|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
więcej -> |
|
Skopana ustawa, czyli koniec IV RP
|
|
Jaki cel miał prezydent psując ustawę lustracyjną? Czy był to tylko wypadek przy pracy, czy działanie zamierzone?
Dyskusja na temat lustracji rozgorzała na nowo. Wczorajsza decyzja Trybunału Konstytucyjnego o częściowej niezgodności ustawy z Konstytucją podsyciła ogień dyskusji na temat lustrowania osób wymienionych w ustawie i uznanych za osoby publiczne.
„Lustracja nie jest dobrym wyższym ... jest to mechanizm dla zabezpieczenia demokratycznego państwa przed złem ..” uzasadniał prezes TK, Stępień.
- Cała ustawa lustracyjna, mimo ingerencji Trybunału Konstytucyjnego "jest do wykonania" - oświadczył po wyroku prezes TK Jerzy Stępień. Dodał, że do nowelizacji ustawy i ustalenia "właściwych kryteriów" takiego dostępu, archiwa IPN są zamknięte dla dziennikarzy i publicystów.
...
Prezydent Lech Kaczyński skopał ustawę. Posłom, którzy głosowali za przyjęciem ustawy w takiej formie towarzyszyła zapiekłość, a nie troska o dobro obywateli. Nadal, a może tym bardziej, trwać będą dysputy za i przeciw potrzebą lustracji około 500 tysięcy obywateli.
Miast tworzyć życie publiczne przejrzystym i czytelnym, to wszystko zostało zapętlone. Tym samym IV RP legła w gruzach, a sztandar lustracji i dekomunizacji upadł. Legł na ruiny niedawnych idei głoszonych przez braci Kaczyńskich, którzy karmią polską społeczność fałszem, sami zasłonięci kurtyną obłudy.
Jeżeli życie osób publicznych w państwie polskim ma być transparentne to w pierwszej kolejności trzeba było dać wyra?ny sygnał i przykładem od siebie pozbyć się cienia wątpliwości co do zasady działania prawa; nie może, co mam miejsce u braci Kaczyńskich, funkcjonować dwojakie prawo, dwojakich równości.
Nie może być mowy o równych i równiejszych. Niestety. Kaczyńscy + PiS = równi i równiejsi, o czym jakby nie chcieli wiedzieć chowając głowę w piasek. W obecnym rządzie zasiadają ludzie, którzy w pierwszej kolejności powinni być poddani lustracji. Powinni zostać prześwietleni za swoją niejasną przeszłość, udział w poprzednim systemie władzy. Więc o co tak naprawdę chodzi? Czy Kaczyńskim przyświeca idea zwycięzców się nie sądzi?
W takim, nieprzypadkowym, galimatiasie jaki powstał, i to głównie za sprawą Kaczyńskich, nie ma absolutnie żadnej możliwości na dokonanie lustracji i przeprowadzenie dekomunizacji, gdyż formuła ustawy - co zauważył TK - narusza podstawowe prawo wolności obywateli.
Nie może być mowy o polowaniu na czarownice jakie mieli zamiar urządzić pomysłodawcy ustawy lustracyjnej uznanej częściowo za niezgodną z Konstytucją.
Zdaje się iż wojna na teczki nadal będzie miała miejsce, a prywatne ambicjonalne zapędy niektórych polityków wezmą górę nad zdroworozsądkowym myśleniem i takim działaniem. Polska nie idzie z duchem postępu, polska za sprawą zacietrzewionych politycznych karłów stoi w miejscu, cofa się zamiast rozwijać.
2007-05-12
|
|
12 maj 2007
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Słoneczko jednak zgaśnie wcześniej...
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Dwóch przyjaciół podzieli się wygraną w Totolotka
wrzesień 23, 2004
|
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
|
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
|
Bidulek
wrzesień 30, 2004
|
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
|
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
|
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Miłuj geja swego
lipiec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kiedy koniec kłamstw?
lipiec 24, 2007
oprac.J. C.
|
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
|
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|