ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Bankructwo Ukrainy 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

Czy posty powinny być podpisywane imieniem i nazwiskiem?


Zarówno ze strony Redakcji tego portalu (Artur Łoboda, Piotr Mączyński) jak i niektórych publicystów (Mirosław Naleziński) wysuwane były sugestie ujawniania imion i nazwisk.

Uważam że ma to sens w przypadku osób o pewnym dorobku politycznym (np Anna Walentynowicz, Stan Tymiński) który może rzutować na ich wiarygodność. Również w przypadku osób które są postaciami publicznymi dzięki publicystyce np Iwo Cyprian Pogonowski czy Janusz Korwin Mikke, albo chcą takimi osobami zostać.
W innych przypadkach brak logicznego uzasadnienia dla ujawniania swoich danych osobowych.
W kazdym przypadku o opatrzeniu postu imieniem i nazwiskiem autora powinien decydować wyłącznie autor.
Natomiast ryzyko i inne niedogodności związane z ujawnianiem danych osobowych są oczywiste. Tym bardziej że żyjemy w kraju gdzie nie przeprowadzono dekomunizacji i lustracji a postkomunistyczne służby specjalne ingerują nawet w prace Sejmu.

Nie sądzę aby autorzy postów mieli w Polsce zapewnioną ochronę w takim samym stopniu jak posłowie czy najbogatsi Polacy. Mimo tego pamiętamy że poseł Janowski, aktywny w sprawie zachowania przemysłu cukrowniczego w polskich rękach, zdradzał objawy niezwykłego zachowania z powodu oczywistego podania mu środków farmakologicznych, a prezes Optimusa R. Kluska został zatrzymany przez "nieznanych funkcjonariuszy prokuratury i służb specjalnych" i próbowano go szantażować gro?bami wobec rodziny i mienia. Obie sprawy do dzisiaj nie zostały wyjaśnione.

Aktualnie prokuratura wyjaśnia okoliczności związane z wylewem krwi do mózgu Przewodniczącego Komisji Sejmowej d/s Orlenu, Józefa Gruszki.

http://info.onet.pl/1079809,11,itemspec.html

Nieco wcześniej służby specjalne zdecydowały się ujawnić współpracę asystenta posła Józefa Gruszki z obcym wywiadem, akurat tuż po powołaniu tego posła na stanowisko przewodniczącego Komisji Sejmowej d/s Orlenu...

Nie wydaje mi się słuszne ułatwianie pracy owym ciągle nie rozliczonym służbom. Historycznie, idea ujawniana danych osobowych dyskutantów, działaczy, osób współpracujących itd była promowana przez KOR (Komitet Obrony Robotników)...
14 kwiecień 2005

anonim 

  

Archiwum

światu potrzebne jest ukazanie sensu życia
sierpień 14, 2004
ccc
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
Historyczna data
sierpień 20, 2008
Artur Łoboda
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Nie będzie biura eurosceptyków na Śląsku
sierpień 8, 2002
PAP
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Powrot
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przywróć nam chleb z polskiego pola..
marzec 25, 2005
Julian Tuwim
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media