ktorzy sami bronili sie przed asymilacja. Tom trzeci, "Kultura Krytyki," 2005, wkazuje, ze krytyka byla i jest uzywana jako bron Zydow w dwudziestym wieku - w wieku, w ktorym Zydom udalo sie przeprowadzic radykalna i niszczaca krytyke tradycyjnej kutury narodow europejskich.
Kierunki intelektualne analizowane przez MacDonald'a w ostatnim tomie to: marksizm, psychoanaliza Freuda, szkola sociologii w Frankfurcie i antropologia Boasiatycka. Franz Boas (1858-1942) antropolog, Zyda niemiecki, potafil dokonac przewrotu w sposobie nauczania antropologii. Z antropologii usunal on wszystkie tlumaczenia roznic regionalnych w kulturze i zwyczajach, za pomoca czynnikow biologicznych i twierdzil ze "Kultutra amerykanska jest zbyt jednostajna, pelna hipokryzji oraz emocjonalnie i estetycznie represywna, zwlaszcza w sprawach erotyzmu."Zeby zmienic tego rodzaju mentalnosc nie-Zydow, nauka antropologii wedlug Boas's miala rozpowszechniac ideologie pluralizmu, jako model dla spoleczenstw kultury zachodniej. Celem Boas's bylo sterowanie spoleczenstw zachodnich przez Zydow, co sie do dzis dzieje.
W USA Zydzi dokonali rewolucji seksualnej pod wodza prof Marcuse w celu oslabienia nietylko wiezow miedzy rodzicami i potomstwem, ale tez calego tradycyjnego spoleczenstwa opartego o tradycje chrzescijanskie i rodzinne. W czasach Republiki Wiemarskiej, milionerzy zydowscy ufundowali Instytut Socjologii w Fankfurcie, ktorego szef Max Horkheimer stwierdzil ze "badania tu opracowywane natychmiast stana sie propaganda (bezposrednio gotowa do uzytku)." Profesorami byli tam T.W. Adorno, Erich Fromm, i Herbert Marcuse, znany jako "ojciec amerykanskiej rewolucji seksualnej." Poza osmieszaniem patryjotyzmu i tozsamosci rasowej, szkola wyzsza socjologii w Frankfurcie propagowala rozwiazlosc seksualna i niedbaly styl zycia, bez ambicji osiagania dobrobytu - czyli demoralizacje ciala i ducha.
Zydzi odegrali wazna rola w mieszania rozmaitych kultur w celu desorientacji ludnosci, wsrod ktorej zyli. Popierali oni mieszanie sie ras, za pomoca naplywu ludnosci z Trzeciego Swiata. MacDonald wykazuje, ze Zydzi popierali wyzej wymienione ruchy intellektualne jako Zydzi i na korzysc Zydow. Glownym zarzutem jaki autor ten czyni Zydom, jest nieuczciwosc a nie etnocentryzm, poniewaz Zydzi pod haslami sluzby dla proletariatu i ludzkosci, dzialali wylacznie na wlasna korzysc i na szkode nie-Zydow. Zydzi poslugiwali sie haslem "braterstwa i rownosci," tak zeby nie-Zydzi wyzbywali sie samopoczucia narodowego, podczas gdy Zydzi zachowywali swoja wlasna soldarnosc i sampoczucie narodowe. Dzialo sie to w tym samym czasie kiedy solidanosc narodowa nie-Zydow byla przerdstawiana przez propaganda zydowska jako orientacja niemoralna i szkodliwa.
Intelektualisci zydowscy, spadkobiercy odwiecznej tradycji walki w obronie tozsamosci Zydow, propagowali ogolnoludzkie uniwersalne ideologie, czesto utopie, ktore dawaly Zydom przewage kosztem nie-Zydow. Analiza profesora MacDonalda wykazuje, ze Zydzi narazili na wieksze szkody nie-Zydow w dwudziestym wieku, niz sami ucierpieli od nie-Zydow,wsrod ktorych zyli. Wnioski MacDonalda przecza falszywemu mitowi o "wyjatkowosci" Holokaustu gloszonemu przez Zydow, ktory to mit oczernia Polakow o wspolwine w zagladzie Zydow. Poniewaz Niemcy mordowali Zydow glownie na terytorium okupowanej Polski a propaganda Zydow dowodzi o "wyjatkowosci" zydowskich cierpien,lepiej sluzy tej propagandzie oczernianie Polski niz prawdzidwa historia. Interwencja zydowska przerwala ekshumacje i badania medycyny sadowej w obu grobach zydowskich w Jedwabnem, jest typowym przykladem niszczenia prawdy historycznej. W tym wypadku jest to zasosowaniem ponownym schematu propagandy hitlerowskich Niemiec w celu oczerniania miejscowej ludnosci polskiej i tworzenia falszywych podstaw prawnych do odszkodowan dla Zydow. Najnowszym przykladem taktyki antypolskiej jest wymazywanie z historii hitlerwskiego "planu Pabsta," w ramach ktorego, w obozie zaglady KLWarschau, Niemcy masowo mordowali chrzecijan w stolicy polski, zmniejszyc Waszawe do wielkosci prowincjonalnego miasta.
