|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
więcej -> |
|
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
|
|
Najpoczytniejszy włoski dziennik Corriere della sera zamieścił we środę, przed przyjazdem Jana Pawła II do Polski, wywiad z generałem Wojciechem Jaruzelskim.
Zdaniem Jaruzelskiego, papież jest najwybitniejszym Polakiem XX wieku, ale rodacy chociaż go kochają, nie chcą stosować się do jego nauczania.
Generał sądzi także, iż Jan Paweł II nie ocenia go zbyt negatywnie, bowiem - jak powiedział - papież wielokrotnie okazywał mu zrozumienie.
Jaruzelski powiedział też, że papież dzisiaj wraca do ojczyzny, aby rozwiać wątpliwości tych, którym brak ufności w proces integracji europejskiej.
Generał uważa, że papież nadal jest antykomunistą, ale jednocześnie okazał się zawziętym wrogiem chorób kapitalizmu, takich jak bezrobocie, ubóstwo, nierówności społeczne.
Zdaniem Jaruzelskiego, Jan Paweł II stara się znale?ć trzecią drogę opartą na poszanowaniu wartości ludzkich.
W wywiadzie Jaruzelski odpowiada na pytania dotyczące stanu zdrowia papieża, przypominając swoje spotkanie z Janem Pawłem II, które miało miejsce jesienią 2001 roku.
Generał uważa, że papież ma wystarczająco dużo sił, aby nadal pozostawać na czele Kościoła, dopóki będzie mógł znosić ciężar swojej choroby i głosić światu przesłanie pokoju i pojednania.
Cierpienie stworzyło wokół postaci papieża nowy prestiż i sympatię - stwierdza Jaruzelski, podkreślając jednocześnie żywy umysł i pragnienie dotarcia do sedna każdego problemu, jakie zaobserwował podczas spotkania z papieżem w 2001 roku.
Jaruzelski wspomina, że kiedy członkowie Biura Politycznego KC PZPR poinformowani zostali 16 pa?dziernika 1978 roku o elekcji Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, doszło do konfrontacji dwóch stanowisk.
W Biurze Politycznym doszło do konfrontacji dwóch stanowisk: z jednej strony duma i satysfakcja z powodu wyboru Polaka na Stolicę Piotrową, z drugiej - niepokój o przyszłość stosunków między Państwem a Kościołem. W końcu przeważyło stanowisko, które jeden z nas wyraził poetycko: ze wzgórza Watykanu widać dalej niż z krakowskiego Wawelu i Wojtyła zda sobie sprawę, że również Zachód ma swoje blaski i cienie - powiedział Jaruzelski.
Na pytanie, czy Jan Paweł II okazał się dla komunistów trudniejszym przeciwnikiem niż przewidywano, generał odpowiedział: Okazał się przeciwnikiem mądrym, odpowiedzialnym i godnym szacunku. Wiele było punktów spornych, bo nigdy nie moglibyśmy przystać na niektóre inicjatywy Kościoła - powiedział Jaruzelski, po czym dodał, że dzisiaj, patrząc wstecz musi przyznać, że w wielu rzeczach papież miał rację.
Zawsze ceniłem papieża umiarkowanie. Nawet kiedy popierał Solidarność, robił wszystko, aby uniknąć skrajnej konfrontacji - powiedział Jaruzelski, podkreślając znaczenie Jana Pawła II dla upadku komunizmu.
Zdaniem generała, na wydarzenia w Polsce największy wpływ wywarły jego spotkania z papieżem w Krakowie w 1983 roku i w Watykanie w 1987 roku.
Moja wizyta w Watykanie w 1987 roku wyznacza moment historyczny dla zmian, które pó?niej miały nastąpić w Polsce pod wpływem pierestrojki Gorbaczowa i w kontekście dialogu rządu i opozycji - stwierdził Jaruzelski.
Generał sądzi, iż Jan Paweł II nie ocenia go zbyt negatywnie, bowiem - jak zaznaczył w wywiadzie - papież wielokrotnie okazywał mu zrozumienie.
Sądząc po tym, jak mnie traktuje, myślę, że rozumie dramatyczną sytuację, w jakiej się znalazłem - powiedział Jaruzelski nawiązując do wprowadzenia stanu wojennego, który - jak to określił - był naszym czyśćcem pozwalającym uniknąć piekła. |
|
14 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
|
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
Watykan zmienił zdanie wobec nauki
listopad 9, 2005
EAI
|
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
|
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Cechy charakterystyczne klasycznego slowianskiego goja
czerwiec 27, 2007
kruzoe2
|
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
|
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
|
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
|
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
|
Respektowanie (?) elementarnych zasad dyplomacji w Polsce
październik 5, 2003
cywilizowany
|
Archaiczny spalony
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
|
"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|