ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
więcej ->

 
 

Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.


Alergia od gr. "allon argon" oznacza zmieniony, odbiegający od normy sposób reagowania. Alergia to dziwna choroba: uderza jak grom z jasnego nieba. Człowiek jest zdrowy, sprawny, czuje się dobrze, a za chwilę dusi się, kaszle albo dostaje wysypki. Alergenami są substancje wywołujące reakcje alergiczne. Teoretycznie może to być każda substancja , którą wdychamy, wchłaniamy przez skórę lub błonę śluzową, połykamy czy wstrzykujemy, a więc wprowadzamy do organizmu. Najczęściej obok nas występują zagrażające naszemu zdrowiu: pyłki roślin , kurz i żyjące w nim roztocze , zarodniki rozmnażających się między innymi na ścianach budynków pewnych gatunków grzybów , pleśni , alg czy drożdży. W sumie wykryto ponad 40 000 związków mogących wywołać alergię. Sytuację pogarsza obecność w naszym środowisku węglowodorów poliaromatycznych jako produktów spalania oleju opałowego i efektu pracy silników Diesla. Substancje te atakują błony śluzowe i w związku z ich działaniem ludzie stają się mało odporni na działania drobnoustrojów , pyłków czy roztoczy z którymi dotychczas jakoś sobie radzili.
Objawy chorób alergicznych to najczęściej : katar, napady kichania, zapalenie spojówek , duszność , kaszel bez cech ostrej infekcji , swędzące zmiany skórne , nawrotowe infekcje górnych dróg oddechowych, nawracające zapalenia oskrzeli . Związki między alergią , a chorobami tarczycy są obecnie udowodnione.
Bakterie:
Escherichia coli może wywoływać w naszym organizmie choroby :zapalenie płuc ,zapalenie układu moczowego , biegunki , często śmiertelne posocznice.
Stephylococus aureus czyli gronkowiec złocisty to :zapalenia skóry ,zapalenia stawów , zapalenia kości i szpiku kostnego , zapalenia płuc .
Pseudomonas aeruginosa czyli pałeczka ropy błękitnej to np.:trudno gojące się rany , zapalenia ucha ,zakażenia układu moczowego.
Gro?ne są również : Achromaobacter sp. Aeromonas sp. , Bacillius sp. , Flavobacterium sp. ,Klebstella sp. ,Proteusz sp. ,Pseudomonas sp.
Gdy wymienione powyżej bakterie czy alergeny zostaną znalezione w wodzie czy też w produktach które spożywamy natychmiast zastają podjęte działania sanitarne eliminujące ?ródła zakażeń , tymczasem w elewacjach naszych nowo docieplonych budynków , nieopodal naszych otwartych okien i drzwi wejściowych na klatki budynków , a więc w miejscach gdzie silne strumienie cyrkulacji powietrznej swobodnie przenoszą wszystkie napotkane cząsteczki wprowadzając je do naszych mieszkań , pokrywając spożywane przez nas pożywienia czy ręce nasze i naszych dzieci , masowo zaczynają występować nie tylko wymienione wyżej alergeny i bakterie ale też:
grzyby: Aspergillus sp. ,Candida sp. ,Cephalosporium sp. ,Cladosporium sp. ,Fusarium sp. ,Penicillium sp. ,Rhodotorula sp. ,Streptomyces sp. , Luntimus Lepideus. , algi : Chloreilla pyreniodosa , Phormidium sp. ,
drożdże : Candida albicans .
Podłożem , w którym ostatnio stwierdzono miejsce rozmnażanie i hodowli tych wyżej wymienionych drobnoustrojów staje się zewnętrzna porowata warstwa tynku nałożona na warstwy izolacji termicznej /styropianu czy wełny mineralnej/ w systemie dociepleń budynków.
