|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
więcej -> |
|
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
|
|
Nie możemy ulegać rosyjskiemu naciskowi w sprawie umieszczenia w Polsce elementów tarczy antyrakietowej - uważa prezydent Lech Kaczyński. Jego zdaniem, stanowisko Rosji nie powinno wpłynąć na polsko-amerykańskie negocjacje w sprawie tarczy.
Lech Kaczyński skomentował w ten sposób wypowied? rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, który podczas czwartkowej dorocznej konferencji prasowej ostrzegł, że Rosja będzie zmuszona do przekierowania części swych systemów rakietowych na elementy amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Czechach i Polsce. Jak ocenił, rozmieszczenie elementów tarczy w Polsce obniży stopień bezpieczeństwa w Europie.
- To, że nasz rząd, także nasza opinia publiczna będzie tutaj pod stałym naciskiem można było przewidzieć i podstawą jest to, jak my na ten nacisk zareagujemy. Nie możemy zareagować w tym sensie, żeby temu naciskowi ulegać - powiedział polski prezydent w czwartek w "Wiadomościach" TVP1 i TVP3. Wypowied? prezydenta Rosji L. Kaczyński uznał za "wysoko niepokojącą".
Pytany czy stanowisko Putina wpłynie na negocjacje Polski w sprawie amerykańskiej tarczy antyrakietowej, prezydent wyraził nadzieję, że nie. - Jestem przekonany, że nie powinno wpłynąć i że Polska powinna kontynuować drogę do tego, żeby elementy tarczy antyrakietowej były w Polsce. Wiem, że to nie jest zbyt popularne, ale z punktu widzenia bezpieczeństwa Polski bardzo istotne - dodał L. Kaczyński.
Prezydent, dopytywany jak powinna wyglądać polska polityka wobec Rosji, odpowiedział, że "powinniśmy być bardzo stanowczy". Zdaniem L. Kaczyńskiego, "jest to sprawa niezmiernie istotna".
W ocenie prezydenta Kaczyńskiego, gro?by z ust prezydenta tak potężnego państwa jak Rosja "to nie jest rzecz codzienna". Jednak - według niego - "one nie mogą wywołać skutku, bo jeżeli wywołają, to po tych gro?bach będziemy mieli następne gro?by". - A ambicje jeśli chodzi o nasz kraj są niewątpliwie bardzo znaczne - uważa L. Kaczyński.
- Jest (...) oczywiste, że Polska nie po to odzyskała suwerenność, a była ona ograniczona przez państwo, które było poprzednikiem Federacji Rosyjskiej, żeby z powrotem w jakąkolwiek zależność tutaj wpadać - mówił prezydent.
- To jest podstawa polityki polskiej. Poza tym lubimy rosyjską kulturę, szeroka jest współpraca gospodarcza. Wszystko - można powiedzieć - w porządku. Jednak pryncypia muszą być zachowane - dodał Lech Kaczyński.
Prezydent pytany był również, czy najpoważniejszy kandydat na następcę Putina, pierwszy wicepremier Dmitrij Miedwiediew będzie kontynuował politykę obecnego rosyjskiego prezydenta wobec Polski.
Zdaniem L. Kaczyńskiego, "ten kto przewiduje co na pewno będzie się działo" w Rosji "ten raczej powinien zajmować się nie polityką, tylko przepowiadaniem przyszłości zawodowo". - Nie podejmuję się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, ale wszystko wskazuje na to, że tak - powiedział prezydent.
- Mogę się jednak mylić, ponieważ jedną z cech naszego rosyjskiego partnera jest to, że jest mało przewidywalny - dodał Lech Kaczyński.
Odnosząc się do ubiegłotygodniowej wizyty w Moskwie premiera Donalda Tuska, L. Kaczyński ocenił, że "być może z punktu widzenia rządu prezydenta Putina (...) to była istotnie bardzo produktywna wizyta, ale wziąwszy pod uwagę dzisiejsze enuncjacje prezydenta Federacji Rosyjskiej, należałoby się zastanowić nad celowością nowej polityki w stosunku do Federacji Rosyjskiej".
