ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
więcej ->

 
 

Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???

Diamenty.Znawcy przedmiotu,wiedza, ze nie zadne diamenty ale rubiny,emeraldy...i pare innych.stanowia prawdziwe wartosciowe kamienie szlachetne..Ze wielce okrzyczane diamenty,, kolo ktorych tyle wszasku robia ich sprzedawcy..sa kamykami mniej niz polszlachetn, i wlasciwie z samego dna skali...... prawie bez wartosci.
A ze wystepuja w niewielu miejscach na ziemi.,
w pd,Afryce,Rodezji i Zimbabwe.do ktorych dostep latwo bylo ograniczyc... to i wysoko utytuowane lotrowstwo.. ktore kaze nam nazywac ich iluminatami
WYKOMBINOWALO ukryc prawde ze w wielu miejscach w Afryce surowe diamenty leza sobie zwyczajnie na pow.ziemi, ze w wielu miejscach zbierac je mozna latwiej niz susz.lajno
w LUD republ.Mongolskiej..
.WYKOMBINOWALO se wiec jasnie oswiecone lotrostwo,z prawie bezwart.kamykow zrobic sposob na wypuszczanie w maliny,i upuszczanie gotowki z kont co zasobniejszych obywateli.
..taki dodatkowy jakby podatek od zasobnosci....po to WYKOMBINOWALO..se stworzyc sztuczny mit. KLAMSTWO o niedoborze kamykow-diamentow..ustanowic scisle kontrolowany monopol i sprzedawac cwierc szlach.kamyki po drakonsko zawyz.cenach .
Pierwsza 120 lat temu jasnie oswiec krolowa Beatrice z niderlandiii ktorej to potomkow wielkosc superbogactwa,
..jest dzis najpilniej strzezona tajemnica panstwowa..zreszta,
wprowadzila scisly nadzor i licencjonowanie sprzedazy diamentow.
. i od tamtego czasu ..jej licencjonowani diamentow sprzedawcy WBIJAJA do glow EUROPIE wiare, ze falszywy mit o minimalnych ilosciach diamentow w swiecie jest najprawdz. z prawd..
JAKIES ponad 10 lat temu,pokazywano na zach.demaskujacy te klamstwa film p.t.Diamentowe imperium
..film oprocz podawanych do publicznej wiad. scen nieludzko ciezkiej niewolniczej pracy w glebinowych kopalniach Afryki..ktore mialy uzasadniac zawrotnie wysokie ceny diamentow
..pokazywal takze skrzetnie ukrywana od publicznej wiadomosci prawde...hektary i hektary ogromnych hangarow
strzezonych przez uzbrojona po zeby straz.. w ktorych na wielopietrowych polkach przechowuje s.olbrzymie gory zaplombowanych ogromnych pak surowych diamentow...zbieranych z pow.ziemi jak lajno..o czym jak i o sztucznym windowaniu cen,klamstwem niedoboru diamentow nikt nigdy nie mial wiedziec..
Zeby gruntowniej diamentami oprozniac portfele zamozniejszym naiwnym i jeleniom wymyslili takze urzadzac sobie jubilerskie zniwa..wsrodku zimy,
wymyslili zaganianie ludzi do oddawania im pieniedzy,,,wymyslili Walentyny..obowiazek kupowania w lutym diamentowych pierscionkow i bizuterii dla dam...Powmontowywali nawet w potoczny jezyk programujace ludzi slogany i powiedzenia w rodz. diamentowe gody... i ze diament jest najlepszym dziewczecia przyjacielem... i ze diamenty sa na wiecznosc... i puscili w damski obieg opowiesci, ze jak diamentu im
nie kupi to za slabo kocha swoja dame...boy..Zeby paplaly sobie panie i przelicytowywaly sie wzajemnie ilez to ktorej ktory diamentow...nakupil..panie pusza sie.. a sprzedawacze grabia zyski licza,i rechocza do swojego w samym srodku zimy..diamentowego zniwobrania....
Naiwniakom i jeleniom na dole diamenty ...a na gorze?A na gorze zobaczmy, najjasniejszy ksiaze Karol trzy lata temu swojej brytyjskiej Karolinie nr 2 kupil pierscionek z .....rubinem..Jak widac...to oni se diamentow nie daja... oni illuminaci...oni wiedza ,oni znaja prawde.. ze diament wart jest naprawde tyle jaki jest koszt jego oszlifowania tj,zl 20 I ze na,na klamstwie sfabrykowanym micie... sprzedaja je licencjonowani oszusci jeleniom ze 100 krotnym narzutem za 2020 zl...Tak to prostym sposobem jasnie oswieceni illuminaci stwarzja se sztuczne niedobory i braki czegokolwiek,co im tylko wpadnie do glowy...lupia narody i zgarniaja krocie...
I podobnie jak krolowa Beatrice od 120 lat sprzedaje 20 zlotowe kamyki po 2000 zl..na klamstwie, ./klamstwem o niedoborze diamentow./..
tak samo 10 lat temu puscili w obieg klamstwo
o niedoborze ropy naft.
A prawda jest taka ze
panuje jej przeobfitosc.. I prawdziwi naukowcy wiedza ze Ziemia produkuje ja ciagle...prawdziwi naukowcy wiedza ze nasza planeta..Ziemia wydala z siebie ,produkuje przeobfitosc ropy..tak samo naturalnie jak sosna produkuje i wydziela z siebie zywice... I taka jest prawda...i jest to prawda niebezpieczna...jak pokazuje niedawny przypadek jednego takiego..co ja znal.