Jest ona pozbawiona w nowym systemie minerału takiego jak występujące w tradycyjnych systemach tynków działające antyseptyczne i odkażająco wapno , jest też odcięta od izolowanego obecnie wewnątrz budynków ciepła które przestało ją suszyć, a niektóre składniki użyte do jej produkcji są po prostu dobrą pożywką dla hodowli drobnoustrojów . Po każdym deszczu zwłaszcza po stronie elewacji północnych , zachodnich czy wschodnich , zgromadzone w niej i nie suszone w porę zapasy wilgoci powodują silny i szybki rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów , które od pewnego czasu przystosowały się do tych nowych przestrzeni swojego bytowania i chętnie się w nim rozmnażają .
Proces ten uwidacznia się obecnie na blisko 60% nowodocieplonych budynków rozpoczynając się już w dwa , trzy lata po wykonaniu nowej elewacji . Jest on widoczny w postaci coraz ciemniejszych , szarych lub silnie zieleniejących plam pokrywających powierzchnię tynków.
Procesy te nazywane „zespół chorych budynków" są obecnie znane mieszkańcom wielu światowych aglomeracji ,a obiekty te to nie są , jak można sądzić zaniedbane, nieremontowane, wyziębione, pokryte pleśniami zagrzybione rudery ale najczęściej nowoczesne, bywa że przeszklone biurowe i mieszkalne budynki . Sytuacja jest niezwykle niebezpieczna bo silnie chorobotwórcza . Jeżeli nie podjęte zostaną skuteczne działania zapobiegawcze usuwające powstałe zagrożenia , stan zdrowia naszych miast zacznie się coraz bardziej pogarszać.
W wielu państwach grupy obywateli tworzą obecnie społeczne lobby , które wraz z najętymi adwokatami , lekarzami środowiskowymi stara się wymusić na władzach lokalnych samorządów podjęcie działań zapobiegawczych usuwających to nowe globalne nieomal zagrożenia. U nas w kraju producenci dociepleniowych systemów elewacyjnych posiadają obecnie środki w postaci koncentratów czy farb mogące z zapobiegać bąd? wyeliminować nowe zagrożenia . Inwestorzy rzadko kiedy decydują się jednak na ich zastosowania ze względu na brak praktycznej wiedzy na temat ich skuteczności czy też ze względu na dodatkowe koszty ich zastosowania . Poza tym proces zakażania naszych elewacji zaczął się stosunkowo niedawno i nie był dotychczas masowo obserwowany. Czas i u nas zająć się tym chorobotwórczym problemem naszych czasów zanim zaleje nasze przychodnie potok nowych chorób cywilizacyjnych , a Fundusz Zdrowia poniesie nowe nieprzewidziane wydatki na ich leczenie. Rozwój tego rodzaju zachorowań to wymierne straty gospodarcze w postaci absencji czy zmniejszonej wydajności pracy osób zarażonych . Obecnie w Europie na alergie choruje do 30% populacji przy czym dotychczas liczba chorych podwajała się co 10 lat. W tej chwili obserwuje się w niektórych środowiskach przyspieszenie tego procesu . Występujące coraz liczniej sepsy /posocznice/ pochłonęły w sposób nieraz trudny do zapobieżenia wiele ludzkich istnień zwłaszcza w wieku noworodków. Czas zatem uderzyć na alarm gdyż sytuacja wymaga nie tylko wzmożonych natychmiastowych działań na które potrzebne będą dodatkowe środki przydzielane z niezbyt bogatych lokalnych czy państwowych funduszy. Trzeba stworzyć i uruchomić nowe prawo lokalowe i projektowe osiedli zapobiegające w wypadku nowej zabudowy powstawaniu tej kryzysowej sytuacji w naszej przestrzeni bytowej. Wymaga to nie tylko działania ale szerokiego i w miarę szybkiego zrozumienia sytuacji w celu jej wyeliminowania.
10 czerwiec 2005

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
"Czyszczenie" parlamentu
lipiec 14, 2004
PAP
Zniszczone gniazda
czerwiec 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Wniosek o odwołanie prezesa NBP bezprawny
sierpień 29, 2002
PAP
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
"Czyściciel stajni Augiasza" czyli wywody Korwina Mikkego
sierpień 25, 2002
Angora
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media