ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
więcej ->

 
 

Cyrk sejmowy z górnictwem w tle

Reformy w górnictwie to jedyna droga do uratowania całej branży - powiedział na forum Sejmu minister gospodarki Jacek Piechota. Przedstawił posłom informację rządu o sytuacji w polskim górnictwie na tle nowego programu restrukturyzacji tej branży. Poparcie dla programu zgłosiło SLD.

Minister przyznał, że program naprawczy będzie bolesny, ale jest też niezbędny. Zaniechanie reform sprawi, że reguły rynku doprowadzą do upadłości całe polskie górnictwo.

Przyjęty przez rząd program na lata 2003-2006 zakłada m.in. likwidację 7 kopalń i zwolnienie 35 tysięcy osób. Połowa z nich ma odejść na emerytury. Dla pozostałych rząd ma przygotować nowe miejsca pracy.

Stopniowe - jak zaznaczył minister Piechota - zwalnianie 17 tysięcy pracowników przewidziano już na rok przyszły. Jednocześnie - dzięki programowi naprawczemu - uratowanych ma być 100 tysięcy miejsc pracy - zapewnił minister Piechota.

Według niego, obecny program tym się różni od poprzednich, iż poza doprowadzeniem kopalń do rentowności stawia sobie za cel zapewnienie pracy zwalnianym pracownikom i uruchomienie nowych gałęzi gospodarki.

Minister Piechota zapewnił też, że likwidacji ulegną kopalnie najbardziej nierentowne, którym kończą się pokłady węgla, w których sprzęt jest najbardziej wyeksploatowany i gdzie są największe zagrożenia dla życia i zdrowia pracowników.

W debacie poparcie dla rządowego programu zadeklarował klub SLD. Poseł Jan Chojnacki podkreślił, że - w opinii tego klubu - program naprawczy nie spowoduje wzrostu bezrobocia na Śląsku, lecz przeciwnie - doprowadzi do rozwoju nowych gałęzi gospodarki.

Gdybyśmy wierzyli w bajki i moc magii to moglibyśmy pomyśleć, że po przekroczeniu progu budynku sejmowego ludzie stają się cyniczni i podli.
Tak naprawdę to podli są od urodzenia, i tylko w niektórych momentach ukrywają swoje prawdziwe oblicze.
Do takich momentów należą wybory parlamentarne.
Pó?niej opuszczają maskę.

Posłowie SLD, którzy w przed wyborami parlamentarnymi twierdzili, że będą walczyć o dobro „ludzi pracy” dziś stali się grabarzami polskiego górnictwa !

Po pierwsze : górnicy, którzy zgodzą się na zamknięcie kopalń, nigdy nie otrzymają obiecanej pracy.
Możemy być tego pewni, na podstawie doświadczeń z wcześniejszymi obietnicami rządowymi.

Po drugie : polskie górnictwo jest rentowne !
Nierentowny jest jedynie system ucisku fiskalnego funkcjonujący u nas od 13 lat.
Ten system zapędził górnictwo w ogromne zadłużenie, przez stworzenie absurdalnych warunków makroekonomicznych.
Realna wydajność pracy w Polsce jest wciąż niska.
Wynika to przede wszystkim z nieudolnego zarządzania, rozkradania firm i niskiego poziomu technologicznego.
Z tego powodu uznać należy, że wartość złotówki jest sztucznie zawyżona.
Dziś nikt już nie wątpi , że to sztuczne zawyżenie wartości złotówki miało doprowadzić do upadku polskiej gospodarki.
Dziwić może tylko to, że społeczeństwo nie rozumie kto naprawdę jest odpowiedzialny za takie relacje naszej waluty.
Dzisiaj już nie Balcerowicz, ale Aleksander Kwaśniewski – główne oparcie dla polityki Balcerowicza ponosi odpowiedzialność za upadek polskich przedsiębiorstw.

Dlatego uznać należy, że debata sejmowa dotycząca polskiego górnictwa, to cyrk odgrywany na oczach milionów polskich telewidzów.

Bez zmiany relacji ekonomicznych, nie tylko górnictwo ulegnie kompletnej ruinie.
Ale przecież właśnie o to chodzi naszym politykom.
7 grudzień 2002

zaprasza.net 

  

Archiwum

Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
Precz z dyktaturą aparatu władzy i z tworzeniem państwa policyjnego!
październik 23, 2005
cywilizowany
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawo nie mówi, jakie mają być pochodnie - Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem
grudzień 8, 2006
rozmawiała Magdalena Kula
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media