|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
więcej -> |
|
Dziś w Telewizji pokazali...
|
|
Dziś TVP1 nadawała bezpośrednią relację z obchodów 60 rocznicy mordów na Polakach na Wołyniu. Jakoś wczoraj nie trafiłam na zapowiedzi tych uroczystości.
Tym razem niby reprezentant Polski wystąpił w białej koszuli i bez żony.
Za to ukraińscy pogranicznicy nie wpuścili na uroczystości polskiego autobusu z kombatantami z AK. Typowo radziecka pogarda i metody. W ogólnopolskich komentarzach próbuje się zrównać naszą AK z UPA! I robi to tzw. marszałek senior Aleksander Małachowski w Sejmie. I to tak perfidnie, że nie jest to porównanie!
Słyszałam transmisję obrad Sejmu! On tylko socjotechnicznie zestawił dwie prawdy (!), że dla Ukraińców UPA to jak dla Polaków AK!
Niech ktoś poprawi moją świadomość historyczną: 1.09.1939 roku na Polskę napadli Niemcy. 17 września 1939 Uderzyła na nas ze wschodu Armia Czerwona czyli CCCP (ZSRR). Po lasach ostały się nieliczne oddziały Wojska Polskiego, prowadząc walkę partyzancką. Gdy Niemcy pomimo paktu napadły na Związek Radziecki, na terenach zamieszkałych przez ludność ukraińską utworzyły się bandy UPA (to jest nazwa jaką znam od dzieciństwa), które współpracowały z Niemcami w mordowaniu Żydów zgodnie z „przepisami prawnymi” niemieckimi; zaś same sobie wydały „przepis prawny” by zlikwidować ludność polską mieszkającą od wieków na tych terenach równoprawnie z ukraińską. Z Żydami szło im bez problemów. Nikt nie stawiał oporu. Polacy byli bezczelni – śmieli się bronić!
No i teraz niech Polaczki za to przepraszają! Jak nie, to im odetniemy gaz, albo ropę!
O ile wiem AK powstała do walki z Niemcami, a nie Ukraińcami! Na czym polegała obrona Ukraińców przed Polakami? Czyżby Polska, której wówczas nie było, wypowiedziała wojnę Ukrainie?
Ktoś stwierdził, że Ukraina nie miała szczęścia, bo i sowieci, potem Niemcy, potem znowu sowieci. A przecież sama ściągnęła na siebie klęskę, bo uwierzyła i weszła w samobójcze układy z największymi mordercami XX wieku. Nasi sojusznicy byli na tyle przyzwoici, że tak masowo nie mordowali – spokojnie pozwolili innym nas wymordować!
Z mediów wynika zupełnie inna historia powszechna. Biedne dzieci i młodzież, której się robi wodę z mózgów. A może to nam dorosłym ktoś kiedyś świeżo po wojnie wmówił fałsz? Kto? Ci co przeżyli wojnę, unię niemiecką, potem sowiecką, potem niemiecko-ukraińską, potem sowiecko-żydowską? Teraz ich już prawie nie ma .......
Uprzejmie proszę, aby ktoś zweryfikował moją dość ogólną wiedzę historyczną.
|
|
12 lipiec 2003
|
|
Alina
|
|
|
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Od gazowej maski
maj 15, 2003
|
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
Świąteczny prezent od Katolickiej Agencji Informacyjnej
styczeń 3, 2006
prof. Rafał Broda
|
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
|
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
|
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
|
Na dnie bagna
marzec 25, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Od chucby do depresji
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
|
Kosowo
nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
|
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
|
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
więcej -> |
|