|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
Spisek generałów w USA?
|
|

Na przestrzeni dwu tygodni, sześciu generałów amerykańskich, przeszło w stan spoczynku i zarządało usunięcia ministra obrony Donald’a Rumsfeld’a, z powodu wprowadzenia USA w matnię i trzęsawisko w Iraku. Komentator „Washington Post” David Ignatius, który często odwiedza pacyfikowany Irak, twierdzi że tą samą oipnię o pacyfikacji Iraku ma 75% oficerów, na służbie w tym pacyfikowanym kraju. Jest to poważny brak zaufania oficerów liniowych, którzy wykonywali rozkazy Pentagonu w Iraku, na stanowiskach przywódczych. Podobnej sytuacji w historii USA nie było, żeby tylu generałów, żądało od prezydenta zdymisjonowania ministra obrony, bo jeżli Bush nie usunie Rumsfelda to, według tych generałów, wojna i pacyfikacja Iraku będzie przegrana.
Ignatius napisał: „Rumsfeld powinien podać się do dymisji, ponieważ Bush stracił poparcie wśród wiekszości Amerykanów. Mimo fatalnej sytuacji w Bagdadzie, USA ma jeszcze siły do walki. Ale armia amerykańska może być zmuszona do chaotycznego wycofywania się z Iraku pod presją wyborców.” Większość Amerykanów poprostu nie wierzy neokonserwatystom i sjonistom w rządzie Bush’a, że jest uzasadniona akcja pacyfikacyjna w Iraku, a Rumsfeld uosabia wszystkie kłamstwa, które doprowadziły do ataku na Irak, włącznie z agrożniem miast USA, chmurami w kształcie grzyba, przez Saddama Husseina. Rumsfeld stał się kamieniem u nogi dla USA.
Generał Anthony Zinni, naczelny dowódca centralnych sił USA, był przeciwny najazdowi na Irak od początku. Generał Paul Eaton poszedł na emeryturę po organizowaniu i szkoleniu Irakijczyków do 2004 roku i teraz krytykuje Rumsfeld’a za nieudolne prowadzenie pacyfikacji i zrażanie sprzymierzeńców w NATO do współpracy z USA. Generał Gregory Newbold, dyrektor operacji sztabu głównego USA, krytykuje radykalnych sjonistów Rumsfeld’a, Paul’a Wolfowitz’a i Douglas’a Feith’a że „działali lekkomyśnie, typowo dla ludzi, którzy nigdy w wojsku nie służyli i nigdy nie musieli grzebać poległych kolegów.”
Były dowódca Pierwszej Dywizji w Iraku, generał John Batiste i generał Charles Swannack, były dowódca desantowej 82giej dywizji, powiedzieli żę Rumsfeld ignoruje opinie dowódców w akcji i nie prowadzi wojny w interesie USA. Jak dotąd głównie Izrael i przemysł zbrojeniowy skorzystali z najazdu an Irak. Bush popiera Rumsfeld’a i naraża się na dalszą stratę poparcia wyborców, którzy czytają w gazetach o buncie generałów i ich opinii o wojnie prowadzonej na korzyść korporacji zbrojeniowych i Izraela.
Jeżeli Bush ustąpi generałom to oznaczałoby przegraną dla neokonserwatystów kontrolujących obecnie Pentagon. Ocena historyczna rządu Bush’a, zależy od rozwiązania konfliktu w Iraku, bo właśnie ten konflikt, wykaże prawdę jaka jest sytuacja USA na Bliskim Wschodzie i na świecie. Trudno o grę o wyższą stawkę, według byłego kandydata na prezydenta USA, Patrick’a Buchanan’a autora artykułu: „Bunt Generałów” („The General’s Revolt”) opublikowanego 15go kwietnia, 2006, w Antiwar.com.
Buchanan uważa, że ustąpienie po publicznym proteście generałów, też by kompromitował Bush’a jako, naprzód popychadło sjonistów z Arielem Sharonem na czele, a obecnie kliki zbuntowanych generałów. Bush zaczyna chwiać się tak, jak car Mikołaj w 1916 roku. Pierwsza salwa została wystrzelona w walce o ustalenie „kto przegrał w grze o Irak?” Generałowie mówią, że nie są winni przegranej, tak jak w 1951 roku, generał McArthur podobnie krytykowł startegię narzuconą wojsku w Korei przez prezydenta Trumana.
Fatalny stan pacyfikacji Iraku i rozpętanie tam partyzantki powoduje protest generałów. Protest ten nie tylko tyczy się Rumsfeld’a, ale właściwie głównie osoby prezydenta Bush’a, który Rumsfeld’a mianował mnistrem obrony USA i popierał go przez trzy lata walk z silnym ruchem oporu w Iraku - ruchen wogóle nie przewidzianym przez takich fanatycznych żydowskich nacjonalistów, jak Wolfowitz i Feith, pracujących na korzyść interesów Izraela w Pentagonie.
Najwyra?niej neokonserwatyści pod wodzą trockistów naróconych na sjonizm, przebrali miarę, zwłaszcza, że obecnie ci sami ludzie, wraz z Izraelem, żądają nukleranego ataku na Iran. Dzisiejszy bunt generałów w Waszyngtonie przypomina sytuację w 1945 roku, kiedy wszyscy admirałowie i generałowie amerykańscy byli przeciwni atakowniu bombami nuklearnymi Hieroszimy i Nagasaki.
www.pgonowski.com
|
|
16 kwiecień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Brytyjscy parlamentarzyści. Udają naiwnych, czy faktycznei są aż tacy głupi
kwiecień 19, 2003
PAP
|
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
|
Kto dopuścił się
ludobójstwa na Polakach ?
luty 11, 2008
Aleksander Szycht
|
Manipilowanie cyframi -
polskie bezrobocie
listopad 30, 2003
Dziennik Polski
|
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
|
Co z tą Polską? Kto powstrzyma dalszy upadek Polski?
luty 14, 2005
Ekonomista
|
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
|
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
|
Bronię ojca Hejmo
kwiecień 28, 2005
Artur Łoboda
|
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Gdzie są anterroryści
sierpień 10, 2007
Bogusław
|
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
|
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
|
więcej -> |
|