ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Eksport durak-kracji



Prezydent Lech Kaczyński chce powołania fundacji, która wspierałaby kraje byłego Związku Radzieckiego. Grozi to kolejnym konfliktem z Rosją.


Do projektu ustawy powołującej fundację dotarł "Dziennik". Według gazety, ma ona działać nie tylko na Ukrainie czy Białorusi, ale także w Gruzji, Mołdawii, Rumunii czy Bułgarii.

Fundacja chce korzystać ze sprawdzonych wzorów amerykańskiej USAID, która swego czasu wspierała młodą polską demokrację. Jak mówi "Dziennikowi" szefowa gabinetu prezydenta Elżbieta Jakubiak, w planach są staże, stypendia i dzielenie się polskimi doświadczeniami transformacji. Według Jakubiak fundacja jest formą spłaty zobowiązania do pomagania innym - Polska bowiem z podobnej pomocy korzystała.

Dużo mniej optymizmu wykazuje były szef polskiej dyplomacji, Dariusz Rosati. Fundacja firmowana przez głowę państwa będzie odbierana jako narzędzie polskiej polityki zagranicznej i to przedsięwzięcie wywoła kolejny konflikt z Rosją - komentuje na łamach "Dziennika".Rosati zwraca uwagę na zarzuty o wtrącanie się do wewnętrznych spraw Ukrainy czy Białorusi. Według niego są inne sposoby, aniżeli państwowa fundacja, na wspieranie ruchów obywatelskich i demokracji. Takie działania leża nie tylko w interesie Polski, ale też Europy - podkreśla Rosati.

Tych obaw nie podziela Jakubiak, która uważa, że fundacja może zdziałać więcej niż agendy MSZ. - Wszystkie kraje tak robią i nie słychać protestów. W końcu w Polsce działa niemiecka Fundacja Adenauera i nikogo to nie oburza - mówi "Dziennikowi" Jakubiak.

Jak pisze "Dziennik", zgodnie z projektem ustawy fundacja na starcie ma dostać 10 mln zł. Będzie też mogła prowadzić działalność komercyjną, otrzymywać subwencje, darowizny, spadki i zapisy.
18 czerwiec 2006

PAP 

  

Archiwum

"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 11, 2009
tłumacz
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców
kwiecień 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Westchnąć tylko, och!
maj 1, 2007
Marek Olżyński
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Do polskiej - lewicowej młodzieży
marzec 28, 2004
Artur Łoboda
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media