ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
więcej ->

 
 

Prawo do życia,prawo do śmierci.

Jak zwykle [prof.Marian Filar]profesorowie swoje a życie swoje.Cytat"W polskim systemie prawnym eutanazja jest przestępstwem".Nie mówi ,że ponad 5 000 000 ludzi nie ma pracy czyli warunków do podstawowej egzystencji. Ja stwierdzam ,że eutanazja w Polsce jest prowadzona na raty,uśmiercanie po kawałku psychiki,sił witalnych,sił fizycznych i,t.d.TO jest wręcz popierane i stosowane przez rządy,bo jak inaczej wytłumaczyć prowadzenie zagłady NARODU POLSKIEGO od 1989r. Moją rentę zabrali i po 25 latach pracy nie mam nic.Głowa do góry,nie daj się.Powinineś wiedzieć, że POLAKÓW dla niektórych jest za dużo ,ci się będą cieszyć.Pozdrawiam. 100lat.
28 maj 2006

tatar 

  

Archiwum

List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"
marzec 9, 2008
PAP
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Nowojorska rada przeciwko Autonomii
sierpień 16, 2002
IAR
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media