ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
więcej ->

 
 

Porządki ministra Ziobro



Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro powiedział wieczorem w telewizji TVN, że w środę złoży wniosek o postępowanie dyscyplinarne wobec sędziego, który wydał wyrok ws. hali MTK w Katowicach. Dodał, że jego zdaniem sędzia w "sposób rażący i oczywisty" naruszył zasady prawa.

Chodzi o wyrok Sądu Okręgowego w Gliwicach w sprawie hali targowej w Katowicach, tej samej, w której w katastrofie 28 stycznia zginęły 63 osoby. Wyrok dotyczył odszkodowania, zasądzonego za uszkodzenie dachu hali wystawienniczej na rzecz Międzynarodowych Targów Katowickich od ubezpieczyciela. Podstawą wyroku z listopada 2005 r. było stwierdzenie biegłego, że właściciel obiektu nie musi odśnieżać dachu i nie musi wiedzieć, jaka jego ilość może spowodować katastrofę. Rozpatrywany przez sąd przypadek miał miejsce w styczniu 2002 r. Informacje o tym po katastrofie wywołały krytykę sądu w Gliwicach, m.in. ze strony ministra Ziobry.

Odpowiadając na pytanie współprowadzącego program "Teraz My" Andrzeja Morozowskiego czy nie szuka "kozła ofiarnego", bo niezależnie od wyroku z 2005 r. hala i tak by się zawaliła, Ziobro odpowiedział, że mogła by się nie zawalić, gdyby właściwe organa państwa w odpowiednim czasie zawiadomiłyby prokuraturę, która wszczęłaby postępowanie. Dodał, że jego zdaniem obowiązkiem sędziego było złożyć takie zawiadomienie, bo istniało niebezpieczeństwo katastrofy budowlanej. Hala zostałaby zamknięta i do wypadku by nie doszło - powiedział.

Minister poinformował też, że w kierowanym przez niego resorcie trwają prace nad projektem ustawy ograniczającym immunitet sędziego. Ma ona pozwolić na przeprowadzenie procesów sędziów, których obecnie chroni immunitet. Jako przykład podał sędzię Sądu Okręgowego w Warszawie Ewę Stryczyńską, która w 2001 r. spowodowała wypadek samochodowy, w którym ranne zostały cztery osoby. O uchylenie sędzi immunitetu wystąpiła poznańska prokuratura. Jednak Sąd Apelacyjny w Łodzi odmówił - uznał, że sędzia spowodowała wypadek nieumyślnie. Decyzję utrzymał w mocy Sąd Najwyższy. Prokuratura w lipcu 2002 r. umorzyła śledztwo. Stryczyńska została w styczniu nominowana przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego członkiem Krajowej Rady Sądownictwa.

8 luty 2006

PAP 

  

Archiwum

Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
Izrael Szamir „PaRDeS – studium Kabały” Rozdział 4
marzec 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Życzenia
grudzień 26, 2004
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzy stany PR. SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 1, 2003
http://angora.pl/
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media