Sam Putin ocenił, że jego dialog z nowym polskim premierem podczas jego wizyty w Moskwie był konstruktywny i taki też powinien być w przyszłości.
Zapowiadane jest spotkanie L. Kaczyńskiego z D. Tuskiem w sprawie jego wizyty w rosyjskiej stolicy.
INTERIA.PL/PAP
Komentarz
Niedawno przeprowadzono w Anglii akcję policyjną i aresztowano młodego człowieka bo przez pomyłkę ktoś uznał jego odtwarzacz muzyczny za pistolet.
A co można powiedzieć w wypadku rakiet ustawionych kilka minut lotu od Moskwy? Co mogą sobie pomyśleć Rosjanie?
Tylko skończony debil - człowiek chory umysłowo - mógłby uwierzyć, że system tej niby tarczy ma bronić USA przeciwko rakietom Iranu, który takich w ogóle nie posiada.
Czy więc Lech Kaczyński jest osobnikiem upośledzonym umysłowo, czy perfidnym - usłużnym agentem?
Jestem osobą krytycznie nastawioną do Putina i obecnej polityki rosyjskiej.
Nie przeszkadza to jednak rozumieć rosyjski punkt widzenia.
Na ich miejscu wycelowałbym w odwecie rakiety - nie tylko w bazę amerykańską ale większe miasta Polski.
A to da Amerykanom pretekst do kolejnych zbrojeń.
W dobie potężnego kryzysu gospodarczego lat 30., nazistowskie Niemcy rozwinęły przemysł zbrojeniowy - jako machinę rozwoju gospodarczego.
Nieuchronna konsekwencja takich działań doprowadziła do koszmarnej wojny.
Po manipulacji globalistów, którzy wyprowadzili prawie całą produkcję przemysłową z USA do Azji, tylko przemysł zbrojeniowy pozostał atutem gospodarki amerykańskiej.
Można się zastanowić - czy było to celowe działanie?
Czy wrogowie ludzkości chcieli z premedytacją zmusić Amerykanów do przestawienia na tory gospodarki wojennej by wywołać wojnę?
Nie ulega jednak wątpliwości, że stanowcze NIE ze strony Polski - wobec amerykańskich rakiet, może powstrzymać ten proces.
Dziś zburzenie WTC nie wystarcza.
Przygotowywane są kolejne prowokacje.
Może choć raz Polacy nie staną się totalnymi głupcami - jak w przypadku Szarży pod Samosierrą, pochodu na Moskwę z Napoleonem i innych tragicznych wydarzeń.
Nie zmuszajmy Rosjan do działań bezpośrednio zagrażających naszemu bezpieczeństwu.
Dziś ze strony Rosji nic nam nie grozi militarnie. Bo i tak mają swoją broń energetyczną.
Kto i dlaczego chce zmienić ten stan rzeczy?!!!
Czy więc jakiś rodzaj choroby umysłowej objawił się u Kaczyńskiego?
Czy też jego działania służą nie Polsce a jej wrogom?
W tym kontekście zupełnie innego światła nabiera jego decyzja sprzed lat - wstrzymująca ekshumację w Jedwabnem i uniemożliwiająca ostateczne wyjaśnienie tej zbrodni !
|
|
15 luty 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co oznacza Tak dla UE?
październik 10, 2003
Adam Sandauer
|
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
|
Wielki deprawator George Soros
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
Krzysztof Warecki - www.naszdziennik.pl
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
|
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
|
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
|
Dokąd zmierza Ukraina?
październik 31, 2004
opolskoma
|
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia - R.I.P.
lipiec 2, 2006
Jim Lobe
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
|
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
|
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Do kraju tego
sierpień 3, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
więcej -> |
|