. i co go kusilo przelamac bariery klamstwa...
i co 10 lat temu chcial zalac swiat ropa tansza niz
woda..
. i co nawet siegnal po zloza kuwejtu ..na krotko.
.i co nawet zaplate za rope w nieropnej walucie chcial pobierac...
Wiec i wystawiono go na wielkie tarapaty
i wiemy co dalej... zrazil sobie ...opek..ktory jest cerberem poziomu produkcji ropy ...zeby jej cena nie spadla... i zeby swiatowe kartele...narzedzia podporzadkowania i trzymania w biedzie i upokorzeniu i za morde narodow..
/6 mld/ nie rozwialy sie jak zly sen...
No i ci , kartelowcy ktorych pozycji zagrozilo jego myslenie ...
szybko urzadzili mu pokazowe lomotanie i zastraszanie reszty swiata brutalnoscia przy okazji...
I dzis nie ma go juz posrod nas... pozostaly z nami kartele ..i monopolowe superprofity i ludobojstwa machiny..przypominajace wszystkim ....Niech no sie nikomu nie zdaje ze jesli przez kogos niby ziemie przeplywa jakas ropa albo innego cos ,co cokolwiek moze byc warte, ze to juz jest jego to cos albo ta ropa.. A NIE GLOBALISTOW..
Illuminatow... ex milosciwie panujacych ktorzy wielokrotnymi bilionerami byli juz setki lat temu.
. i ktorymi pozostaja do dzis.
.. No i ciagle w kolko powtarzaja te same gry ... i ciagle to samo powtarzanie historii...
Jak kiedy lata temu ktores z afrykanskich panstewek zaczelo diamenty dostarczac na rynek omijajac ich illuminacki monopol..momentalnie obwolano ich czerw. i rewolucja,i degeneratami i antyludzmi i potworami,, i kto wie czy nie obzywali ich od Rydzykow nawet.
... znamy przeciez ten asortyment klamstw i kublow z nieczystosciami ,ktorymi codziennie antypolskie proglobalistyczne sily
Z P.O. i G.W. traktuja wszystkich w ktorych kolacza sie porzadne polskie serce.
No i jak zawsza na okrzyczanych za czerwonych
Murzynow..naslano brytwojsko... dla wytluczenia ratujacych sie od glodu i chorob....malowartosciowymi kamykami Afrykanow...i zrobiono to wtedy ,jak zawsze dla zachowania porzadku klamstwa.tzn dla utrzymania procederow urzadzania sztucznych niedoborow..i monopoli zach,tzw. demokracji... i tzw.wolnosci zlodziejstwa
i krwiopijstwa..stokrotnymi narzutami cenowymi...
I ciagle tak samo. i w kolo to to samo jak uczy wspolczesna historia...cokolwiek staneloby w drodze stwarzaczom sztucznych niedoborow..ktore gwarantuja zlote diamentowe ropne,farmaceutyczne 100krotne profity...
cokowiek staneloby im w drodze..kazdy najmniejszy odruch wolnosci i niezaleznosci ..ich sily ..wszechmocne sily imperiow zla...sponiewieraja swoimi armiami i policjami...maszynami ludobojstwa ktore nazywaja silami pokojowym...zeby bylo do smichu bardziej w tym smutnym za morde przez niby oswieconych lotrow trzymanym swiecie..
Tak ze jesli kupujesz na ten walentynowy dzien narzuconego nam owczego pedu...jubilerskiego zniwobrania
niepolskie bizuterie...To maczasz rece w brudzie,brudzisz i przykladasz rece do podtrzymania ukrytych
w dzunglach...wiezieniom podobnych obozow ..nieludzko ciezkiej ,niewolniczej pracy tysiecy i tysiecy ludzi...
w blocie ..pod lufami k.m ...codziennie na zakoncz.pracy przeswietlanych,, codziennie i po troche zabijanych...zwielokrotnionymi dawkami promieni rentgena dla sprawdzenia czy nie przemycili kamyka wewnatrz..zanim dosiegnie ich smierc po nie ludzkiej egzystencji i harowce...dla produkcji swiecidelek zeby ci wyczyscic kieszenie..
O ile jeszcze ciagle cieszy cie jak sie ten kamyk swici...czy tego kamyka slif...to wiedz ze twoim ciezko zaprac.pieniadzem przykladasz takze reke do nieludzkiej operacji zbiorki pieniedzy na umocnienie globalnej machiny klamstwa,, przymusu i przemocy i ludobojstwa i jestes..
k...g..... Z Falentynkowym obrzydzeniem...8IIIFAN..
13 luty 2007

8IIIFAN 

  

Archiwum

Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
Unia bez tajemnic. Wielkie oszustwo (3)
listopad 21, 2002
http://www.naszdziennik.pl
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
Zbójeckie "prawo". Urzędnicy, czy rzezimieszki?
sierpień 16, 2004
PAP
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
"Zabójca ks.Popiełuszki pracuje w mediach" Kampania ograniczenia możliwosci publicznej wypowiedzi
październik 18, 2004
cywilizowany, odpolaczony
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
sierpień 11, 2004
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Jak funkcjonują największe gangi (4)
PKO BP i reszta świata

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media