|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
więcej -> |
|
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
|
|
Były przewodniczący Wydziału Ksiąg Wieczystych poznańskiego sądu odpowie za niszczenie akt. Jest oskarżony o wyrwanie z akt karty z decyzją innego sędziego i zastąpienie jej własną. Grozi mu do trzech lat więzienia.
Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego w Poznaniu - poinformował rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Poznaniu, Piotr Górecki. Sędziemu zarzucono niszczenie akt i przekroczenie uprawnień.
Według prokuratury, sędzia Karol T. w 1999 r. zabrał do swojego gabinetu akta sprawy, usunął z nich decyzję innego sędziego - który odmówił wpisania właściciela gruntu do księgi wieczystej - i zastąpił własną, odwrotną decyzją.
W maju 2002 r. Sąd Apelacyjny w Gdyni uchylił sędziemu immunitet, co pozwoliło na postawienie mu zarzutów. Sędzia został zawieszony w czynnościach służbowych i pobiera jedną trzecią pensji.
Jak powiedział sędzia Górecki, w środę poznański Sąd Okręgowy podejmie decyzję, czy wystąpić do Sądu Najwyższego z prośbą o wyznaczenie sądu w innym mieście, który rozpatrzyłby sprawę poznańskiego prawnika.
|
|
6 styczeń 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Wicepremier Lepper padł ofiarą prowokacji...
lipiec 12, 2007
aktualności pnlp
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
|
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
|
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
|
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
|
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
|
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
|
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
więcej -> |
|