|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
więcej -> |
|
Wykupili całe Drezno...
|
|
Kapitaliści z USA wykupili całe Drezno:
SOROS dawał 933 miliony EURO, ale przebiła go amerykańska grupa inwestycyjna Fortress, która zaproponowała za 48 000 mieszkań komunalnych 1,7 miliarda EURO.
Do wypłacenia 982 mln Euro gotówki i przejęcie długów miasta Drezna zobowiązała się grupa Fortress, która przyjęła także szereg zobowiązań, w Polsce nazywanych pakietem socjalnym: obietnica pozostawienia w wynajmowanych obecnie mieszkaniach inwalidów oraz osób, które przekroczyły 60 rok życia, 5-letni okres ochronny dla 492 pracowników administracji budynków, i inne.
Drezno jest pierwszym miastem w Niemczech, które zdecydowało się pozbyć wszystkich mieszkań komunalnych za jednym zamachem. Chętnych do zrobienia szybkiego i łatwego interesu było 80 firm. Lokatorzy komunalnych mieszkań w Dre?nie sąprzygnębieni. Na wszystkie inne miasta i gminy niemieckie, które są tak samo zadłużone jak Drezno, padł blady strach. Specjaliści od planowania i tzw. prości ludzie spodziewają się tych samych niedobrych rzeczy. Nowi właściciele mieszkań i samochodów działają bowiem na całym świecie w taki sam sposób: kupują tanio to, co chcą kupić, podpicują i wystawiają znowu na sprzedaż. Po wyższej oczywiście cenie.
I nie trudno się pozbyć przeczucia, że kto sprzedaje lekką ręką, ten nie nacieszy się długo uzyskanymi ze sprzedaży pieniędzmi. Bo jeśli nie umiał inaczej do nich dojść, to nadal nie będzie umiał gospodarować. Razem z bezrobociem w Dre?nie i w całych Niemczech będzie zwiększać się liczba osób uprawnionych do korzystania z miejskich dopłat (Wohngeld) do czynszów, a w kasie miasta środków na ten cel nie przybędzie, bo do pustego Sorosz nie naleje.
rząd Hesji sprzedał budynki po to, żeby je ze stratą wynajmować
bo przecież żaden bankier nie kupuje po to, żeby stracić, tylko po to, żeby zarobić, a rząd każdy jest po to, żeby obciążyć kosztami swoich niemądrych decyzji podatnika, bo ktoś musi dzięki temu demokratycznemu rządowi zarobić.
Dlatego przypomnieć trzeba o takich ludziach jak: Oswald Spengler (1880-1936), Arthur Moeller von dem Bruch (1876-1925), Hans Zehrer (1899-1966), czy Carl Schmitt (geb.1888) i Ernst Jßnger (1895-1960), którzy przeczuwali zagrożenia wynikające z przeobrażenia się kapitalizmu wolnorynkowego w monopolistyczny (globalistyczny) i podpowiadali potrzebę radykalnych rozwiązań problemu tzw. demokracji i parlamentaryzmu, tzn. zastąpienia tej groteskowej, teatralnej formy rządów państwem autorytarnym.
Mowa tu o ideologach konserwatyzmu rewolucyjnego,
o których w Polsce się nie uczy, bo lichwiarze i tzw. politycy chcą robić takie same geszefty jak w Hesji, kosztem polskiego narodu.
|
|
10 grudzień 2006
|
|
pi'eS
|
|
|
|
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
|
Bracia w " wierze " w UE
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
|
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Czy lądowanie na księżycu nakręcono w Hollywood?
lipiec 18, 2007
( . ) bez podpisu
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Polski nie ma, jest za to "Osten Israel"!
kwiecień 4, 2006
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Odbiera Polsce Wolność
marzec 18, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (3)
listopad 14, 2003
INŻ. ANNA KOZIOŁ
|
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
więcej -> |
|