Jest ironia losu fakt, ze na terenie Polski w czasie wojny, stracilo zycie bez porownania wiecej nie-Zydow, niz Zydow. Wnioski profesora MacDonald'a sa potwierdzone statystykami ofiar ludobojstwa w dwudziestym wieku, ktorych w sumie bylo ponad 180 milionow. Wsrod ofiar masowych mordow XX wieku, Zydzi stanowia mniej niz trzy procent. Natomiast wsrod ludobojcow dwudziestego wieku, zwlaszcza komunistow, Zydzi stanowili nieproporcjonalnie wielki procent.
Tragiczna historia Polski zawiera wielka ilosc faktow, ktorymi moza dodatkowo potwierdzic wnioski opublikowane w trylogii Kevin'a MacDonald'a. Recenzje gruntowne jak i szczegolowe opracowania tyrlogii profesora Kevin'a MacDomalda "Osobne Plemie," 1994, "Odosobnienie i Jego Skutki," 1998, "Kultura Krytyki," 2005, praw "Osobne Plemie," 1994, "Odosobnienie i Jego Skutki," 1998, "Kultura Krytyki," 2005, prawdopodobnie nie ukaza sie w Polsce, w prasie kontrolowanej przez byla elite komunistyczna lub przez sprzymierzonych z ta elita liberalow. Wyglada na to, ze glowna bronia tych czynnikow bedzie poprostu przemilcznie, czyli jak to sie mowi w Ameryce "zabijanie milczeniem" wiedzy o ksiazkach MacDonald'a.
Natomiast jezeli okaze sie, ze inerpretacja historii profesora MacDonald'a stanie sie klasyczna interpretacja roli Zydow w zachodniej cywilizacji, no to wtedy bedzie ostra walka i nasilenie propagandy zydowskiej, majacej na celu kultywowonie desorientacji nie-Zydow, a jednoczesnie beda szeroko stosowane metody zastraszania w ramach poprawnosci politycznej, jak niszczenie kariery wykladowcom i politykom, ktorzy osmieliliby sie publicznie dyskutowac zawartosc trylogii profesora MacDonald'a. Ciekawym faktem w publikacji trylogii jest to, ze wydawca byl dom wydawniczy Praeger'a, firmy znanej z publikacji pochodzacych z CIA. Jest zupelnie prawdopodobne, ze dzielo profesora mialo silne poparcie, tak na jego uniwersytecie, jak i wsrod czlonkow CIA, co znaczyloby ze patrioci amerykanscy jeszcze zupelnie nie skapitulowali, wobec przymierza ekstremistow zydowskich z sektami fundamentalistow protestanckich, ktorzy wierza, z Bushem, magnatem przemyslu naftowego na czele, ze "zwyciestwo wielkiego Izraela" jest konieczne dla powrotu Jesusa na ziemie. Z tego powodu przyjmuja oni rewolucyjna ideologie neokonserwatyzmu stworzona przez trockistow nawroconych na sjonizm. Tymczasem widzimy jak skutecznie Zydzi uzywaja zafalszowamego dialogu i krytyki, jako broni w walce o ich dominacje zachodniej cywilizacji.
|
|
28 marzec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
|
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niezadowolenie i sprzeciw ws. tarczy na Zachodzie
luty 5, 2008
marduk
|
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
|
Lech Wałęsa za światowym rządem
wrzesień 30, 2004
|
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
|
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
|
Izrael: Iran zastąpił Irak
wrzesień 23, 2004
PAP
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
|
W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO
styczeń 8, 2009
Dariusz Kosiur
|
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
|
"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
POLSKA - UNIA 14
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
więcej -> |
|