ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
więcej ->

 
 

Lepiej zlikwidować

Bibliotece publicznej w akademiku "Piast" - jedynej na miasteczku studenckim - grozi likwidacja. Aby dostosowac jej pomieszczenie do przepisow, ktore wejda w zycie w 2005 roku, potrzeba ok. 600 tys. zl. Jesli te pieniadze sie nie znajda, miejsce biblioteki zajmie magazyn.

Zgodnie z rozporzadzeniem ministra spraw wewnetrznych i administracji, do lipca 2005 roku wszystkie budynki, ktore maja wysokosc wieksza niz 25 metrow musza miec dwie drogi ewakuacyjne. "Piast" przekracza te dopuszczalna wysokosc o 2,5 m i to wlasnie przez nadbudowke, w ktorej znajduje sie biblioteka. - Problem wybudowania drugiego wyjscia ewakuacyjnego zniknie, jesli z nadbudowki wyprowadzi sie biblioteka i powstana tam magazyny. Aby pozostawic w tym miejscu biblioteke potrzeba 600 tys. zl na wybudowanie drugiego wyjscia ewakuacyjnego - mowi Elzbieta Wszolek, dyrektor Krowoderskiej Biblioteki Publicznej.

Wieslaw Murzanski, prezes fundacji "Bratniak", ktora zarzadza "Piastem", zwroci sie do wladz Uniwersytetu Jagiellonskiego o dofinansowanie wybudowania drogi ewakuacyjnej. - Jest takze szansa na odstapienie od tego wymogu przez ministra spraw wewnetrznych, poniewaz przekroczenie wysokosci jest niewielkie - mowi Elzbieta Wszolek. Juz teraz biblioteka szuka jednak nowych pomieszczen na przeniesienie filii. - Zlozylam oferty w pobliskich spoldzielniach, ale szanse na wynajecie lokalu sa male - twierdzi dyr. Wszolek.

Biblioteka ma 16 tys. woluminow i 900 czytelnikow. W ubieglym roku wypozyczono z niej 14,5 tys. ksiazek. - To duzo, jak na tak mala placowke. Jej zbiory dostosowane sa do potrzeb studentow, poniewaz to oni przede wszystkim z niej korzystaja - mowi Elzbieta Wszolek. Podobnie jak w innych bibliotekach publicznych tak i w "Piascie" z roku na rok zwieksza sie liczba czytelnikow.

(AM)
6 grudzień 2003

Dziennik Polski 

  

Archiwum

R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
ZAWIADOMIENIE O PROCESIE
wrzesień 13, 2004
Kryzys tożsamości
wrzesień 18, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media