|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
więcej -> |
|
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
|
|
„Deklaracja, że rząd ustąpi jeśli obywatele wypowiedzą się przeciw integracji z UE, mogłaby spowodować, że część Polaków potraktuje ten plebiscyt jako głosowanie w sprawie przyszłości polskiego rządu, a nie - przyszłości Polski - powiedział premier Miller.
"Dla wielu ludzi referendum byłoby wtedy nie tyle plebiscytem za wejściem Polski do UE, ale w sprawie rządu. W związku z tym nie chcę stawiać sprawy w ten sposób. Referendum nie ma być wypowiedzią za albo przeciwko rządowi; to jest wypowied? za wykorzystaniem lub utraceniem szansy dla Polski" - powiedział premier we wtorek w Zakopanem.
Miller uznał, że najważniejszym wydarzeniem nadchodzącego roku w Polsce będzie właśnie referendum w sprawie przystąpienia do wspólnoty, a w Europie - podpisanie 16 kwietnia w Atenach traktatu o rozszerzeniu UE. "Czy można sobie wyobrazić piękniejszą scenerię i bardziej symboliczną dla tego wydarzenia" - pytał retorycznie premier w rozmowie z dziennikarzami.
Miller zaznaczył jednak, że przewiduje w ciągu nadchodzących 12 miesięcy "silniejsze zarysowanie się symptomów ożywienia gospodarczego". "To będzie rok, w którym nasza gospodarka będzie rozwijać się trzy razy szybciej niż w mijającym roku i to jest najbardziej optymistyczna wiadomość" - podsumował premier.”
PAP
Komentarz
Wniosek jest prosty
Miller wie, że społeczeństwo nie tylko nie chce już żadnych związków z Unią Europejską, ale również z jego „rządem fachowców”.
Niezależnie od braków podstawowych kwalifikacji jego ministrów, rozbestwieni lokalni działacze SLD wywołali taką niechęć społeczeństwa do SLD, ze nawet manipulowane sondaże dają rządowi niższe poparcie, niż miał Buzek w najgorszym okresie.
Prawdziwego mężczyznę rozpoznaje się zarówno po tym jak zaczyna, jak też po tym jak kończy.
Już dawno powinno być zakończone żałosne przedstawienie pod nazwą „rząd Leszka MIllera”.
Ale do tego trzeba być mężczyzną, a nie Millerem.
P.S. Jeszcze bardziej żałosny spektakl nazywa się prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego. Lecz ta nie mieści się w kategoriach, które przystoi rozważać ludziom dobrze wychowanym
|
|
31 grudzień 2002
|
|
Artur Łoboda / PAP
|
|
|
|
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
|
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek;
poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
|
The bloodlines
lipiec 16, 2005
D.I.
|
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
|
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Whose Holocaust is it?
wrzesień 23, 2007
przysłał ICP
|
Państwo sprawne inaczej
kwiecień 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
|
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
|
Wzrosło zadłużenie Skarbu Państwa
marzec 6, 2007
PAP
|
Wpływ lobby izraelskiego na politykę USA
lipiec 9, 2006
John Mearsheimer i Stephen Walt
|
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
więcej -> |
|