ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"

Ruch Obrony Bezrobotnych- Katowice, ul. Młyńska 21;
tel.( 032) 781 60 50; fax (032) 2517 781
http://strony.wp.pl/wp/rob.centrum/index.htm

W dniu 21.08. br. (czwartek) Ruch Obrony Bezrobotnych rozpoczyna ogólnopolski protest pod hasłem " Dość obietnic - dość milczenia !".
Protest przybiera formę marszu gwia?dzistego na Warszawę i będzie trwał cały tydzień.
W dniu jutrzejszym wyruszają w kierunku stolicy pierwsze kolumny z kierunków południowo-wschodniego (Jastrzębie-Gliwice-Katowice-Kraków-Kielce-Starachowice-Radom), południowo-zachodni (Wrocław-Ostrów-Kalisz-Łódz) i północny (Szczecin-Gorzów-Poznań-Konin), w następnych dniach trwania marszu do protestujących dołączały będą grupy przedstawicieli ROB z całej Polski (np. z kierunku północno-wschodniego Olsztyn, Białystok oraz Lublin-Siedlce. W wielu miejscowościach organizowane będą wiece i happeningi wspomagające marsz i informujące obywateli o potrzebie i obowiązku walki o własne prawa.
Kulminacyjnym punktem protestu będzie 27. 08. br. o godz. 14:00 Msza Św. w Kościele Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu (Warszawa) - koncelebrowana przez biskupa delegowanego w imieniu Prymasa Polski. Nastepnie zgromadzeni udadzą się do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Marsz gwie?dzisty jest kolejnym protestem zorganizowanym przez ROB w związku z brakiem konstruktywnych działań ze strony rządu w kierunku walki z bezrobociem i jego skutkami.
Mimo wielokrotnych petycji kierowanych do rządu L. Millera, Ruch Obrony Bezrobotnych nie otrzymał żadnych konstruktywnych odpowiedzi. Premier nie uznał dotychczas za stosowne zaznajomić się z postulatami naszego wielomilionowego środowiska. Wcześniejsze ustalenia zawarte pomiędzy naszą organizacją a przedstawicielami ekipy rządzącej (AWS i SLD) zostały w sposób arogancki zignorowane.
Odmawia się nam nadal prawa do: udział w pracach Komisji Trójstronnej, w Sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, zasiadania w większości Wojewódzkich Komisji Dialogu Społecznego oraz Wojewódzkich i Powiatowych Radach Zatrudnienia.
Ruch Obrony Bezrobotnych wywalczył dotychczas:
1/ stał się wreszcie stroną dialogu społecznego
2/ wprowadzenie bezpłatnych przejazdów komunikacją lokalną dla poszukujących pracy w niektórych gminach Polski.
3. utworzenie tysięcy dodatkowych miejsc pracy gł. Przy pracach interwencyjnych i robotach publicznych.
4. zwiększenie środków na pomoc społeczną w wielu gminach
5. przyspieszenie likwidacji eksmisji na bruk po wizycie w Sejmie.
Konsekwentnie ROB domaga się przede wszystkim stworzenia dogodnych warunków do rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Tylko pomnażanie polskiego kapitału może dać liczne miejsca pracy dla nas - czyli likwidować bezrobocie i tworzyć klasę średnią!
Domagamy się także wprowadzenia europejskich standardów ochrony społecznej (Europejskiej Karty Praw Socjalnych) tj. m.in.:
- Wprowadzenia ubezpieczenia od bezrobocia w ramach składki ZUS.
- Wprowadzenie zasiłku socjalnego w wysokości co najmniej minimum biologicznego gwarantowanego przez państwo.
- Wprowadzenie programu pomocy dla osób w wieku przedemerytalnym nie mogących znale?ć zatrudnienia ze względu na zaawansowany wiek.
- W konsekwencji chcemy doprowadzić do zasadniczej zmiany ustawy o zatrudnieniu i przeciwdziałaniu bezrobociu z 14.12. 1994r.

DOMAGAMY SIĘ PRAWA DO GODNEGO ŻYCIA DLA POŁOWY SPOŁECZEŃSTWA ŻYJˇCEGO W BIEDZIE !

DOŚĆ OBIETNIC - DOŚĆ MILCZENIA !
Koordynator Krajowy ROB
(-) Mirosław Żeberek
tel. 0-507114658


INFORMACJE Z MARSZU GWIA¬DZISTEGO od 20:00 w dniu dzisiejszym:
http://strony.wp.pl/wp/rob.centrum/index.htm
20 sierpień 2003

Ruch Obrony Bezrobotnych 

  

Archiwum

Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Zły król czeka na nowe szaty. nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Polscy rolnicy zostali oszukani
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Bandytów zwalniają, policjantów oskarżają
październik 5, 2005
PAP
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
Marzenia o imperium amerykańskim
październik 26, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
Jeszcze tylko jedna przegrana...
czerwiec 18, 2006
Marek Olżyński
strajki płacowe lekarzy i ograniczanie dostępu do leczenia
maj 15, 2007
A.Sandauer
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media