ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
więcej ->

 
 

"Moralność" na usługach finansjery

Doradczyni prezydenta USA do spraw bezpieczeństwa narodowego Condoleezza Rice oświadczyła w piątkowym wywiadzie dla włoskiego tygodnika "Panorama", że nie może zrozumieć argumentów Watykanu przeciwko wojnie prewencyjnej.

Nie rozumiem, dlaczego wystąpienie przeciwko jakiemuś brutalnemu reżimowi w celu zapobieżenia śmierci dziesiątek tysięcy, a może setek tysięcy i nawet milionów ludzi ma być rzeczą niemoralną - powiedziała Rice.

Wiemy z doświadczenia, że bezczynność umożliwia czasami popełnienie najbardziej niemoralnych czynów - tłumaczyła doradczyni George`a W. Busha.

Stany Zjednoczone uważają, że Irak rozporządza bronią masowego rażenia, zarzucają mu wielokrotne poważne naruszenie nakazów rozbrojeniowych ONZ i przygotowują inwazję, aby w razie potrzeby siłą rozbroić Bagdad.

Papież i jego najbliżsi współpracownicy są zaniepokojeni gro?bą wojny z Irakiem i wyrażają nadzieję, że do niej nie dojdzie. Watykański sekretarz stanu kardynał Angelo Sodano oświadczył niedawno: Jesteśmy przeciwni wojnie, niezależnie od tego, czy jest to wojna prewencyjna, czy nie. Z pewnością nie będzie to wojna obronna.

W grudniu przewodniczący Papieskiej Rady Iustitia et Pax, arcybiskup Renato Martino, prezentując dziennikarzom tekst papieskiego Orędzia na XXXVI Światowy Dzień Pokoju oświadczył: Wojna prewencyjna jest wojną agresywną. Nie obejmuje jej pojęcie wojny sprawiedliwej, którego używamy w przypadku, gdy dochodzi do agresji, która zmusza do podjęcia obrony.

W wywiadzie udzielonym w styczniu włoskiemu dziennikowi "Corriere della Sera" Martino wyraził obawę, że operacja zbrojna przeciwko Bagdadowi może doprowadzić do eksplozji bliskowschodniej beczki z prochem, nasilić skierowany przeciwko USA terroryzm i umocnić antyamerykańskie nastroje w świecie islamu.

Watykański dziennik "L`Osservatore Romano" napisał w końcu stycznia: Jeśli ktoś określa wojnę prewencyjną jako akt mądrości, oznacza to, że nie ma on tej mądrości albo nie potrafi się posługiwać mądrością niezbędną na pewnym szczeblu. Dziennik ostrzegał kraje o chrześcijańskich korzeniach, by nie stały się już więcej wię?niami logiki konfrontacji, która nie stanowi wyjścia.

Sam papież powiedział, że każda nowa wojna z Irakiem byłaby porażką ludzkości.

Jan Paweł II wzywał jednak Irak, aby współpracował w całej rozciągłości z inspektorami ONZ. W tym tygodniu wysłał do Bagdadu kardynała Rogera Etchegaraya, który ma przekazać Saddamowi Husajnowi osobiste przesłanie papieskie. W piątek papież przyjął na audiencji wicepremiera Iraku, Tarika Aziza.
14 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
"Zawsze nich będzie słońce"
marzec 22, 2003
Alina
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Prowodyrzy
październik 16, 2005
Artur Łoboda
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
2006 - rok lepszego zła
styczeń 8, 2007
Olaf Swolkień
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Hitler chciał namówić Polaków do wspólnego ataku na Sowiety
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Powrócą pod ojczystą banderę?
lipiec 18, 2006
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media