ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
więcej ->

 
 

Tania dziwka

Mało kto wie, że Prezydent Krakowa - Jacek Majchrowski (tuż po amerykańskim ataku na Irak) napisał artykuł, w którym stwierdził, że agresorzy odpowiedzą za swoje działania tak samo, jak kiedyś odpowiadali za swoje zbrodnie nazistowscy zbrodniarze w Norymberdze.
Nie chodziło mu bynajmniej o obronę Husajna, lecz o złamanie przez USA prawa międzynarodowego, skutkujące stworzeniem bardzo niebezpiecznej atmosfery politycznej w Świecie.
Z tego względu Bush jr. który kilka miesięcy pó?niej odwiedził Polskę, uznał Majchrowskiego za persona non grata.
W zamian za Majchrowskiego pojawiły się dziesiątki politycznych notabli usługujących amerykańskiemu psychopacie.

Zanim jednak Bush jr, w otoczeniu politycznych bojówek, pojawił się w Krakowie (na wzór premiera III Rzeszy, Hermana Goeringa),  odbyła się w moim mieście demonstracja przeciwko amerykańskiej agresji na Irak.
Poszedłem na nią z myślą, że chociaż raz Krakowianie odważą się zademonstrować swój polityczny rozum.
Na Rynku Głównym w Krakowie, pod pomnikiem Adama Mickiewicza - pod którym miała odbyć się demonstracja, zobaczyłem grupę osób, do której jakiś mężczyzna coś wykrzykiwał.
Kiedy zbliżyłem się, usłyszałem słowa o takim mniej więcej znaczeniu : "niewolnicy, na kolanach będziecie przez całe życie czołgać się przed waszym panem, ... przestańcie być niewolnikami".
Słowa te odnosiły się do bezwolności naszego społeczeństwa wobec politycznych hochsztaplerów.
Kiedy mężczyzna ów odwrócił się .............przeszły mnie ciarki.
Był to syn generała Stanisława Sosabowskiego, twórcy 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej jednostki Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie sformowanej w Szkocji, w 1941. (Miała zostać użyta w przewidywanych działaniach wojennych w Polsce. Lecz w wyniku zakulisowych angielskich knowań została użyta jesienią 1944 w bitwie pod Arnhem, gdzie poniosła ciężkie straty. Walki te pokazane zostały w filmie "O jeden mosta za daleko").
Syn Generała, podobnie jak większość polskiej patriotycznej młodzieży, walczył w Powstaniu Warszawskim, po czym pozostał mu ślad w postaci mocno pokaleczonej twarzy.
Dziś "młodzi, ambitni, dynamiczni" pozbawieni jakichkolwiek zasad moralnych smarkacze, lekceważą swój Kraj i poświęcenie naszych przodków.

O wymienionym wydarzeniu przypomniałem sobie niedawno, kiedy dowódca jednostki powietrzno desantowej uczestniczącej w awanturze irackiej - jednostki bezprawnie uzurpującej sobie tradycję Generała Sosabowskiego, odbierał od Aleksandra Kwaśniwskiego odznaczenie - za to, że - "z honorem" (?) dla własnego kraju" został najemnikiem amerykańskich agresorów.

Świat stanął na głowie.
Większość polskiej młodzieży, którą jeszcze niedawno mamiono obietnicami "kariery życiowej" w Europie Zachodniej (robił to miedzy innymi Kwaśniewski), już dziś wie, że młodzi wykształceni ludzie będą mogli w najlepszym wypadku szorować kible na Zachodzie Europy, a dziewczyny pracować w burdelach, jako tanie dziwki.
Ale już dzisiaj - mój Kraj , moja Ojczyzna zachowuje się na arenie międzynarodowej niczym "tania dziwka", która nie bacząc na własny honor oddaje się każdemu, kto pomacha plikiem "zielonych".
Z tania dziwką nikt się nie liczy.
Udowodnił to ostatnio Bush lekceważąc prośby Kwaśniewskiego o zelżenie antypolskiej polityki paszportowej.
Zobaczyliśmy to, kiedy w przetargu na uzbrojenie "nowej" irackiej armii, oferta polskich zakładów została odrzucona.
Normalna kobieta ucieka od tych, którzy zmuszają ją do prostytucji.
A Polska..............
Czy Polska będzie miała odwagę uciec?

*Pełniący funkcję premiera III Rzeszy, Herman Goering przybył do Krakowa w 1935 roku, na pogrzeb Piłsudskiego.

1 luty 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Samotni obalacze komunizmu
lipiec 14, 2008
...
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji

maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
Alkaida w Iraku i w Afganistanie
czerwiec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa strategia dla Polski
wrzesień 19, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
Kampania wyborcza - jak reklamy proszku do prania...
październik 2, 2005
Adam Sandauer
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
CHIMeryczny świat Temidy
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Karta z dziejów ludzkości
listopad 18, 2004
Julian Tuwim
Traktat o Unii, czyli jak oszukać potwora...
maj 11, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media